Thread Closed 
Kamil Scheicht
Author Message
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 23:30 )WinterWolf Wrote:  Generalnie po przeczytaniu większości komentarzy Kamila i pozostałych jestem pozytywnie zaskoczona. Miałam wątplwą przyjemność oglądać w przeszłości wszystkim znany filmik, w którym Kamilowi puściły nerwy, dlatego miło zobaczyć coś przeciwnego.

Bardzo miło to słyszeć.
17-12-2012 23:51
Visit this user's website Find all posts by this user
Mibix Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Kamil Scheicht
Jak dla mnie autor tematu jest Hejterem i Fanboy'em :)

A o samym Kamilu powiem tak:
Subskrybuje jego kanał od ponad roku.
Niby jak na całą jego działalność to krótko ale zdążyłem zaznajomić się z materiałem jaki wrzucał
i uważam, że "on nic nie wnosi" to zwykłe pier***enie.
Od początku uważałem, że ludzie z projekt K@mil nie mają racji
(no i śmieszyło mnie jak cholera, że osoby będące na YT od niedawna nazywają się "prawdziwymi Youtube'rami").
Święty jak sam stwierdził nie jest ale przyznanie się do błędu to już coś ;)

Do Kamila:
Kamilu rób to co lubisz i nie przejmuj się ludzką (dziecięcą?) głupota.
18-12-2012 14:06
Find all posts by this user
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #53
RE: Kamil Scheicht
(18-12-2012 14:06 )Mibix Wrote:  Jak dla mnie autor tematu jest Hejterem i Fanboy'em :)

Dwa określenia z których definicji pierwszego nie dasz rady przytoczyć, a drugie pasuje do tego co napisałeś dalej.
(This post was last modified: 18-12-2012 14:32 by MrChmielOO.)
18-12-2012 14:29
Find all posts by this user
Mibix Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Kamil Scheicht
Temat jest o Kamilu, a ja mam po prostu dobre zdanie o nim i to według Ciebie oznacza, że jestem Fanboy'em?
Jak uważasz.
18-12-2012 14:48
Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Kamil Scheicht
(18-12-2012 14:06 )Mibix Wrote:  Jak dla mnie autor tematu jest Hejterem i Fanboy'em :)

A o samym Kamilu powiem tak:
Subskrybuje jego kanał od ponad roku.
Niby jak na całą jego działalność to krótko ale zdążyłem zaznajomić się z materiałem jaki wrzucał
i uważam, że "on nic nie wnosi" to zwykłe pier***enie.
Od początku uważałem, że ludzie z projekt K@mil nie mają racji
(no i śmieszyło mnie jak cholera, że osoby będące na YT od niedawna nazywają się "prawdziwymi Youtube'rami").
Święty jak sam stwierdził nie jest ale przyznanie się do błędu to już coś ;)

Do Kamila:
Kamilu rób to co lubisz i nie przejmuj się ludzką (dziecięcą?) głupota.

Dzięki! Jasne, trzeba skupiać się na tym co się robi oraz na widzach, którzy czekają na materiały - to jest najważniejsze.
18-12-2012 14:51
Visit this user's website Find all posts by this user
Xoni Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Kamil Scheicht
Kamil jest jednym z youtuberów którego oglądam systematycznie od ponad 2 lat, jest jednym z moich ulubionych youtuberów, a najważniejsze, że można z nim normalnie pogadać ! Mam tylko 13 lat, a mogłem normalnie z nim porozmawiać na ts3. Integruję się ze swoimi widzami na live'ach i robi ich mnóstwo, nawet codziennie ! Nie, że jakimś jestem fanboyem lecz patrzenie przez pryzmat jakiejś sławy na youtube jest błędne.

