Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #51
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
"Nie przejmuje: =/= "Nie interesuje"

Proste? :> Jestem ciekaw co jej z tego wyjdzie, ale ani jej nie przyklaskuję ani nie zakładam z góry niepowodzenia. Ale tak jak pisałem zakładam, że winna jest tu jej głupota w postaci ultra prostego hasła oraz przypisania kont do jednego maila.
17-03-2013 20:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 20:53 )Avible Wrote:  "Nie przejmuje: =/= "Nie interesuje"

Proste? :> Jestem ciekaw co jej z tego wyjdzie, ale ani jej nie przyklaskuję ani nie zakładam z góry niepowodzenia. Ale tak jak pisałem zakładam, że winna jest tu jej głupota w postaci ultra prostego hasła oraz przypisania kont do jednego maila.
Niestety nie. Winne jest zaniedbanie po stronie administratora konta i będę ubiegać się u niego o odszkodowanie za poniesione szkody
17-03-2013 20:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #53
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Słonko, jak już to administratora serwisu, bo administratorem konta jesteś Ty. No chyba, że masz przypisanego osobistego admina, w co wątpię. :> I tak szczerze to jakie straty poniosłaś poza ewentualnymi moralnymi?
17-03-2013 20:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
bunny_kou Wrote:Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tu mnie obrażają i poniżają za to, że ktoś usiłuje mnie okraść.

Uwaga, wypowiem się za siebie. Nawet nie wiesz, jak bardzo mi to wszystko jedno, to co ciebie spotkało, głównie ze względu na twoją głupotę, bo kiedy mi zajebali samochód, ja chwile podzwoniłem, i dostałem go spowrotem następnego dnia z zatankowanym bakiem, a złodziej był tak serdeczny że prawie mi loda nie zrobił na miejscu.

bunny_kou Wrote:Również wielki żal do stronniczych moderatorów tego forum, którzy zrobili tak mylny tytuł.

Śmiechłem hardo, nawet nie wiesz, jak ten undergroundowy przybytek ludzi bez życia ma gdzieś na popularność, głównie w twoich rewirach.

bunny_kou Wrote:Chcesz się założyć? Mam pełne dane osobowe, adres, nagrania, materiały w których osoba przyznaje się do winy i wniosek prokuratury o billingi z telefonów, logi z facebooka, poczty, twitcha itd.

Pani Weroniko (zwracam się osobowo, a żebyś nie miała żadnych wątpliwości, iż te słowa są kierowane w twoją strone) Czy mogłabyś mi udostępnić ów "dane", na temat których tak ochoczo się rozwodzisz? Byłbym wdzięczny, gdyż dzisiaj ktoś próbował włamać się na mój prywatny rewir, a bardzo możliwe, iż jest to ten sam 14stolatek.

bunny_kou Wrote:Powiedziała atakująca mnie bez powodu osoba, która w swoim żywocie "osiągnęła" szalone 60 widzów. Jaaaasne

Bardzo miło, że traktujesz swoich widzów jak swoją własność, "osiągnęła" serio, uważasz że widownia to jest coś, co się osiąga, aniżeli sama przychodzi?

Swoją drogą, jak bardzo niedowartościowaną osobą trzeba być, a żeby wypisywać takie rzeczy w internetach?

[Image: 1474783-WZ4RCN8.png]

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 17-03-2013 21:04 by Innominatus.)
17-03-2013 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Swvg. Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #55
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 20:52 )bunny_kou Wrote:  
(17-03-2013 20:41 )Swvg. Wrote:  Nie nagrywała samego minecrafta, ale dzięki niemu zyskała tak dużą popularność(Oczywiście dzięki Vertezowi, który już wtedy miał tak z 80k-100k widzów)
80k- 100k widzow? CO!?
On 100k to osiągnął jakoś 2 miesiące po tym, jak z nim już NIE rozmawiałam,a ja z nim nagrywałam na etapie 8- 50k (i tak się składa, że się do góry pięliśmy razem)więc już nie pierdol, bo zazdrość Ci z gardła wychodzi i jeszcze trochę i się nią zadławisz.
Bunny uważaj bo Ci żyłka pier###### :)
Czego mam Ci zazdrościć ? 72 k widzów, z czego 90 % to bezmózgie dzieci, co nie potrafią samodzielnie myśleć? Mnie nie bawi robienie filmików, jak to oo sobie gram w grę. Wole bardziej pooglądać osobę, która to robi dobrze, a zarazem nie zanudza widza.

[Image: 62250206434386392787.gif]
[Image: 55569209711864248010.gif]
17-03-2013 21:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Whatever Offline

Posts: 7
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #56
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Avible Wrote:"Nie przejmuje: =/= "Nie interesuje"

Proste? :> Jestem ciekaw co jej z tego wyjdzie, ale ani jej nie przyklaskuję ani nie zakładam z góry niepowodzenia. Ale tak jak pisałem zakładam, że winna jest tu jej głupota w postaci ultra prostego hasła oraz przypisania kont do jednego maila.

