Post Reply 
"Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
Mimo tego drogi skkf'ie, sam podam moją "interpretację" ? , czy raczej skojarzenie do Twojego skojarzenia.
Porównywałeś to wszystko do sklepu, który musi sam sobie na początku poradzić i przejść długą drogę do świetności. Niektórzy taką ciężką drogę pominęli, jak gdyby odpowiednio wbijając się w dobry moment do zaczęcia nagrywania i tak właśnie zdobywali popularność. Nawet MineFagi, które wstrzeliły się w dobry moment zdobyły swoją popularność wraz z popularnością Minecrafta. Nie, wcale nie mówię o Tobie skkf. Ale uwierz mi- parę takich osób się znajdzie.
Tak samo łatwiejszą popularność zdobędzie "sklep", który drze mordę tu i tam.To już jest prawie jak reklama, która Ci drze swój wirtualny ryj, prosto do ucha i samym darciem przyciąga uwagę. PewDiePie and Rojo approves.

Another day, another night.
02-03-2013 23:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
(02-03-2013 23:40 )The Meldero Wrote:  Porównywałeś to wszystko do sklepu, który musi sam sobie na początku poradzić i przejść długą drogę do świetności.

Nie, nie powiedziałem tak. Jest mnóstwo sposobów na to, żeby osiągnąć sukces. Jak ktoś jest ogarnięty i wie co robi, to może zapłacić za reklamę, użyć znajomości, zaspamować wykopy i kwejki, kupić suby na allegro, możliwości jest mnóstwo.

(02-03-2013 23:40 )The Meldero Wrote:  Nawet MineFagi, które wstrzeliły się w dobry moment zdobyły swoją popularność wraz z popularnością Minecrafta.
Jest popyt, jest podaż. Jeśli w mieście nie ma sklepu z minecraftem, to prędzej, czy później ktoś go założy i prawdopodobnie osiągnie sukces.
I tak jest wszędzie, nie tylko na youtube. Przykładowo ostatnio bardzo popularne są e-papierosy, a w Polsce mamy tak naprawdę zaledwie dwie duże firmy które się zajmują ich dystrybucją, mimo, że wszystko i tak pochodzi z chin. Dlaczego? Bo byli pierwsi, proste.
Podobnie z gadu-gadu, które nigdy nie było dobrym protokołem, nigdy też nie oferowali dobrego klienta. Dlaczego zatem jest komunikatorem numer 1 w Polsce? Bo byli pierwsi, pojawili się w dobrym czasie na rynku.

(02-03-2013 23:40 )The Meldero Wrote:  Nie, wcale nie mówię o Tobie skkf. Ale uwierz mi- parę takich osób się znajdzie.
Akurat jednym z powodów, dla których mój kanał zdobył pierwsze +/- 10 tysięcy subów, jest to, że wstrzeliłem się w czasie z poradnikami z redstone ;)

Co do ostatniego akapitu, to widać, że darcie ryja też się sprzedaje. Jakby nie robił tego rojo, to by znalazł się ktoś inny.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
(This post was last modified: 03-03-2013 01:46 by skkf.)
03-03-2013 01:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
Toć ROJO nie lubi stylu PDP, info approved.
03-03-2013 03:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
Quote: Toć ROJO nie lubi stylu PDP, info approved.

What? WHAT?

Możesz podlinkować?
03-03-2013 09:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
Ciężko znaleźć spośród tego gimbusiarskiego gówna, ale może się dokopię. To było jakoś pod Sniper Elite, jego "Szacunkiem to pieniądza" lub SlendyTubbies, ew. ostatecznie "Magiczny przycisk nagrywania".

/nie dokopię się, gdy google wprowadziło te je*ane "pokaż więcej", to ciężko cokolwiek odnaleźć. A mogłem zrobić screena.
(This post was last modified: 03-03-2013 11:58 by Rangy.)
03-03-2013 11:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
(02-03-2013 21:18 )Lugia007 Wrote:  
(02-03-2013 19:35 )Rexlu Wrote:  I post skkf podsumował wszystko. Myślę że temat można spokojnie zamknąć, gdyż nie ma tu nic więcej do powiedzenia, a ja sam osobiście zgadzam się z postem wyżej.

A może z łaski swojej przestaniesz robić za pseudomoda? Tak bardzo boisz się, że ktoś doda coś więcej niż ty w ogóle cokolwiek tu napisałeś prócz "zgadzam się z nim", co można równie dobrze podciągnąć pod spam.

Oj czujesz się urażony, iż napisałem co sadzę. Jeżeli uważasz to za spam, uznaj to za spam, również mogę uznać że mnie obrażasz, taka wolna interpretacja. Chamsko mówiąc tak naprawdę nie obchodzi mnie mod spinający się do mnie, bo wierzę w słuszność tego co mówie. Również mogę dostać bana, proszę bardzo, nie jestes dla mnie Bogiem, którego się boje. A administratorom radzę się zastanowić kogo biorą na moda.

