Post Reply 
Rojo i jego tarcza na allegro
Author Message
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Widzę że to kolejny temat, żeby się nawzajem pohejtować. Lecz pamiętajcie, że zdanie jest jak dupa, każdy ma swoją i nie ma co kogoś obrażać, że ogląda JJJ, Buraqczka, czy Rocka i Roja.

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
02-01-2013 15:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Ohoho, można robić listę karaczanków widzę :D Cóż, buthórt wyczuwam, a i tak ci co są trochę bardziej w internecie obeznani, wiedzą że karaczan jest bandą debili i śmietniskiem polskiego neta.

"Bo społeczność 4chana jest subtelna i wyrafinowana, czyż nie?"
Może i nie wyrafinowana, ale na pewno o wiele lepsza od karaczanków.
02-01-2013 15:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
I Ty jesteś tą obeznaną osobą :)

4chan, karachan i tym podobne twory są specyficznym miejscem, a ta specyfika wynika z anonimowości i przyzwolenia na publikowanie treści, które podlegają cenzurze na innych imageboardach/forach. Nie wiem gdzie widzisz wyższość jednego miejsca od drugiego. Bo karachan jest kopią pomysłu (który sam w sobie nie był zamierzony, ani oryginalny) czy dlatego, że piszą tam po angielsku (wow, jacy oni światowi, wait, chyba domyślnie to też był po prostu rodzimy język).

A listę sobie twórz. Jeśli będziesz ją opierał na osobach, które wytykają Ci głupoty, które piszesz, to powodzenia.

Aha, protip, specjalnie dla Ciebie:
Code:
[quote]W środku cytat[/quote]

Screw you guys, I'm goin' home!
02-01-2013 15:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Napisz mi gdzie napisałem że 4chan jest lepszy bo piszą po angielsku. Karachan w przeciwieństwie do 4chanu "psuje" polski internet, zaniżając jego poziom.
02-01-2013 15:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Uwielbiam takie czcze rozmowy. Ta strona jest zła, bo jest zła, tamta dobra, bo dobra.
02-01-2013 16:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Ja tylko wyprowadzałem z błędu, że to wykop robi filmiki i głosi hasełka typu "JP2GMD" ;)

Ps. Jak chcecie sobie jeszcze pogadać to zapraszam na priv, aby nie zaśmiecać tematu.
02-01-2013 16:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Twoje słowo przeciw jemu. Ja widzę loga wykopu, pasuje to też do ich dziwacznych i wynaturzonych poglądów politycznych.
(This post was last modified: 02-01-2013 16:11 by appareil.)
02-01-2013 16:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Nie wiem jak ty powiązałeś sprawę filmików z poglądami politycznymi :O Wykop jest ogromną społecznością i są tam zarówno prawacy jak i lewacy, a wracając do tych dennych filmików, to sprawa była wiele razy poruszana w internetach, podobno ci co wrzucają te filmy na YT mieli już sprawy w sądzie D:
02-01-2013 16:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Quote:Wykop jest ogromną społecznością
Lawl. Ludzi, którzy tak bardzo chcą być 4chanem, że nawet nie jest to śmieszne.
Quote:są tam zarówno prawacy jak i lewacy
Słyszałem, że miałbyć zjazd wykopowych lewaków. Jeden zachorował, drugiemu nie chciało się samemu jechać. Ten portal to podwórko Kongresu Nowej Prawicy i ich kucowatych, zapryszczonych wyznawców.
Quote:podobno ci co wrzucają te filmy na YT mieli już sprawy w sądzie D:
Podobno to wiele rzeczy się stało. Tymczasem frondystów zwieracze uciskają, że wszystkie sprawy za obrażanie JPII zostały umorzone, więc rozmijasz się z prawdą.
(This post was last modified: 02-01-2013 18:03 by appareil.)
02-01-2013 18:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Rojo i jego tarcza na allegro
Quote:Lawl. Ludzi, którzy tak bardzo chcą być 4chanem, że nawet nie jest to śmieszne.
Wykop nie chce być forczanem, jest to serwis informacyjny, podróbka digga.
Quote:Słyszałem, że miałbyć zjazd wykopowych lewaków. Jeden zachorował, drugiemu nie chciało się samemu jechać. Ten portal to podwórko Kongresu Nowej Prawicy i ich kucowatych, zapryszczonych wyznawców.
Lewaków jest wiecej niż prawaków, zresztą popularny jest tam "flejm" na "krula".
Quote:Podobno to wiele rzeczy się stało. Tymczasem frondystów zwieracze uciskają, że wszystkie sprawy za obrażanie JPII zostały umorzone, więc rozmijasz się z prawdą.
Być może zostały umorzone, ale Michau Białek zgłosił do prokuratury podszywanie się pod wykop.
02-01-2013 19:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Exclamation Nolif i jego zmagania z krytyką. rafi81 15 6.107 26-02-2013 19:54
Last Post: The Meldero
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.212 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.543 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.529 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 22 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5