Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
By nikt nie mial watpliwosci dodam, ze NIGDY nie rozmawialem z tym osobnikiem i absolutnie nie planuje w przyszlosci.

Tresci jego wypowiedzi na temat moj i innych uzytkownikow YT, ktore padaja na jego TS i w filmach, sa zazwyczaj rownie absurdalne. Zakres tego typu oszczerstw i pomowien jest bardzo szeroki - wlaczajac upodobania seksualne, rodzine, prostytucje, przestepstwa gospodarcze itp.

Prawdopodobnie traktuje uzytkownikow swojego TS jak wyznawcow jakiegos... kultu?

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
02-02-2013 14:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
To ja mam takie małe pytanie do Ciebie Buraku, Evarez wrzucił ten filmik na swój fanpage, twierdząc, że jest to wyrwana z kontekstu wypowiedź przedstawiona w taki a nie inny sposób. Skoro jak sam stwierdziłeś w komentarzu dostałeś "materiały" które przesłuchałeś to mógłbyś się do tego ustosunkować?
02-02-2013 17:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Evareza wlasciwie nie znam. Ktos wprowadzil go w blad i byl przekonany ze sa to wyrwane z kontekstu fragmenty.

Udalo mi sie do niego zadzwonic i wyjasnic sprawe. Dostal 15 minut nagrania z ktorego te fragmenty pochodzily i mysle ze nie ma juz zadnych watpliwosci.

Chlopak mlody i po prostu uwiezyl komus na slowo. Zdarza sie. Na szczescie juz to sprostowal odpowiednim biuletynem :)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 02-02-2013 22:55 by BrzydkiBurak.)
02-02-2013 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Ta, pewnie sypnąłeś kasą łachudro :P
02-02-2013 23:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Postraszył, że tylko minecrafta będzie mógł nagrywać....oh wait:)
03-02-2013 00:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
jak czytam o coraz to nowszych aferach... jejku, o co w tym wszystkim chodzi? (pewnie o kasę, władzę i takie tam ;]) odechciewa mi się, cała idea let's play'ów się jebie. "minecrafta jest tak dużo, bo jakiś bb tak rozporządził" - czy to w żartach, czy na poważnie... i każdy chce pokazać, jaki to drugi jest głupi... odechciewa się...
03-02-2013 00:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Inb4 tyrada o hejterach. A majnkrafty to między sobą się żreć mogą, byleby tego nie wywlekały na publikę.
03-02-2013 01:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Inna sprawa, że dużo youtuberów burakowi dupke liże z nieznanych mi powodów. Niby taki dojrzały, stanowczy i pierwszy do wyzywania od "idiotów", a z dziećmi całymi dniami klocki układa. Przyznacie chyba, że jest z bb taki trochę niedorobiony "ojeciec chrzestny" polskiego yt.

[Image: Rjrh.jpeg]
03-02-2013 02:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(02-02-2013 22:53 )BrzydkiBurak Wrote:  Udalo mi sie do niego zadzwonic i wyjasnic sprawe. Dostal 15 minut [...] mysle ze nie ma juz zadnych watpliwosci.
:D

Ogólnie z szogunem musi być coś nie tak. Niby wygląda na normalnego dorosłego człowieka, a nagle takie teorie spiskowe wygłasza... może to jakiś typ bajkopisarza? Inna sprawa, że burak też jakiś dziwny typ :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
03-02-2013 11:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Byłem na tym śmiesznym TS'ie szefa Seby, nie żeby coś, ale nie owijając w bawełne - jest to zlot wszystkich spierdolin, które traktują sebe jak jakieś bóstwo, każdy nie śmieszny żart kwitowany wszechobecnym, udawanym śmiechem, co do nagrania, sam byłem przy tym kiedy to mówił, aż żałuje że nie nagrywałem innych, ciekawych wywodów pana Seby, niestety, nie jestem aż taką szmatą żeby nagrywać i upubliczniać bez zgody :=)

[Image: GKNuxV7.png]
03-02-2013 12:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.436 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5