Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 03:42 )lanceq Wrote:  
(10-03-2013 03:25 )GTOqw Wrote:  Czyli teraz będą się gryzły ze sobą dzieci lecpleja? Lecę po popcorn...

[Image: W0JzACF.jpg]

Groźna, trollująca starociota z letspleja detected xD

Yhm. Wiesz, że przeglądarka do póki nie zostanie zamknięta "uznaje" że jestem zalogowany gdyż mam autologowanie? Ciężko mi uwierzyć, że jesteś tak poważny, że aż zrobiłeś skriny mojego profilu na obu forach. Musiałeś się ostro natrudzić XD Niemniej jednak możesz już usunąć ten obrazek - masz moje pozwolenie na edycję postu^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 04:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: Beka z lecpleja
Widzę że nie zrozumiałeś przesłania, kolega ma większy staż pod względem spędzonego czasu na lecpleju niż na tym forumie, resztę wydedukuj sobie sam. Nie rozumiem za co warn za spam skoro nawiązałem do jego posta tym pic'sem.

@UP

Nie jestem bezmyślną małpą żeby korzystać z painta, wycinania, robienia screenów, a potem wysyłania tego na serwer, robię wszystko zaledwie jednym ruchem myszki jak każdy szanujący się człowiek korzystam z odpowiedniego oprogramowania.
(This post was last modified: 10-03-2013 04:08 by lanceq.)
10-03-2013 04:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #73
RE: Beka z lecpleja
Czytaj ze zrozumieniem! Dostałeś warna za spam, a nie "obrazę" Meh. Zbieraj warny - wymieniaj na nagrody (ale wiesz, ze to tak nie działa?) Widzę że cała kwintesencja głupoty, niedopatrzenia i bolących dup przeniosła się z lecpleja tutaj pod postacią Pana Lancusia^^ Nie muszę przeglądać tamtejszych tematów żeby trzepnąć sobie facepalma. I pamiętaj - choćby nie wiem co nigdy nie trać równowagi bo tak nie przystoi POWAŻNYM ludziom.

Dobra odbijaj!

@UP A co ja medium? Mówisz do gościa, który siedzi w grafice... Po prostu sprawiasz wrażenie człowieka, który mógłby tak zrobić^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 10-03-2013 04:14 by GTOqw.)
10-03-2013 04:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: Beka z lecpleja
Ból dupy?

Ja się świetnie bawię, nie wiem jak Ty.

Generalnie nawet nie mam na co odpowiadać bo Twój post jest tak mało wartościowy że ani nie idzie z niego nic wywnioskować ani nic odpowiedzieć. W sumie z kim ja dyskutuje, czekam aż ktoś godny do rozmowy się tu pojawi i raczy coś powiedzieć w moją stronę, hej.
(This post was last modified: 10-03-2013 04:17 by lanceq.)
10-03-2013 04:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: Beka z lecpleja
A jak pisałeś pierwsze posty to nie bolała dupcia? ^^
Nawet niedorozwinięty pierwotniak zauważyłby, że już każdy zapomniał co tam się wcześniej działo. Proponuję zmienić nazwę tematu na: Beka z Lancka^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
10-03-2013 04:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #76
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 04:13 )lanceq Wrote:  W sumie z kim ja dyskutuje, czekam aż ktoś godny do rozmowy się tu pojawi i raczy coś powiedzieć w moją stronę, hej.

Podejdź do lustra, może samopoczucie od razu ci się polepszy.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
10-03-2013 04:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #77
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 04:19 )GTOqw Wrote:  Beka z Lancka^^

To samo chciałem napisać przed chwilą :)

(10-03-2013 04:27 )Lugia007 Wrote:  Podejdź do lustra, może samopoczucie od razu ci się polepszy.

Bardzo błyskotliwa riposta, pozdrawiam.
(This post was last modified: 10-03-2013 04:37 by lanceq.)
10-03-2013 04:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: Beka z lecpleja
Jedziesz z taktyką na uprzejmego? Mnie nie podejdziesz XD
LOL Zapomniałem pozdrowić!

