Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #81
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 08:58 )lanceq Wrote:  Za mało się napisałeś, przydało by się więcej kontrargumentów kolego.

Lanceq. Dość się już z Twojego powodu napisałem. Tak jak zresztą wszyscy. Nie będę sobie łamał palców i marnował czasu na takiego "poważnego człowieka" jak Ty. Twoje ego jest na tyle duże, że sam się dziwię że jeszcze siedzisz na tym forum. O wielki programisto i szanujący się człowieku, to przecież nie jest forum dla Ciebie! Ty zasługujesz co najmniej na miejsce wśród najlepszych ze świata. Idź już pisać sobie te swoje programy i posty na "lecpleju" dzięki którym Twój e-cock urośnie.
Dobra koniec ironii (właściwie to po Twoim zachowaniu wcale bym się nie zdziwił gdybym nie trafił tą ironią w prawdę).
Nie mam zamiaru marnować czasu na pisanie na Twój temat. Zresztą popełniłem ten błąd z 4 razy, więcej nie zamierzam. To jest tylko strata czasu. Nie dam się zniżyć do Twojego poziomu, bo dyskusje z takimi ludźmi (?) do tego właśnie prowadzą.

Another day, another night.
10-03-2013 10:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #82
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 08:58 )lanceq Wrote:  Za mało się napisałeś, przydało by się więcej kontrargumentów kolego.

Tylko tak potrafisz odpowiedzieć panie "poważny człowieku"?
Może powinnam ci przypomnieć o twojej umięjętności "obracania argumentów w pył", którą się w swoim wątku o magnolii posłużyłeś?
Co się stało z twoim skillem?
Za dużo pytań, za mało odpowiedzi.
Heh, jak sobie tak przypomnieć wypowiedź jednego z letspleyów na shoucie, z podanego wcześniej screena o naszy forum, brzmiącą mniej więcej "wyżej (coś tam) niż dupę mają", to tutaj to określenie odnośnie twojego zachowania w tym wątku wydaje się pasować.
Prawie zachowanie aka Rock jak tutaj przebywał czy Kamil Szajs w stosunku do ludzi nie płacących na jego nowy komputerek.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
10-03-2013 10:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #83
RE: Beka z lecpleja
lanceq Wrote:>bądź adminem
>wejdź na jakiś przypadkowy troll temat
>udawaj że wszystko było zaplanowane i że to trollowanie into większa sprawa
>profit

Udaję? Naprawdę kiepsko ci idzie z odbiorem prostych rzeczy.
Temat traktuje o innym forum, dosyć zabawnym zresztą, kwestią czasu było, aż ktoś stamtąd zareaguje. Rozumiesz? Rzecz której poświęcony jest ten temat jest sam w sobie przynętą i tutaj nie ma udawania, bo to trywialny poziom intrygi, myślę, że mało planowanej, ta się po prostu dorobiła w samym charakterze postów (podawanie linkow do tematów, w których randomy robią coś zabawnego - duża szansa na to, że omawiani zjawią się tutaj) Bawi mnie to, że w temacie o absurdach jasnego foruma przychodzi stamtąd użytkownik i zaczyna podskakiwać niemrawo, tupiąc nóżkami i udając luz. Jest w tym jakaś słodka ironia.

Aha, mówienie, że ktoś kurwi się chanmową i bawienie się w greentext bez greentextu w tym samym czasie - bezcenne.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 10-03-2013 10:49 by Lavos.)
10-03-2013 10:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: Beka z lecpleja
Polacy, rodacy i cała reszta ludzi z lecpleja. Mały apel. Temat był związany w wrzucaniem zabawnych tematów bądź screenów z foruma lecplej.pl, a nie prowadzeniu wojenek z pseudo karaluchem, który sugerując mi "kurwienie się czanmową" sam w międzyczasie naskrobał podobne posty, a na dodatek jest osobą nie potrafiąca zrozumieć podstawowych zagadnień, bądź po prostu, tekstu czytanego. Nie wiem po co dłużej zwracać uwagi na jego persone.

