Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #61
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
A jeszcze wracając do zarabiania na serwerach (i na innych pozajutubowych rzeczach) to 5k wydaje mi się bardzo zaniżoną kwotą. Pamiętam jak swojego czasu tworzyłem serwer UO. 30 osób online i może ogólnie 200 graczy. Jak zbieraliśmy na utrzymanie serwera to akcję trzeba było przerwać po krótkim czasie bo się 10k+ uzbierało a więcej nam nie trzeba było o_O Za donate można było dostać jakiś boost do skillowania czy loswe itemki... Pamiętam nawet że jeden koleś chyba sam z 1000zł wydał aż musiał dostać zakaz wydawania więcej bo nie chcieliśmy żeby ludzie aż tyle wydawali o_O Był też inny serwer już komercyjny gdzie wszystko można było kupić. Tam właściciel trzepał kasę aż miło... albo aż nie musiał "zniknąć" ;D Albo ten serwer Lineage II gdzie FBI wbiło i też ładne setki tyś dolarów tam mieli zarobione:D

Nie wiem co można kupić na tych serwerach minecrafta, ale z taką publiką podatnych na wydawanie kasy dzieciaków kasa może płynąć sporym strumieniem :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 07-02-2013 07:30 by Sou.)
07-02-2013 07:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CookieM Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #62
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Ja żadnego serwera Minecraft nie mam, ponadto zarabiam takie grosze, że jestem zwolniony od podatku dochodowego, nawet gdybym zarabiał dwukrotnie więcej. Pamiętajcie że obecnie jedną z najlepiej zarabiających osób z tej naszej cudownej dramy, jest sam Shogun ;) (Reklamy co prawda na Mafii już wyłączył, ale długą chwilę stały) Poza tym stwierdzenia "Dziurawa Skarpeta mi grozi" są po prostu komiczne ;D

pozdrawiam.
07-02-2013 09:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
geforcPL Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #63
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Jeden telefon do skarbówki i buraka nie ma, ale po co mi to, jak on taki mocny to jeszcze mi problemów narobi -,-

Mi puki co nie robił problemów... A z Polishadamem normalnie gadam na fb czy na streamach. Wariat ale spoko, ogólnie jak ktoś lubi zwierzęta to jest dobrym człowiekiem... a on ma 4 psy...
(This post was last modified: 07-02-2013 13:06 by geforcPL.)
07-02-2013 13:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Gościu od Shogunowych filmów postanowił podzielić się swoją korespondencją z Brukiem:)
Podaję link, być może ktoś będzie chciał zerknąć. Zastanawia mnie czemu BB chce zdjąć film w którym nie ma niczego, do czego miałby prawo. Już prędzej Adam powinien się o to starać.

http://www.youtube.com/watch?v=worp8Vgc_Jc

Póki co jest to zwykłe przerzucanie się słówkami i zarzutami, ale zobaczymy co z tego wyniknie:)
07-02-2013 13:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(07-02-2013 13:10 )MrChmielOO Wrote:  Podaję link, być może ktoś będzie chciał zerknąć. Zastanawia mnie czemu BB chce zdjąć film w którym nie ma niczego, do czego miałby prawo. Już prędzej Adam powinien się o to starać.

http://www.youtube.com/watch?v=worp8Vgc_Jc

Póki co jest to zwykłe przerzucanie się słówkami i zarzutami, ale zobaczymy co z tego wyniknie:)

Nie pozostanie to bez czynnosci z mojej strony. Moglem skasowac film w ktorym dodal do opisu pomowienie. Stad tlumaczylem ze nie mam ochoty kasowac calego video (nie bylo moje) a rozchodzi sie o sam opis. Korespondencja to wyjasnia.

Najwyrazniej doszedl do wniosku ze chce zrobic dedykowany film z pomowieniem mojej osoby. Tak jak szkodnik swoja aktywnoscia tak i ten gosc przekroczyli pewna granice. Predzej ujawnie swoj wizerunek niz ujdzie im to na sucho :)

Oczywiscie pomawianie mnie o to ze jestem przestepca skarbowym jest bezpodstawne. Obowiazkiem osoby ktora posiada inna wiedze jest zglosic to w najblizszym komisariacie/komendzie w wydziale do spraw przestepczosci gospodarczej lub do wydzialu kontroli urzedu skarbowego. Spie spokojnie.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
07-02-2013 13:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
@up

Spoko spoko, pytanie. Jak to się ma do twojego "wyjebane na youtube" o którym kiedyś wspominałeś, pomówienia swoją drogą, ale dotyczą one nie twojej osoby, a internetowej persony którą tworzysz. Ciężko o to, żebyś z tego tytułu ponosił jakieś szkody będąc bądź co bądź anonimowy. No chyba, że YT to "serious buissnes"
07-02-2013 13:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #67
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(07-02-2013 13:23 )BrzydkiBurak Wrote:  Oczywiscie pomawianie mnie o to ze jestem przestepca skarbowym jest bezpodstawne.
[...]
Spie spokojnie.