Dziękuje Ci Kamil za to co robisz i czekam na następny ciekawy live ;) Pozdrawiam !!!
18-12-2012 14:56
Find all posts by this user
Ashina Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: Kamil Scheicht
"Unsubnęłam" Kamila 3-2 miesiące temu. Właśnie wtedy zauważyłam, że już wcale nie go nie oglądam. Nie podobało mi się to, że Kamil tak nagle zaczął grać w Minecrafta a potem mu się znudziło. Ma szczęście, bo wytłumaczył się kilkanaście postów wcześniej. Miałam opinię na jego temat raczej neutralną. Myślałam o nim mniej więcej tak: "A to ten co takie ma krótkie vlogi i jakieś tam gameplaye. No całkiem fajny gość, ale supermocno to on się nie wbije".
Teraz raczej myślę podobnie... Bez urazy, Kamil, ale mógłbyś wrócić do tych starych i podobno bardzo fajnych live'ów. Nie byłam na nich, więc mówię "podobno". Widząc opinie ludzi powyżej, to wtedy byłeś naprawdę świetnym youtuberem. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko "odkręcisz" o ile można to tak nazwać i znów się staniesz pozytywnie spostrzeganym Kamilem Scheichtem. :)
Btw. Bunny a teraz keep calm, bo się pogrążasz tym udzielaniem się wszem i wobec. Nie mówię, że Cię nie lubię, bo lubię. Tylko... tak no... radzę, bo już zaczynają mieć ludzie o to pretensję. Chyba że nie przejmujesz się opinią innych, co jest chwalone ^^
18-12-2012 23:55
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Kamil Scheicht
Ashina Wrote:Bunny a teraz keep calm, bo się pogrążasz tym udzielaniem się wszem i wobec. Nie mówię, że Cię nie lubię, bo lubię. Tylko... tak no... radzę, bo już zaczynają mieć ludzie o to pretensję. Chyba że nie przejmujesz się opinią innych, co jest chwalone ^^
Ależ ona się przejmuje, przecież to panna z mentalnością nastolatki, już czekam aż spróbuje odpowiedzieć mi jakąś skodyfikowaną ripostą na temat tego jakim ja jestem złym hejterem, a ona sama jest krystalicznie czysta i wspaniała, po czym doda że Scheit to żyd i mason.

[Image: GKNuxV7.png]
19-12-2012 00:14
Find all posts by this user
jederow Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Kamil Scheicht
(19-12-2012 00:14 )Innominatus Wrote:  
Ashina Wrote:Bunny a teraz keep calm, bo się pogrążasz tym udzielaniem się wszem i wobec. Nie mówię, że Cię nie lubię, bo lubię. Tylko... tak no... radzę, bo już zaczynają mieć ludzie o to pretensję. Chyba że nie przejmujesz się opinią innych, co jest chwalone ^^
Ależ ona się przejmuje, przecież to panna z mentalnością nastolatki, już czekam aż spróbuje odpowiedzieć mi jakąś skodyfikowaną ripostą na temat tego jakim ja jestem złym hejterem, a ona sama jest krystalicznie czysta i wspaniała, po czym doda że Scheit to żyd i mason.

Na serio??? A Ty co byś dodał??? Dla mnie Kamil jest bardzo dobrym człowiekiem(może zdarzy mu się przeklnąć ale to rzadko się zdarza ;D ). Gdy zaczął tak na chwilę nagrywać Minecrafta to mi się nawet spodobało :) ale najbardziej mi się spododbały poradniki komputerowe :D:D:D:D:D

(18-12-2012 14:48 )Mibix Wrote:  Temat jest o Kamilu, a ja mam po prostu dobre zdanie o nim i to według Ciebie oznacza, że jestem Fanboy'em?
Jak uważasz.

Zgadzam się z tobą.

Patrz w górę, patrz w dirta, umyj zęby, rozwalam bedrocka :D
(This post was last modified: 19-12-2012 07:15 by jederow.)
19-12-2012 07:14
Find all posts by this user
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: Kamil Scheicht
Kamil, wiesz że nadworny architekt minecrafta zbiera pieniądze prosząc o klikanie w refy i rejestrowanie się w grach? Pomyślałem, że zwrócę na to Twoją uwagę, bo pamiętam jak owy architekt skrytykował Twoją akcję w komentarzu pod filmem. Jakby tego było mało zbiórka jest na nowy komputer, bo stary się zepsuł (o ile wierzyć architektowi, co z pewnością łatwo nie przychodzi). Ale i to jeszcze nic. Bunny, którą pamiętamy z "Projektu Kamil" udzieliła się w komentarzu pod filmem dotyczącym ... zbiórki. Nie zgadniesz - tym razem o dziwo nie skrytykowała architekta, wydaje się nawet wspierać całą akcję. Zakłamane c*py! :D
19-12-2012 10:36
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5