Ymmm... okeej, ale nadal nie rozumiem tego toku rozumowania. Czy nie możecie dac jej spokoju? A jeśli nie, to uzasadnij mi to. Ja nadal nie widze powodu krytykowania drugiego człowieka.
17-03-2013 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Witajcie, czytam sobie od jakiegoś czasu Wasze posty i doszedłem do kilku wniosków, a skoro wyrażać własną opinię można i administracja również to robi to pozwólcie proszę, że i ja zabiorę głos.
Po pierwsze macie tutaj jasny regulamin, który obowiązuje zarówno zwykłych użytkowników jak i administrację.
Więc może przytoczę kilka zasad. (regulamin dostępny tutaj: http://zagrajmyw.pl/watek-regulamin-forum-3)
1.
"2.3 Nazwa konta (nick) nie może obrażać uczuć religijnych, mniejszości narodowych, zawierać treści powszechnie uznawanych za wulgarne i nie może być zapisany językiem L33T oraz nie może być podobny do nicku administratora/moderatora."
Istnieje na tym forum użytkownik o nicku: Bany_Kał; A jeśli dobrze rozumiem, jest on sprzeczny z tym punktem, czyż nie droga Administracjo ?
Ten nick jest ewidentnym przegięciem i jest celową obrazą użytkowniczki Bunny_Kou.
Nie wspomnę już o słownictwie tej osoby i jej niezwykle "kulturalnych" wypowiedziach.
Dopełnijcie proszę swoich obowiązków.
2.
"4.4 Posty nie mogą zawierać treści obrażających uczuć religijnych, mniejszości narodowych i zawierać treści uważanych powszechnie za wulgarne oraz nie mogą propagować piractwa."
No cóż, jakby to powiedzieć, sporo tu tego, a bezczynność Lavos'a jest niezwykle zastanawiająca, tym bardziej, że zabrałeś głos w tej dyskusji.
"Nie wierzę, że tysięcznego posta napisałem o kimś takim, jak bunny kou. Nigdy nie ucieknę z tej pętli. "
Akurat to zdanie mogłeś zachować dla siebie, zgaduję że akurat to można zwalić na brak kultury osobistej.

A teraz może coś odnośnie samej osoby, którą tak bardzo "hejtujecie".
Wystarczyło dobrze słuchać, żeby zrozumieć co dokładnie powiedziała, co jak się okazało dla większości z tutaj obecnych jest najwyraźniej niemal niemożliwe, tudzież za trudne :)
Zastanawia mnie dlaczego tak bardzo czepiacie się tej osoby, a najbardziej dziwię się tobie Gimper.
Skoro sam znasz realia YT i wiesz jak faktycznie jest oraz co przeciętny YTber dostaje w swoich wiadomościach, to akurat po tobie można by się było spodziewać czegoś więcej, ale widzę, że nie każdy ma w sobie empatię, no ale cóż.
Celowo prowokujecie Bunny_Kou, ale co wam to daje ?
To, że ją zwyzywacie, napiszecie kilka słów da wam naprawdę taką satysfakcję ?
Aż tak niskie poczucie wartości macie, że musicie się windować na innych ?
Akurat właśnie takich ludzi mi szkoda.
Co do Bunny, widocznie miała konkretny powód, aby zgłosić taką sprawę, akurat tutaj wcale jej się nie dziwię, jeżeli ktoś niszczyłby Twoją pracę drogi użytkowniku nie miałbyś mu tego za złe ?
Co jeśli to akurat Ty mógłbyś stracić oszczędności swojego życia + nieswoje pieniądze ?
Chciałbyś oddawać kasę do końca swoich dni, albo spłacać pożyczkę, którą musiałbyś zaciągnąć, żeby spłacić straty ?
Trochę zrozumienia i współczucia, pomyślcie zanim zachce wam się uprzykrzać komuś życie, bo, ani ja, ani Ty nie chciałbyś znaleźć się w takiej sytuacji jak Ta dziewczyna.

PS: Jeśli odpowiedź zostanie usunięta będę wiedzieć, że najwyraźniej ktoś z administracji chciał bronić bezczynność i zachowanie swojego kolegi Lavos'a.
Dziękuję za możliwość wypowiedzenia własnego zdania i serdecznie pozdrawiam.
17-03-2013 21:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Majk. Offline

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
I, niby to co piszecie jest "waszą opinią" Pff, beka z was. Bunny, nie powinna się tutaj w ogóle wypowiadać, bo tutaj same "gimbohejt tim" się wypowiadają
17-03-2013 21:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #59
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Majk. Akurat co do "gimbohejt tim" to bym na Twoim miejscu się nie wypowiadał, raz nie znając tego forum, dwa przychodząc tutaj z FB z postulatem "Zostawcie jom". I tak to co piszemy jest naszą opinią.

@Maiden Co do regulaminu to się z Tobą zgadzam. Ale nie przyrównuj zamknięcia działalności i powrotu po 5 godzinach do utraty majątku i spłacania kredytu kredytem. :> Za daleko wybiegłeś.

Ogólnie to jedyną stratą Bunny to będzie to, że troszku się zdenerwowałaś i tyle. Bo to ze ktoś zrobił live to, okej nie jest miłe ale były reklamy więc odniosłaś jakąś tam korzyść małą bo małą ale... :D
17-03-2013 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Swvg. Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #60
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Majk. Wrote:I, niby to co piszecie jest "waszą opinią" Pff, beka z was
Największa beka to jest z Królika oraz jej obrońców(Wliczając oczywiście Ciebie)
Ogólnie to nie ma jak się przejmowanie się wyzwiskami typu "kur##", "dziw##" itp od hejterów zza klawiatury. Najwidoczniej nie dorosła do internetu. Cała sprawa skończy się najprawdopodobniej tym, że widzowie zaczną jej pisać posty typu "Bunny nie przejmuj się jesteśmy z tobą" , subskrypcje wzrosną, a sprawa się na tym skończy.

[Image: 62250206434386392787.gif]
[Image: 55569209711864248010.gif]
17-03-2013 21:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 49 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5