Post Reply 
Widzowie a dysmózgia
Author Message
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Widzowie a dysmózgia
Witam.
Chciałbym się Was spytać jak sobie radzicie z osobnikami z dysmózgią, którzy Was oglądają ? Chodzi mi głownie o osoby piszące w komentarzach: rzal unsób,tarcza szmato, fap fap polyn i inne ograniczające mózg teksty. Ja osobiście nie mógłbym funkcjonować w takim środowisku. Jakie jest wasze zdanie i nastawienie do tego ? Czy kręcenie dla takich ludzi sprawia, że chcecie to wszystko rzucić i wynieść się z YT. Zdaję sobie sprawę, że ponad połowa użytkowników YouTube to młodzież, lecz osoby w takim wieku wykazują inteligencję, co pozwala ich zaliczyć do osób dla których miło się kręci. Napiszcie, jak sobie radzicie z psychicznym odbiorem tekstów i hejtu tej pierwszej grupy. Dziękuje i pozdrawiam
30-12-2012 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Widzowie a dysmózgia
Quote:fap fap polyn
lol wut

Quote:jak sobie radzicie z psychicznym odbiorem tekstów
Nie spotkałem się na razie z takimi osobnikami, ale nawet gdyby znalazł się ktoś taki, czemu mam się przejąć debilnym komentarzem? Bajdełej tego typu osoby najczęściej można spotkać - zaskoczenie - pod filmami z Minecrafta, więc niestraszny mi napływ neokidów.

Quote: i hejtu tej pierwszej grupy
Wink wink, zakładanie, że ,,hejt'' to sprawka dzieci z dysmózgią. Wyjaśnij dokładniej, co dla Ciebie oznacza to pojęcie.
(This post was last modified: 30-12-2012 21:15 by Elwood.)
30-12-2012 21:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Widzowie a dysmózgia
Moja wyimaginowana przyjaciółka, która tworzy filmy na YT swata ich z fanbojami piszącymi "ruchałbym", "jesteś super", "kiedy następny odcinek?" i "leci sub". Po krzyżowaniu ma nadzieję uzyskać równie neutralne osobniki, które będą wyłącznie oglądały bez zaśmiecania komentarzy pod filmami.

Dam znać jak jej poszło.

Screw you guys, I'm goin' home!
31-12-2012 00:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  youtube,pasja,widzowie,problemy bezelo 13 4.210 10-06-2012 22:45
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5