Pomawianie postaci z internetu ma ogólnie żadne znaczenie :D Czegokolwiek by nie powiedzieli oni też mogą spać spokojnie:)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-02-2013 14:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(07-02-2013 07:30 )Sou Wrote:  A jeszcze wracając do zarabiania na serwerach (i na innych pozajutubowych rzeczach) to 5k wydaje mi się bardzo zaniżoną kwotą. Pamiętam jak swojego czasu tworzyłem serwer UO. 30 osób online i może ogólnie 200 graczy. Jak zbieraliśmy na utrzymanie serwera to akcję trzeba było przerwać po krótkim czasie bo się 10k+ uzbierało a więcej nam nie trzeba było o_O Za donate można było dostać jakiś boost do skillowania czy loswe itemki... Pamiętam nawet że jeden koleś chyba sam z 1000zł wydał aż musiał dostać zakaz wydawania więcej bo nie chcieliśmy żeby ludzie aż tyle wydawali o_O Był też inny serwer już komercyjny gdzie wszystko można było kupić. Tam właściciel trzepał kasę aż miło... albo aż nie musiał "zniknąć" ;D Albo ten serwer Lineage II gdzie FBI wbiło i też ładne setki tyś dolarów tam mieli zarobione:D

Nie wiem co można kupić na tych serwerach minecrafta, ale z taką publiką podatnych na wydawanie kasy dzieciaków kasa może płynąć sporym strumieniem :D

10000 zł na 200 osób to 50 zł na głowę. Nawet jakby każdy coś wpłacił, to jakim cudem wychodzi 10k zł? Każdy wysłał 4 smsy premium po 25 zł? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że każdy z nich miał paypala/konto bankowe.
O ile jeszcze serwer pierwszego miesiąca faktycznie może dzięki dotacjom zarobić parę tysi (był serwer jednego youtubera który w miesiąc zarobił dzięki dobrowolnym dotacjom ok. 3 tys zł, z tym, że tam grało duuużo więcej, niż 200 osób), to sztuką jest sprawić, żeby serwer generował taki obrót co miesiąc. Większość osób wspiera raz i tyle, mało kto jest gotów do regularnego, comiesięcznego wspierania serwera, nawet za jakieś korzyści typu vip itp.
(Na dokładkę to nie są prawdziwe pieniądze, tylko tak naprawdę punkty które możesz wykorzystać w danej serwerowni, jakbyś chciał, żeby to szło na twoje konto bankowe, to wypadałoby założyć działalność gospodarczą, więc co miesiąc tysiaczek do ZUSu, drugi tysiaczek na opłacenie maszyny, jak masz poważny serwer to parę stówek na programistów którzy piszą pluginy i nagle się robi mniej kolorowo ;))

A w drugą część, wybacz, ale kompletnie nie chce mi się wierzyć. FBI? Setki tysięcy dolarów? Jakby dało się rzeczywiście tyle zarobić, to już byś miał dwa takie serwery i płynął prywatnym jachtem na seszele, a nie siedział na forum o grach.
Nie chcę tutaj nikogo atakować, serwerami lineage 2 się nigdy nie interesowałem, ale wiesz... pic or it didn't happen.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
07-02-2013 14:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #69
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
A proszę: http://www.fbi.gov/news/stories/2007/feb...heft020107
:p

A o tym polskim serwerze co mówiłem to kasa szła na konto ;) Wtedy smsy premium jeszcze nawet nie istniały :p I jeden wpłacił 0zł, inny 1000zł... Ludzie niektórzy nie mają co zrobić z kasą i tyle;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 07-02-2013 14:49 by Sou.)
07-02-2013 14:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #70
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
@up - widzę, że to jakiś grubszy przekręt: "buy stolen source code of a popular online game, rent some servers to run the game as your own, and then hang a shingle on the web inviting gamers to come play at a steep discount.", "50,000 active users by 2006". Tylko pogratulować finezji ;)
A co do Twojego serwera, to miałeś farta co do ludzi, którzy tam grali i czuli potrzebę wsparcia serwera, mój serwer hardcore nawet połowy tej kwoty teraz nie wyciąga ;)

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
07-02-2013 14:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.424 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5