Also, drogi Lancqu, znam twoją przeszłość, znam także osoby, z którymi prowadziłeś parę rzeczy, i będąc szczerym, będę mieć z Ciebie bekę nawet gdybyś robił w Discovery. Zaczynając od twojej "czanowej" przeszłości, idąc przez shitloady spamu, które miały na celu promocję twojego kanału (zapewne użyłeś swojego zajebistego botnetu, ha!) do tego robota w "Vultrze" networku w którym polacy będą dymani bez mydła w dupala. Pominę także twoje zabawne koneksje na lecpleju, dzięki którym z twojego osławionego tematu zniknęła znakomita większość krytycznych postów na temat twojej zabawnej podsieci dla półmózgów. Serio, po co tracić czas na tak smutnego typa, skoro lepiej go spożytkować w poszukiwaniu zabawnych tematów? Do roboty! Zamiast siedzieć i gadać z tym ćwierćtrollem, zacznijcie dawać screeny.

@pel do białych rycerzów z lecpleja. Screeny albo wracajcie na swojego foruma pisać posty.

[Image: GKNuxV7.png]
10-03-2013 11:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #85
RE: Beka z lecpleja
Jakże wielka akcja mająca na celu... pogranie z autorem tematu... w dziale FPS... w Metina...
http://letsplej.pl/t-22867-akcja-gramy-r...#pid142119
(This post was last modified: 10-03-2013 11:21 by Mrpati.)
10-03-2013 11:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #86
RE: Beka z lecpleja
(10-03-2013 11:20 )Mrpati Wrote:  Jakże wielka akcja mająca na celu... pogranie z autorem tematu... w dziale FPS... w Metina...
http://letsplej.pl/t-22867-akcja-gramy-r...#pid142119

Może są już mody w Metinie na broń palną? Skoro nawet w Gothicu się znalazł jeden taki (i to dobrze działający) to czemu by nie? ;)

http://letsplej.pl/t-20808-jak-szybko-zr...rojo-w-cs8
Wielka potrzeba zabłyśniecia u swego idola! + nie zapomnij ocenić poradnik!

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
(This post was last modified: 10-03-2013 11:38 by Lugia007.)
10-03-2013 11:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #87
RE: Beka z lecpleja
Może teraz coś MC?
http://letsplej.pl/t-2451-jezeli-juz-minecraft
Wszystko byłoby ok, ale "w tym poradniku opiszę, jak nagrywać LP z Minecraft'a, aby był on ciekawszy i wyróżniał się nieco z tłumu."
Skoro to napisałeś i ktoś z tego skorzysta, to raczej, hmmm... Nie wyróżni się z tłumu, bo ktoś inny kto z tego skorzysta będzie robił to samo?
Seems logic + to że w MC trudno już wyróżnić się z tłumu, a co dopiero w Let's Play.
Fakt faktem, ale to żeby nie dobierać osób których publika nie lubi i z nimi nie nagrywać (przykład Huśka), jest co najmniej głupie. Jeżeli mi się z kimś dobrze nagrywa, a ludziom się nie podoba to nic nie poradzę. Podam do tego najgłupszy argument na świecie "Nie podoba się to nie oglądaj, błeee".

Another day, another night.
10-03-2013 11:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #88
RE: Beka z lecpleja
Temat: http://letsplej.pl/t-22848-pamiec-ram-pare-pytan
Screen: http://scr.hu/0g8p/juik6

Nic chyba mówić nie muszę. : )
10-03-2013 13:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #89
RE: Beka z lecpleja
Ignorujemy trolla Panowie!

http://letsplej.pl/t-17214-wielko-krotki...-youtubera

"Fora pomagające w zdobyciu paru wyświetleń: zagrajmyw.pl (WUT!?) letsplej.pl mpcforum.pl"

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 10-03-2013 16:31 by GTOqw.)
10-03-2013 16:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #90
RE: Beka z lecpleja
Okej, panowie i panie. Mieliśmy chwilkę chichotu z poczynań lanceqa i jego, ekhem, trollingu, ale co za dużo, to niezdrowo. Wracamy do tematu, zaś każde następne rejzy nagradzam czasowymi banami.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 10-03-2013 16:46 by Lavos.)
10-03-2013 16:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5