Poll: Co decyduje Twoim zdaniem?
Jakość.
Talent- ciekawy komentarz, etc.
Coś innego (zapraszam do podzielenia się w komentarzu)
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 
Jakość, a popularność.
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Jakość, a popularność.
Ostatnio zaintrygowało mnie to że czasami mimo ogromnego talentu, niektóre osoby mają bardzo często problem z wybiciem się na YT.
Zdarza się tak często z powodu słabej jakości prezentowanych przez nich materiałów - szumiący mikrofon, ścinki w grach , etc.

Osobiście najprzyjemniej ogląda się osoby które są utalentowane i prezentują dobrą jakość swoich materiałów.
Niestety u mnie wygrywa bardziej nastawienie na jakość. Nie dam rady oglądać choćby najfajniejszego LP, którego audio będzie trzeszczało, a gra lagowała as hell.

A co wy stawiacie ponad wszystko? Jakość? Talent? Czy może jeszcze co innego?
Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam- TheMeldero

Another day, another night.
15-01-2013 22:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Jakość, a popularność.
Według mnie powinieneś sprecyzować, co masz na myśli, mówiąc o jakości. Zakładam, że dotyczy ona wyłącznie aspektów technicznych?
15-01-2013 22:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Jakość, a popularność.
@Elwood
Tak. Chodzi tu o jakość dźwięku, video, etc.
Głównie tak jak powiedziałeś - aspekt techniczny.

Another day, another night.
15-01-2013 23:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Jakość, a popularność.
Okej. Tak czy siak dałem opcję ,,Talent'', ale nie jest tak, że stawiam jakość komentarza głoosowego ponad wszystko, a reszta się nie liczy. Jeżeli głos autora szumi jak cholera, co mi po jego talencie? Mimo wszystko jednak wolę oglądać filmy w słabej (oczywiście bez przesady) jakości, ale za to z dobrym komentarzem, niż film full hd 1080p z krystaliczną jakością audio, ale kiepskim komentującym.
15-01-2013 23:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Jakość, a popularność.
Zapominasz, że wielu z nich nie są zainteresowani 'wybijaniem' się, po prostu nagrywając i wrzucając to, co robią. Z reguły to ci, których materiały przedstawiają wiele do życzenia (i zostawiam tu nawet) mówią o popularności.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-01-2013 12:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Jakość, a popularność.
Nie mam na myśli wybijania się. Ktoś może coś robić jako hobby, równocześnie zyskując dużą popularność. Pytam się tu głównie o Wasze zdanie na temat jakości materiałów, talentu ,a popularności. Nie musisz mieć najlepszego sprzętu żeby być kimś popularnym. Pamiętam początki kilku osób i przyznam, że ich materiały prezentowały nikłą jakość. Jednak te osoby wybiły się i zyskały popularność.

Another day, another night.
17-01-2013 20:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Jakość, a popularność.
Wystarczy zobaczyć na materiały Klocucha by stwierdzić że jeśli chodzi o popularność to jakość ma niewiele do gadania dlatego tak ciężko się wybić. Gdyby się wybijały osoby z wysoką jakością audio/video to by się wybijał każdy kto by wydał pieniądze na sprzęt i ogarniał montowanie i renderowanie.
17-01-2013 20:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Jakość, a popularność.
Zauważ że klocuch jest(lub udaje) takim nierozgarniętym gościem, z którego każdy lubi się pośmiać.
17-01-2013 20:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Jakość, a popularność.
Jakość i ciekawy komentarz się niejako wiąże i jest nierozłączną częścią dobrego materiału. Jakość głosu musi być dobra bo jeżeli nie to widz nie oglądnie, jak i komentarz musi być przemyślany, bo widz stwierdzi że nie chce mu się słuchać tego pana co przemawia :)
20-01-2013 01:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Itterek Offline
*

Posts: 8
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Jakość, a popularność.
Jak dla mnie to jest za dużo 18-23 letnich youtu-bezrobotnych-ciot, które mają dobrego neta. Jak mam internet 1mb/s download i 20-25kb/s upload (na lepszy nie ma technicznej możliwości kupna) i mogę nawet oglądać w 360p czy 240p. Komentarz to najważniejsza rzecz i nawet jakbym rozdawali kaskę z agory widzom w konkursach to bym nie subował gdyby koleś miał dykcję (przy tym konkursie) jak 10 latek z autyzmem. Gdzie jest ten poziom materiałów? Pytam się - gdzie?
19-03-2013 19:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5