Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #61
RE: Beka z lecpleja
Ja dodam jeszcze dwie rzeczy - Lanceq takim zachowaniem nic nie zrobi, nic mu to nie da, a ośmieszy się "w internetach", btw. "Co jest na internecie w nim pozostaje na zawsze". Po drugie, mówiąc jako random z netu - na obu forach przebywa mi się fajnie i różnią się tylko nazwą, wyglądem, regulaminem i społeczeństwem. Oba fora traktuję jako posiedzenie kilkanaście minut i pogadanie z kilkoma osobami jako forma odpoczynku po nagrywaniu lub gdy jest mi nudno. Ten, kto bierze "internety" na serio, to... ech.
(This post was last modified: 10-03-2013 03:14 by Wybielaczz.)
10-03-2013 03:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #62
RE: Beka z lecpleja
Quote:Huh, wszyscy robią z tego niezłą dramę.
Wszyscy? Jak dotąd to ludzie lecplejowi piszą o tym wątku w kategorii dramy.


Quote:Dramę o nic. Userzy z tego forum nie powinni się śmiać z osób początkujących lub młodszych na letspleju,
Niby czemu nie? Absurdy należy wyśmiewać, uczą nas tego pisarze. Spałeś na polskim, kolego.

Quote:a tutaj nie ma się z czego śmiać, gdyż praktycznie nie ma tu w/w osób.
Nie masz supkóf, jesteś niczym. A osoby są, są.

Quote:Za to Lanceq powinien się wychamować i tyle. Myślę, że chyba konkurencja nie powinna tak robić, a inni mogą nie życzyć swoich tekstów tutaj, ale jeżeli już musicie, to nie dawajcie jakichkolwiek moich tekstów. ; p
Niby czemu nie? Jakiś powód, uzasadnienie?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 10-03-2013 03:15 by Lavos.)
10-03-2013 03:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:37 )lanceq Wrote:  
(09-03-2013 23:26 )Innominatus Wrote:  
lanceq Wrote:Kurwienie się czanmową na forach zagrajmerskich to najlepsze co Cię w życiu spotkało co nie OPie?

Kisne z Waszej 'elitarności'.

cenzura

Poza tym, drogie robaki z lecpleja, cenzura mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo cenzura.

Serio, kto wam dał linka do tego tematu.


Wiesz robaku do kogo mówisz? Nie będę tutaj z Tobą rozmawiał bo jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby dyskutować z forumowym atencjuszem szukającym poklasku wśród elitarnych użytkowników tego elitarnego forum, poczuj ironie. W sumie to do forum nic nie mam a do zbyt wielkiego ego co poniektórych użytkowników, no ja pierdole polaczkowanie over 9000000, a Tobie Innominatus radzę grzecznie stulić pysk i odpierdolić się ode mnie, chyba że chcesz zrobić sobie z mojej osoby wroga inb4 3k IP w botnecie. I btw, nie utożsamiam się z letsplejem jak i z tym forum, chuj mnie obchodzą te wasze wojenki i ploteczki.

Spoko - ja tu nie widzę żeby ktoś bezpośrednio Cię obraził ^^
Twój pierwszy post zaczął naszą małą dyskusję^^ Zresztą sposób w jaki reagujesz na takie wypowiedzi daje dość niepokojące sygnały. Ach no tak - zapomniałem że jesteś bardzo poważny - to musi być jakieś pomówienie!

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 03:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #64
RE: Beka z lecpleja
O nie przyszedł wybielacz, 14 letni mistrz dyskusji i argumentacji który ma swoje zdanie na każdy temat.
(This post was last modified: 10-03-2013 03:25 by lanceq.)
10-03-2013 03:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #65
RE: Beka z lecpleja
Letsplej kids in nutshell.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-03-2013 03:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: Beka z lecpleja
Czyli teraz będą się gryzły ze sobą dzieci lecpleja? Lecę po popcorn...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 03:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #67
RE: Beka z lecpleja
Ja nie rozumiem o co chodzi. Nie jestem żadnym dzieckiem Letspleja, nie wiem co za człowiek wymyślił taki tytuł. Mistrzem argumentacji może nie jesten, co powiem to powiem. a dołączyłem jedynie do dyskusji - nie mam zamiaru żadnej osobie ubliżać czy coś. I nie widzę niczego dziwnego w wieku prawie 15 lat. Lanceq sam pokazuje swój poziom, pisałem o jego networku dobre rzeczy, później był burdel w jego temacie więc zmieniłem decyzję oraz pisałem mu o zgłszeniu tematu to już zmienił zachowanie. W sumie sam nie wiem po co to piszę, za bardzo odbiegam od tematu. Chcesz popisać o tym to zapraszam na Lecpleja.

Btw. Piszę z komórki więc za jakiekolwiek błędy jak ten wcześniejszy przepraszam.
(This post was last modified: 10-03-2013 03:43 by Wybielaczz.)
10-03-2013 03:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 03:25 )GTOqw Wrote:  Czyli teraz będą się gryzły ze sobą dzieci lecpleja? Lecę po popcorn...

[Image: W0JzACF.jpg]

Groźna, trollująca starociota z letspleja detected xD
(This post was last modified: 10-03-2013 03:43 by lanceq.)
10-03-2013 03:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #69
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 03:39 )Wybielaczz Wrote:  Ja nie rozumiem o co chodzi. Nie jestem żadnym dzieckiem Letspleja, a dołączyłem jedynie do dyskusji - nie mam zamiaru żadnej osobie ubliżać czy coś. I nie widzę niczego dziwnego w wieku prawie 15 lat. Lanceq sam pokazuje swój poziom, pisałem o networku dobre rzeczy, później był burdel w jego temacie więc zmieniłem decyzję oraz pisałem mu o zgłszeniu tematu to już zmienił zachowanie. W sumie sam nie wiem po co to piszę, za bardzo odbiegam od tematu. Będzie próbował mnie zeschabić.

Btw. Piszę z komórki więc za jakiekolwiek błędy jak ten wcześniejszy przepraszam.

Spoko - propsuję Twoją postawę^^ Mówiąc dzieci miałem na myśli SamWieszKogo^^ Kolega myśli, że skoro ma większy "staż" na forumie bezkresnej światłości to i na innych sobie ludziom poubliża XD

Zamiast pitolić o głupotach proponuję wrócić do tematu^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 03:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #70
RE: Beka z lecpleja
Proszę Lanceq, kolejny warn za spam, offtop, cokolwiek się z tego zrobiło po wrzucaniu tych screenów.
Co wy macie z tym czasem spędzonym na forum? Rany, wystarczy, nie wiem, mieć komputer włączony przez kilka nocy, żeby nabił się czas, a to raczej nie jest adekwatne do spędzonego czasu na forum.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
10-03-2013 03:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5