Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
TheJaszczur Offline

Posts: 1
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #61
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Swvg, a pomyśl, co by było, gdyby to tobie zhackowano wszelakie konta?
17-03-2013 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
worek42 Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #62
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 21:18 )Avible Wrote:  ...Ale nie przyrównuj zamknięcia działalności i powrotu po 5 godzinach...

Jakiego zamknięcia? Kto ci powiedział, że Bunny nie wróci do YT? To jest zawieszenie a nie zamknięcie.

Jakiego powrotu? Kto ci powiedział, że Bunny będzie od tamtej pory znowu nagrywać?

Ludzie, słuchajcie i czytajcie ze zrozumieniem.
17-03-2013 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 20:52 )bunny_kou Wrote:  
(17-03-2013 20:41 )Swvg. Wrote:  Nie nagrywała samego minecrafta, ale dzięki niemu zyskała tak dużą popularność(Oczywiście dzięki Vertezowi, który już wtedy miał tak z 80k-100k widzów)
80k- 100k widzow? CO!?
On 100k to osiągnął jakoś 2 miesiące po tym, jak z nim już NIE rozmawiałam,a ja z nim nagrywałam na etapie 8- 50k (i tak się składa, że się do góry pięliśmy razem)więc już nie pierdol, bo zazdrość Ci z gardła wychodzi i jeszcze trochę i się nią zadławisz.

(17-03-2013 20:48 )Elwood Wrote:  
Quote: To że wy macie 500 filmów, i nie potraficie się wybić, to nie znaczy że trzeba hejtować osoby, którym to wyszło..

Och. Wzmianka o zazdrosnych chejterach, stały punkt programu.

Powiedziała atakująca mnie bez powodu osoba, która w swoim żywocie "osiągnęła" szalone 60 widzów. Jaaaasne

Myślisz, że interesuje go popularność w internetach? Nikt nie atakuje cię bez powodu. Powodem jest twój ogromny butthurt i umiejętność NIE przyjmowania krytyki. Czego my ci tutaj mamy zazdrosić? Posiadania 70k subów, z czego 50k jest praktycznie martwe a reszta to w większości bezmózga gimbaza? Gratulujemy udanego życia i życzymy dalszych sukcesów. Pamiętaj jedną ważną zasadę, mianowicie "Nie dam sobie grozić".
17-03-2013 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #64
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jeśli ktoś robił to ze skillem gimbo haxor cos tam, to poznanie osób włamujących się konkretnie na fb przez zgłoszenie do fb nie jest dużym problemem, ale czy tak szybko to działa nie wiem.

A do autorki zamieszania:
Czemu wymagasz od swoich widzów nienagannego języka skoro sama tego nie robisz? To czy ktoś ma 14 - 15 lat i tak pisze to już akurat Twoja wina bo swoim contentem takich widzów przyciągasz, więc albo ich akceptuj albo zmień obiekt swoich zainteresowań
17-03-2013 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #65
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Majk. Wrote:Tak, szczerze jesteście, zjebanymi fanboyami.
Czyimi fanboyami? Znasz znaczenie słów, którymi się posługujesz?

Majk. Wrote:Jak negatyw zamykał konto, to go hejtowaliście, sraliście na niego, w pizdu. A, jak bunny_kou padła ofiarą, hakerstwa, i idzie na policje to zgrywacie, wielkich i nie obchodzi to nikogo.
Się znaczy czego oczekujesz? Mamy skrytykować to, że ktoś rzekomo wykradł hasło do jej skrzynki czy dołączyć się do miziania i poklepywania po plecach biednej Bunny? Jeśli chodzi o to pierwsze, to prawdopodobnie nikt tutaj na forum nie pochwala takich działań.

Majk. Wrote:Ciekaw, jestem co, WY byście zrobili jak, waszym rodzicom, z konta ubyły wszystkie, pieniądze, i nie mogli by, zapłacić, wam za internet.
Nagrałbym film na YT o tym. Taki wiesz, z muzyką budzącą uczucie lekkiego niepokoju, animacją przedstawiającą przesuwające się rzędy cyfr. Przy okazji opowiedziałbym o rutynie mojego życia, o swoich marzeniach, o degeneracji dzisiejszej młodzieży, o tym jak sielskie było moje dzieciństwo i o tym, że sprawiedliwość zawsze tryumfuje.

