Post Reply 
Zarabianie na YT
Author Message
MC_SOAD Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Zarabianie na YT
[spoiler]



ogladajcie i dajcie suba plis....[/spoiler]
(This post was last modified: 02-12-2012 22:24 by Lavos.)
02-12-2012 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #32
Wideo RE: Zarabianie na YT
Shogun wypuścił kolejny kontrowersyjny materiał


(This post was last modified: 26-12-2012 11:55 by wolf.)
26-12-2012 11:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Zarabianie na YT
Hehe :D Kilka raz Shogun zaatakował Buraczka i nawet troszeczkę przegiął nie wspominając już o innych Youtuberach. Chociaż stwierdzenie że Madzia (ta od minefagów) może przebierać w 250 tys 13 latków w poszukiwaniu partnera trochę mnie rozbawiło :D

TO MNIE ŚMIESZY
26-12-2012 13:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Zarabianie na YT
A i bardzo dobrze, może chociaż trochę ludzie inaczej spojrzą na majnfagów.
26-12-2012 13:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Zarabianie na YT
Serio z tej Bunny taki pasztet? :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
27-12-2012 15:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Zarabianie na YT
Ach Shogun już sam nie wie czego od życia chce. Niech się zajmie w sumie swoimi sprawami, bo mówi o jednym, czyli zyskiwaniu popularności i kasy nieuczciwie, a wypuszcza sam kontrowersyjne materiały, które właśnie mają zachęcić do oglądnięcia do zainteresowania się nim.

Sama już miniatura dużo świadczy ... Jest zachętą

Na początku bym spoko youtuber, potem zrobił się z niego moim skromnym zdaniem Hipokryta po całej linii.

Offtop:
Sou - O gustach się nie dyskutuje ; D, kiedyś gdzieś był live z nią o ile dobrze pamiętam, jak znajdę to podeślę.
(This post was last modified: 27-12-2012 16:19 by Rexlu.)
27-12-2012 16:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Zarabianie na YT
Chociaż odpowiedziałem Shogunowi, czyli tak jak sobie życzył w odpowiedzi wideo, to chociaż widział ten film i go skomentował, to jednak nie odpowiedział na zadane przeze mnie pytania, a jednym z nich było właśnie dodawanie mylących miniatur, czyli to o co już jedna z osób wyżej się pytała. Dodatkowo on tych słów odnośnie niezbyt przyjemnego wyglądu nie kierował do Bunny, a PRAWDOPODOBNIE (tylko moje domysły) do Shantee. Jednak według mnie to dość chamskie z jego strony, bowiem podał wystarczająco danych, by taką osobę znaleźć i nie wydaje mi się, by miał prawo naprowadzać ludzi, którzy za nią nie przepadają do bluzgania jej za wygląd.
27-12-2012 17:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Zarabianie na YT
(27-12-2012 15:17 )Sou Wrote:  Serio z tej Bunny taki pasztet? :D
Ona ma sporo wincyj subufki niż 20k ;P Wydaje mi się że Shogun mógł sobie wymyślić taką osobę na potrzeby filmu (skąd by znał jej wygląd) i ona może nie istnieć
27-12-2012 17:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: Zarabianie na YT
bunny_kou ma konto na deviantart i są tam jej zdjęcia więc shogun mógł ją zobaczyć.

"bass, how low can you go"
27-12-2012 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Zarabianie na YT
Ach, kocham Szogunika i jego materiały. Koleś serio nie ma co zrobić z wolnym czasem, a ten filmik to już w ogóle to pokazuje:D. To wygląda trochę jak wykłady o katastrofie smoleńskiej, gdy profesorowie pokazują różne materiały i wypowiadają się na temat swoich badań. Ale to jest zabawne, bo o ile w tamtym przypadku ci wspomniani profesorowie zajmują się tematem poważnym to Szogun w kółko wałkuje jakieś pierdoły.

1. Pieniądze z reklam.

Skoro szogun tak to sobie pięknie wylicza to ja mam na dzień dzisiejszy 750k wyświetleń, więc według jego teorii powinienem natrzepać około 500 dolców. Błąd szoguniku, Twoje rachunki się nie zgadzają w moim przypadku:(.

2. Sponsorzy.

O kurde, ktoś jest oglądany przy sporo osób, i sponsorzy się interesują tym! NO SHIT SHERLOCK!

3. Władza.

Buahahaha, no tu już w ogóle dowalił do pieca. Czyli według Szoguna pani MMM, która napierdziela w Minecrafta i w parę innych gierek i jest oglądana głównie przez małolatów ma aspirować do bycia w jakimś sejmiku? Hah, nie no, serio genialne, jak będę mieć jakieś 100k widzów kiedyś do kandyduję na prezydenta miasta. No, albo chociaż na radnego, w końcu robię amatorskie filmy na YT, ogląda mnie ileśtam osób, więc przekwalifikowanie się nie jest problemem! Nie, Szogun, osoba, która jest oglądana w 75% przez <18-letnich chłopaczków, którzy pewnie nie wiedzą kim jest aktualny minister zdrowia, nie ma większych szans na zaistnienie w polityce.

4. Znajomości.

Ok. Wypuszczam film matrymonialny, nie mam zbyt wielu widzów, ale według Szoguna znajdzie się kilka napalonych na mnie panien, koniec z poznawaniem dziewczyn w normalny sposób, od dzisiaj wskazuję palcem na moją żeńską widownię i ta, którą wybiorę jest moja! MUAHAHAHAHA

Jeszcze ten zajebisty podtytuł "kontrowersyjne jak zwykle", ach, szalony jak zwykle <3

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
27-12-2012 21:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zablokowane Zarabianie S0NikX 11 4.609 21-08-2012 23:56
Last Post: lowo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5