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 10-03-2013 04:40 by GTOqw.)
10-03-2013 04:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #79
RE: Beka z lecpleja
Quote:Wiesz robaku do kogo mówisz? Nie będę tutaj z Tobą rozmawiał bo jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby dyskutować z forumowym atencjuszem szukającym poklasku wśród elitarnych użytkowników tego elitarnego forum, poczuj ironie.
Proszę bardzo, na nasze forum zawitał Biznesmen z Małego Księcia, mam nadzieję, że znasz przynajmniej tą postać z opowiastki, bo chyba was jedna matka chowała.

Quote:a do zbyt wielkiego ego co poniektórych użytkowników, no ja pierdole polaczkowanie over 9000000
Najbardziej bijącą w oczy cechą tzw. "polaczków" jest narzekanie na "polaczków". Istny uroboros.
Ale łap, co mi szkodzi:




Quote:a Tobie Innominatus radzę grzecznie stulić pysk i odpierdolić się ode mnie, chyba że chcesz zrobić sobie z mojej osoby wroga inb4 3k IP w botnecie.
Tym się przejawia twoje bycie "poważnym człowiekiem"? To gratuluję.

Quote:chuj mnie obchodzą te wasze wojenki i ploteczki.
Chuj nas obchodzi fakt, że nie potrafisz dobrze interpretować fakty, ale po ploteczki pójdź do kiosku i kup "Życie na Gorąco". Potem porównaj zawartość tego wątku, do gazetki, wróć i pogadamy, umowa stoi?

Quote:Co do mojego podklejonego tematu to sam poprosiłem administracje o zdjęcie go ze względu na to że zawiesiłem projekt, how sad.
Doprawdy?
lanceq
Liczba postów: 36
Dołączył: Jul 2012
Post: #1Ciche zniknięcie tematu
Witam,
utworzyłem w dyskusji temat o nowej sieci partnerskiej dedykowanej dla Polaków, cóż to za ninja bez żadnego powiadomienia usuwa zupełnie tematy które nie łamią regulaminu? Temat ani nie pokazał się w koszu ani nie dostałem żadnej informacji, w temacie panowała pokojowa atmosfera, nikt nikogo nie flejmował stąd moje pytanie, co się dzieje z tym forum, gdy zrobiłem podobny temat na konkurencyjnym forum o podobnej tematyce nic takiego nie miało miejsca. Proszę o słowo wytłumaczenia i przywrócenie mojego tematu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 03:07 przez lanceq.)

http://zagrajmyw.pl/watek-ciche-znikniecie-tematu
http://zagrajmyw.pl/watek-nowa-polska-si...-wymagania

Iksde.

Quote:>bądź adminem
>wejdź na jakiś przypadkowy troll temat
>udawaj że wszystko było zaplanowane i że to trollowanie into większa sprawa
>profit
Interpretacja godna teflonowej patelni, gratuluję, ewoluowałeś.

Quote:Nie jestem bezmyślną małpą żeby korzystać z painta, wycinania, robienia screenów, a potem wysyłania tego na serwer, robię wszystko zaledwie jednym ruchem myszki jak każdy szanujący się człowiek korzystam z odpowiedniego oprogramowania.
No to nas wszystkich zaskoczyłeś, brawa panie i panowie, toć o zasłużył na Pokojową Nagrodę Nobla, patrzcie i podziwiajcie, oto Poważny Człowiek!
I kij nas to że nie używasz painta? Jeśli ktokolwiek to robi, to w twoim mniemaniu, Poważny Człowieku, jest gorszy? Bo co? Bezmyślną małpą trzeba być, by chwalić się używania jakiegoś "oprogramowania graficznego", które daje taki sam efekt jak 3 kliknięcia w wiadomym maziaku Microsoftu.

Quote:Bardzo błyskotliwa riposta, pozdrawiam.
Wciąż lepsza niż twoje pierdololo o twojej pozycji, o botnecie, niż teksty o byciu poważnym człowiekiem, o heheh, OPROGRAMOWANIU i oczywiście porównywaniu innych użytkowników do ulicznika.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-03-2013 08:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: Beka z lecpleja
Za mało się napisałeś, przydało by się więcej kontrargumentów kolego.
10-03-2013 08:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5