Post Reply 
Nie daję Owsiakowi
Author Message
Quate Offline

Posts: 10
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Nie daję Owsiakowi
Po pierwsze proszę o odrobine kultury. Po drugie, nie obrzucam nikogo (jak to określiłeś) gównem tylko stwierdzam fakt, że co roku słyszy się o jakiś kradzieżach puszek i z puszek dlatego dla pewności, że pieniądze dojdą wysyłam sms-a.

Swoją drogą jesteś mistrzem hipokryzji :)

Jak twierdzisz jesteś/byłeś wolontariuszem WOŚP, który zbiera i pomaga chorym dzieciom i jednocześnie cytuje "A co do chorego dziecka, gówno mnie ono obchodzi".

Po trzecie uważam, że nikt nie ma prawa mówić mi jakie organizacje mam wspierać, a jakie nie. No i nikt nie ma prawa gnębić kogoś innego za wspieranie bądź niewspieranie danej organizacji...
10-01-2013 12:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Nie daję Owsiakowi
Jeśli ktoś jest chujem to będzie chujem i mimo tego, że może iść do pracy to okradnie chore dzieci, na WOŚP zawsze coś daję i tak będzie. Nie oszukujmy się Polska jest chorym krajem i takie akcje mogą tylko pomóc
10-01-2013 15:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Nie daję Owsiakowi
Quate co do chorego dziecka które mnie gówno obchodzi, to odniosłem się do twojej próby grania na uczuciach.
10-01-2013 15:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Quate Offline

Posts: 10
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #14
RE: Nie daję Owsiakowi
Po prostu takie jest życie. Z tego co wiem orkiestra zbiera na chore dzieci i nie masz prawa decydować, które dzieci mogą z tego korzystać, a które nie.
10-01-2013 16:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Nie daję Owsiakowi
A czy ja decyduję? Ja tylko piszę że ty nie dasz, piszesz że WOŚP to zuo bo puszki otwierajo ,ale będziesz chciał korzystać gdy będziesz w potrzebie.
10-01-2013 16:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Nie daję Owsiakowi
Malix naturalne podejście to jest nachapać się a inni niech za mnie płacą!
10-01-2013 16:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WolfGB Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #17
RE: Nie daję Owsiakowi
jak dla mnie ten cały temat jest bez sensowny WOŚP odwala świetna robote mnie sie ta akcja podoba kto krytykuje ta akcje przy pomnie sobie o niej jak bedzie w potrzebie lub gdy bedzie jego zycie zależeć od sprzętu ktore zakupiła WOSP

[Image: 13334589011781.gif]
10-01-2013 17:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Nie daję Owsiakowi
>Sugerowanie że sprzęt będzie w innych placówkach niż publiczne
>Służba zdrowia w Polsce.
Okay.
10-01-2013 19:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Nie daję Owsiakowi
Ja załatwiałem serduszka za darmo, więc wystarczyło ich sobie kilka na twarz nakleić, żeby ludzie nie myśleli o mnie jako antypolskim, niealtruistycznym gburze.
10-01-2013 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Don Offline

Posts: 15
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #20
RE: Nie daję Owsiakowi
Chociaż forum przeglądam od jakiegoś czasu, to konto założyłem teraz, bo to co pisze Maxil to istna paranoja.
"Kto nie daje na wośp niech nie korzysta ze sprzętu", po pierwsze, to co kupuje wośp powinno być zakupione z podatków, które KAŻDY płaci więc KAŻDY ma prawo korzystać ze sprzętu, to że owsiak uzbiera xxx milionów to znaczy że organy państwowe mogą wydać o xxx milionów mniej na sprzęt - bo owsiak kupi.

Po drugie, wośp nie daje pieniędzy chorym dzieciom, tylko kupuje sprzęt do szpitali. Szpitale nie mają wpływu na to jakiej firmy będzie zakupiony sprzęt, nie ma przetargów, więc to owsiak wybiera z kim będzie współpracował i komu da zarobić.

Po trzecie szpitale często nowego sprzętu nie używają, ponieważ koszty eksploatacji byłyby zbyt wysokie, albo trzeba by zatrudniać kogoś kto potrafi obsłużyć nową maszynę - dodatkowe pensje.

I nie pisz bzdur o tym że jak będę w potrzebie to nagle polubię wośp. Każdy kto płaci podatek ma prawo do tego by otrzymać pomoc, bo sprzęt jest kupowany za jego pieniądze, a ten kto daje na orkiestrę to po prostu idiota, ponieważ godzi się na to żeby płacić podatek po raz drugi, chcecie pomóc to dajcie pieniądze bezpośrednio do kogoś kto tego potrzebuje, a nie dam złotówkę raz w roku i już jestem wielkim dobroczyńcą, nie ważne że przez resztę roku mam wszystkich potrzebujących w dupie.

A poza tym jeżeli uważasz że wyciągnięcie pieniędzy z puszeczki jest trudne to gratuluję, ja osobiście nie jestem "wolontariuszem" i nie zbieram na owsiaka, ale powiem ci że wystarczy linijka żeby oszukać zaawansowane systemy zapobiegające zabieraniu pinionżków z puchy.
10-01-2013 22:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5