PS:. Po za tym dopisałem swoje skromne 3 grosze, czego ty nie zrobiłeś. Mod poucza a robi spam, tak jak ja poniekąd w tej chwili.
(This post was last modified: 03-03-2013 13:06 by Rexlu.)
03-03-2013 12:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
Moderator ma za zadanie pilnować porządku, nie musi brać udziału w dyskusji. Nic nie wniosłeś swoim postem do tematu, nawet tych trzech groszy, a więc z łaski swojej skończ. :)

(tak jak ja teraz, eot)
03-03-2013 13:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
(03-03-2013 12:50 )Rexlu Wrote:  Oj czujesz się urażony, iż napisałem co sadzę. Jeżeli uważasz to za spam, uznaj to za spam, również mogę uznać że mnie obrażasz, taka wolna interpretacja. Chamsko mówiąc tak naprawdę nie obchodzi mnie mod spinający się do mnie, bo wierzę w słuszność tego co mówie. Również mogę dostać bana, proszę bardzo, nie jestes dla mnie Bogiem, którego się boje. A administratorom radzę się zastanowić kogo biorą na moda.

PS:. Po za tym dopisałem swoje skromne 3 grosze, czego ty nie zrobiłeś. Mod poucza a robi spam, tak jak ja poniekąd w tej chwili.


To nie jest on
03-03-2013 14:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
(03-03-2013 12:50 )Rexlu Wrote:  
(02-03-2013 21:18 )Lugia007 Wrote:  
(02-03-2013 19:35 )Rexlu Wrote:  I post skkf podsumował wszystko. Myślę że temat można spokojnie zamknąć, gdyż nie ma tu nic więcej do powiedzenia, a ja sam osobiście zgadzam się z postem wyżej.

A może z łaski swojej przestaniesz robić za pseudomoda? Tak bardzo boisz się, że ktoś doda coś więcej niż ty w ogóle cokolwiek tu napisałeś prócz "zgadzam się z nim", co można równie dobrze podciągnąć pod spam.

Oj czujesz się urażony, iż napisałem co sadzę. Jeżeli uważasz to za spam, uznaj to za spam, również mogę uznać że mnie obrażasz, taka wolna interpretacja. Chamsko mówiąc tak naprawdę nie obchodzi mnie mod spinający się do mnie, bo wierzę w słuszność tego co mówie. Również mogę dostać bana, proszę bardzo, nie jestes dla mnie Bogiem, którego się boje. A administratorom radzę się zastanowić kogo biorą na moda.

PS:. Po za tym dopisałem swoje skromne 3 grosze, czego ty nie zrobiłeś. Mod poucza a robi spam, tak jak ja poniekąd w tej chwili.

To jest duża nadinterpretacja z twojej strony, jeżeli u moda doszukujesz się w ten sposób butthurt'u.
Świetnie, jeszcze brakowało tutaj "męczennika za przekonania" i brania na litość, zamiast porządnej obrony stanowiska, a nawet nie pogroziłam ostrzeżeniem, na które byś zasługiwał.
I nie stary, potakiwanie to nie jest wyrażanie opinii, tylko aprobata czyjegoś zdania, z którym się zgadzasz, aby sprawić złudne wrażenie, że skoro daną opinię poprze tyle i tyle osób to ta osoba ma z pewnością rację.
W dodatku te prośby o zamknięcię tematu, jakbyś miał pewność, że nie da się już nic powiedzieć, bo tobie lub twym mentorkom nic innego nie przyjdzie do głowy, bądź jak pisałam wcześniej z obawy, że ktoś coś powie co zaprzeczy twojemu spojrzeniu na sprawę. A to by bardzo zabolało gdyby jeszcze inne osoby się znalazły, które tak twierdzą, prawda?

Mod utrzymuje porządek w tematach, nie musi się udzielać w tematach.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
03-03-2013 14:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego?
To nie była prośba o zamknięcie. Po za tym mod powinien dawać przykład. Chodziło o aprobatę jak sam zauważyłeś, wzmocnieniem słów, że temat się wyczerpał. Tak więc widzisz nawet aprobata jak sam stwierdziłeś wniosła coś do tematu, a zdanie:

"Owszem, jeżeli mamy ten jeden mały początkujący sklep, to trudno będzie zwabić do niego konsumentów korzystających z tych co dotychczas. Więc bez naprawdę świetnego pomysłu jest ciężko." Również za sobą coś niesie, tak więc proszę, bez zbędnych wywyższeń. Bo tylko śmietnik się robi, co według mnie powinno być załatwione na privie.

Po za tym, Traktuje się tu inaczej popularnych oraz mniej. I myślę że to nie tylko ja zauważyłem.

Pozdrawiam, i będę usuwał się w cień bo robi się za przeproszeniem burdel i śmietanka modów.
03-03-2013 15:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowy odtwarzacz Miwoli 4 1.632 18-07-2013 22:35
Last Post: appareil
  Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie GTOqw 23 6.425 24-03-2013 18:57
Last Post: Falc00n
  Nowy wygląd strony głównej YouTube Empirator 63 14.236 26-12-2012 16:19
Last Post: Rexlu
  Nowy randomowy dodatek? john 1 1.019 23-09-2012 17:24
Last Post: Sou
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.531 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Nowy Dział + Coś tam S0NikX 2 1.017 03-08-2012 16:42
Last Post: appareil
  Rock mówi o zarabianiu bezelo 108 31.533 12-07-2012 20:14
Last Post: Kaled
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  Nowy Layout Youtube Blitz 48 13.399 02-03-2012 22:49
Last Post: Infelicity
  Nowy użytkownik zasybskrybował... Przemcio 2 1.868 13-10-2011 21:34
Last Post: Przemcio

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5