Post Reply 
...
Author Message
Fideliti Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #41
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:39 )bunny_kou Wrote:  Zadnego mieszaCIE- ja sie od sprawy odcielam jeszcze w grudniu, po czym po trzech materialach nawolujacych do linczu na mnie musialam skomentowac, co oczywiscie przez szanownego pana Fidelitiego zostalo skasowane z yt, bo po raz kolejny prawda w oczy kole.
Nie zamierzam z nim rozmawiac, bo gowna nie tykam- nie jest to rozmowca dla mnie i nie mam mu nic do powiedzania poza tym, ze nim gardze. Chce po prostu prowadzic swoj kanal i nie byc tydzien po tygodniu prowokowana przez imbecyla, ktory nie potrafi sam stworzyc juz zadnego innego materialu, wiec zamierza miesiacami zerowac na temacie Minecash. Zalatuje pewna polska partia polityczna... Moze sie zglos, oni tez lubia latami walkowac jeden temat. Finito ode mnie, czekam na info, ze poluje pod domem Rocka na jego syna, albo w nocy odcielam kosmyk wlosow JJayowi i sprzedalam na allegro za miliony zlotych :3
I piszę to osoba która gówno wiedząc na temat tej sprawy nagrała film w którym oficjalnie nazwała nas złodziejami,stwierdziła iż okradliśmy małe dzieci etc.
O to szanowni państwo ostatni żyjący okaz "Zająca piszczącego" Który więcej pierdoli niż wie i robi :)
18-02-2013 22:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vaiarek Offline
*

Posts: 2
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #42
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Negatyw, przestań...

Ty się przyznałeś, napisałeś wszystko co wiedziałeś (przynajmniej tak myślę) a jeśli ktoś ma jeszcze problem z tą sprawą to niech sam to wyjaśni. Po prostu odetnij się od tego i tyle. Teraz kolej na wyjaśnienia innych. Wtrącaj się tylko wtedy jeśli ktoś poda ci konkretne dowody. Na takie puste słowa nie warto reagować. Jeśli ktoś nie potrafi się przyznać do swoich błędów to teraz już go tego nie nauczysz.
18-02-2013 22:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Tak czytam ten temat i stwierdzam, że marnuje czas. Cały czas to samo lub podobne, brak rzetelnych dowodów, itp. , itd.

A potem Lavos i apparatus muszą zasuwać jak małe samochodziki, by doprowadzić nasze piękne forum do ładu. Dajcie im odetchnąć.

Afera ucichła i nagle BUUUM!, wróciła jak wstrząsy wtórne. Po co? By znowu ci sami ludzie mogli się poprzekrzykiwać? By znowu zrobić chaos i mętlik?

Wiem, wiem, to hejterskie forum, ale to nawet nie jest zabawne(przynajmniej dla mnie).


Zresztą - to afera na YT, więc może tam to kontynuujcie?
18-02-2013 22:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fideliti Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #44
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:50 )vaiarek Wrote:  Negatyw, przestań...

Ty się przyznałeś, napisałeś wszystko co wiedziałeś (przynajmniej tak myślę) a jeśli ktoś ma jeszcze problem z tą sprawą to niech sam to wyjaśni. Po prostu odetnij się od tego i tyle. Teraz kolej na wyjaśnienia innych. Wtrącaj się tylko wtedy jeśli ktoś poda ci konkretne dowody. Na takie puste słowa nie warto reagować. Jeśli ktoś nie potrafi się przyznać do swoich błędów to teraz już go tego nie nauczysz.

Napisałem tak jak było, napisałem wszystko co wiedziałem. Mam tylko nadzieję że ludzie będą mieli jaja aby się do tego przyznać wreszcie.
18-02-2013 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Zającu i Negatywie póki co wasza dyskusja wygląda tak

[Image: internet-fight.gif]


Albo dajcie dowody, albo przenieście się z tą dyskusją. Nie wiem, machnijcie sobie debatkę na livie z dowodami czy coś. A przede wszystkim DOROŚNIJCIE. Kórliku póki co nie masz, żadnego dowodu, że któreś z twoich dzieci ucierpiało. Zanim odpiszesz "pisały mi" to ja Ci powiem, że też Ci mogę napisać. To samo do Ciebie Negatywku, więcej screenów i konkretów a mniej "ten to tamten to", albo dajcie sobie po prostu spokój, bo zastanawiam się powoli jak nisko upadł poziom standardów rozrywki skoro ludzie chcą oglądać tak żałośnie zachwujące się osoby jak wy.
18-02-2013 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
[spoiler][Image: didnt_read_anim_dance_gif.gif]

ale ze mnie dzieciuch[/spoiler]
To nie imageboard.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 19-02-2013 00:30 by Lavos.)
18-02-2013 22:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BenShiPL Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #47
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Wg. Mnie Youtube zaczął się sypać od czasu kiedy JJAYJOKER [*] przestał nagrywać materiały
18-02-2013 22:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Pl00 Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Czuję, że forum niedługo padnie jak niedawno przez MineCash.
Na dodatek od ok. 6-7 strony zaczną się bezsensowne opinie ludzi w stylu "Uwarzam, rze Negatyf to cep, bo mnie okraduł".
Pisanie postów w tym temacie powinno być dostępne tylko dla osób, które były w to zamieszane, by mogły się "oczyścić" z zarzutów. Jeśli każdy może coś napisać to z tematu (Jak to było z MineCash - początek) zrobi się taki syf, że zostanie tylko jego usunięcie :P
18-02-2013 22:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Znowu się zaczyna, będzie 25+ stron przepychanek w stylu:
-"Jesteś winny"
-"A nie bo ty jesteś!"
Ludzie, ogarnijcie się. Jak tak patrzę się na "zagraniczne" Youtuby, to nie zauważam jednego - polaczkowatości i wszelakiej złości. Tutaj wszyscy się o wszystko kłócą. Ten komuś zabrał widzów, inny za to powiedział coś brzydkiego i afera z tego powodu.
OGARNIJCIE SIĘ, YouTube to telewizja. Tak jak was słyszą tak was widzą. Pomyślcie sobie że jak ktoś przyjdzie na to forum, czy na wasz kanał i zobaczy filmy tego typu, to pomyśli: "Ja pierdole co za bachory".

Ps. szykuję popkorn na wasze wojenki [Image: popcorn_yes.gif]

[Image: 3f42793d4e99.gif]
Wszyscy mnie hejcom (・へ・)
(This post was last modified: 18-02-2013 23:00 by Malix.)
18-02-2013 23:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
turbowin Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
[Image: fbf7f25522ab.gif]

Dobra, Panowie, Panie i inne zwierzaczki, dostaliśmy informacje jak to podobno wyglądało, przestańmy zaśmiecać temat kłótniami "bo on to, bo ona tamto", to można spokojnie w na jakimś czacie czy w prywatnym gronie załatwić, jeśli chcecie nas przekonać do swojego stanowiska i swoich racji to dajcie nam jakieś niezbite (albo chociaż w miarę przystępne) dowody.
Proszę?

[Image: ss20130218at110547.jpg]
18-02-2013 23:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5