Post Reply 
Rojo ma potomka
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Rojo ma potomka
Wstęp: Gratuluje Rojowi zdrowego dzieciaka, mam nadzieje, że będzie rozwijać się zdrowo, i nie będzie jakichś komplikacji.

I tak forum jest uważany za ośrodek youtubowych przegranych i hejterów, także dorzucę do pieca.

Rojo dość nie dawno wrzucił film, gdzie pokazuję - wydaję mi się - dość mocno prywatną strefę swojego życia, co wy myślicie, czy takie zachowanie jest dobre lub złe? Rozumiem, pochwalić się przy znajomych i rodzinie, ale ludziach z internetu? Randomów którzy do tego filmu mogą fapać? Czy nie wydaję się wam, że ten człowiek zgubił trochę kontakt i rozgraniczenie między światem wirtualnym, a realnym?

Filmik o którym mowa:




Zapraszam do dyskusji.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 24-01-2013 16:14 by Innominatus.)
24-01-2013 14:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Rojo ma potomka
Za bardzo cenię sobie prywatność. Osobiście nigdy bym nie angażował bliskich. Jednakże co kto lubi. A Rojo chyba idzie w ślady Rocka. Aż dziw, że córka nie leży na tarczy.

Ja mam tylko nadzieję, że jego córka spowoduje (takie dzieci np. dużo śpią), że Rojo będzie mniej darł mordę i "pohamuje downa" (z zaciekawienia obejrzałem wczoraj parę jego materiałów i miałem spory niesmak ze stylu tego pana). Ja nie wiem, Rojo może jest nadpobudliwy i w jakiś sposób musi się rozładować? No nie wiem. Takie sprawia wrażenie, nie pasuje mi.

To tyle.
(This post was last modified: 24-01-2013 15:16 by KrzychuuuPe.)
24-01-2013 15:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Rojo ma potomka
Ja nie widzę w tym nic złego, Rojo czuje jakąś więź z widzami i do tego jest to przecież vlog, czyli pokazywania jakiejś części swojego życia. Jak jacyś celebryci pokazują swoje dzieci w gazetach to jakoś nikt nie mówi, że ta osoba ma problem między rozgraniczeniem świata show biznesu, a życiem prywatnym (co nie zmienia faktu, że niektórzy przesadzają)

Jeżeli Rojo nie będzie pokazywał córki w każdym filmie i w przyszłości nie będzie robił (według mnie) błędu Rocka, czyli pokazywania swojego dziecka jak będzie starsze. (Dziecko Rocka może mieć w przyszłości problem z rówieśnikami, a jest za mało świadome by wiedzieć co robi jego ojciec i jakie mogą byś konsekwencje uczestniczenia w jego filmikach) to jest jak najbardziej w porządku.
24-01-2013 15:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flasheave Offline
*

Posts: 15
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Rojo ma potomka
Kolejna spierdolina na youtube, która będzie obiektem vlogów ?
24-01-2013 17:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Rojo ma potomka
Dla mnie jakiekolwiek włączania kogokolwiek ze swojej rodziny do kanału youtube jest fatalnym posunięciem. Takie dziecko nie może decydować samo za siebie a w przyszłości może być wyśmiewane z powodu czasem śmiesznych zachowań z nim związanych, które na pewno w internecie przetrwają. Jednak skoro tak postanowił to jego sprawa, mam tylko nadzieję, że liczy się z konsekwencjami
24-01-2013 17:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Rojo ma potomka
IMO zupełnie normalne zachowanie u świeżo upieczonego rodzica. Ludzie z mojego otoczenia faszerują Facebooka zdjęciami swoich dzieci od lat. Przed erą Internetu zupełnie normalną rzeczą było dostać list ze zdjęciem dziecka od jakiejś dalekiej rodziny z którą normalnie nie utrzymujemy kontaktu. W takich sytuacjach ludzie chwalą się nie tylko tym, których znają, a wszystkim tym którzy słuchają.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
24-01-2013 18:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Analog Offline

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Rojo ma potomka
KrzychuuuPe, najwyraźniej za krótko oglądasz lub wcale jego materiały. Ludzie gówno wiedzący, a się wypowiadający na temat jego zachowania.
24-01-2013 18:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Rojo ma potomka
Całkowicie zgadzam się z CTSG. Dla młodych rodziców planowane, pierwsze dziecko (a nawet i nie planowane) to tak wielkie szczęście, że nie da się tego opisać.

"Takie dziecko nie może decydować samo za siebie a w przyszłości może być wyśmiewane z powodu czasem śmiesznych zachowań z nim związanych, które na pewno w internecie przetrwają"

Na obecnym etapie, wątpię żeby to dziecko miało jakieś problemy. Bo musiałoby to wyglądać mniej więcej tak: "Ej widziałem Cię jak byłeś noworodkiem. Musze Cię wyśmiać..."
24-01-2013 19:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Rojo ma potomka
Rojo o ile się nie mylę mówił kiedyś, że inspiruje się i stara kreować na polskiego PewDiePie'a myślę, że to wiele wyjaśnia dlaczego jego jakość nagrań i komentarza jest taka a nie inna, a że gimby z jego kanału raczej nie przepadają za czymś przy czym trzeba za dużo myśleć to go oglądają. Co do vlogów to są w moim odczuciu robione na zasadzie "mam magistra to się pomądrze" gdzie bryluje chyba jego podział na "gatunki" hejterów.

@CTSG
Jednak sam zaznaczyłeś, że zdjęciami spamują twoi ZNAJOMI swoim ZNAJOMYM. Nie wiem jak ty, ale ja uważam, że wrzucenie zdjęcia mojego dziecka moim znajomym, a wrzucenie filmiku który obejrzy +/- 50000 osób których nie zna i nigdy nie pozna jest pewna różnica.
(This post was last modified: 24-01-2013 20:55 by MrChmielOO.)
24-01-2013 20:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Rojo ma potomka
MrChmielOO przeczytaj jeszcze raz to co napisał CTSG:

"W takich sytuacjach ludzie chwalą się nie tylko tym, których znają, a wszystkim tym którzy słuchają."

Nie chce tutaj wyjść na jakiegoś Rojo-Tarczownika bo osobiście też nie lubię darcia się do mikrofonu itd. ale sytuację z dzieckiem rozumiem i nie uważam, żeby to było jakoś niestosowne czy coś.
24-01-2013 21:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 15.003 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.621 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.633 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5