Whatever Wrote:Jezu... Ludzie, czy nie moglibyście zajać się własnym życiem? Czy na prawde musicie nabijać się z innych? Nie pasuje wam? To nie oglądajcie , nie włączajcie i omijajcie szerokim łukiem.
Komentujemy film, który został [url="http://www.sjp.pl/publikowa%E6"]opublikowane[/url] przez (uwaga, werble!) Bunny_kou we własnej osobie. Nikt jej nie wchodzi z buciorami w życie prywatne. To po pierwsze, a po drugie bez krytyki pewnego typu zachowań będziemy mieli częściej z nimi do czynienia, bo zostanie to uznane za nieszkodliwą normę. Tak, wiem że to może dla niektórych obrońców niespodzianką, ale istotą tego wątku nie jest to, że akurat chodzi o Bunny i chcemy koniecznie wbić jej szpilę, ale o zaplanowany łańcuch wydarzeń ("jest mi źle, koniec z jutupami" => siorb, siorb => "jesteście cudowni, wracam specjalnie dla Was").

Whatever Wrote:Ale zastanawia mnie jedna jedyna rzecz, natomiast: czy ona zrobiła wam coś złego? Nie mówie o tym że was irytuje. Zrobiła wam coś złego? Nie wydaje mi się. Więc odwalcie się od niej i po sprawie, bo tylko robicie kłopoty.
Yup, szkodzi scenie LP takimi zagraniami. W jaki sposób? Odsyłam do akapitu wyżej.

Screw you guys, I'm goin' home!
17-03-2013 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Quote: Powiedziała atakująca mnie bez powodu osoba, która w swoim żywocie "osiągnęła" szalone 60 widzów. Jaaaasne

Ja Cię atakuję gdziekolwiek? Also, gromady bezmózgich minionów wypada mi raczej żałować, niż zazdrościć. Jakość się liczy.
17-03-2013 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #67
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 21:07 )Maiden Wrote:  Po pierwsze macie tutaj jasny regulamin, który obowiązuje zarówno zwykłych użytkowników jak i administrację.
Nad regulaminem trwają prace dopasowania go do obecnego forum, gdyż lwia część punktów została opracowana przez HoGara, czyli wieki temu.

Quote:Istnieje na tym forum użytkownik o nicku: Bany_Kał; A jeśli dobrze rozumiem, jest on sprzeczny z tym punktem, czyż nie droga Administracjo ?
Administracja nie otrzymała jak dotąd żadnych skarg ze strony Bunny_kou jakoby wspomniany nick miał ją obrażać.

Quote:Nie wspomnę już o słownictwie tej osoby i jej niezwykle "kulturalnych" wypowiedziach.
Poziom postów tego użytkownika dawno przekonał mnie, że nie jest on marnym trollem, dlatego zdecydowałem go zachować.

Quote:No cóż, jakby to powiedzieć, sporo tu tego, a bezczynność Lavos'a jest niezwykle zastanawiająca, tym bardziej, że zabrałeś głos w tej dyskusji.
Mam życie osobiste, wybacz.

Quote:Akurat to zdanie mogłeś zachować dla siebie, zgaduję że akurat to można zwalić na brak kultury osobistej.
Ale nie zachowałem, daruj te kiepskie insynuacje.

Quote:PS: Jeśli odpowiedź zostanie usunięta będę wiedzieć, że najwyraźniej ktoś z administracji chciał bronić bezczynność i zachowanie swojego kolegi Lavos'a.
Po raz kolejny, daruj sobie te domysły. Z nimi łatwiej, rozumiem, ale zupełnie mijają się z rzeczywistością.


@Bunny
Osobiście uważam, że niezwykle infantylnym był chwyt szczucia na nas swojej fanbazy. Na bogów, prezentuj jakiś tam minimalny poziom.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-03-2013 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Kochany króliczku.
TO JEST FORUM DYSKUSYJNE.
A my dyskutujemy tu o Twojej hipokryzji, bo jak to inaczej można nazwać?
Najpierw płakałaś, że jakieś tam konto zostało zhackowane. Super. Poruszaj emocje swoich młodocianych widzów. Ego może Ci podroście od ich "Bunny kochamy Cię! Wróć do nas, nie odchodź- jesteś moim idolem/idolką!". Uwierz, że pamiętam całą aferę z Negatywem. Oby dwoje wyszliście z niej jako "piece of crap". Z Tobą było gorzej, bo okazałaś się kimś kto nie potrafił nawet przyjąć odpowiedzi Negatywa na tą sprawę, a tym bardziej jego próśb o załatwienie tego prywatnie. Ale ja nie piszę żeby gadać o tym , to już przeszłość i nikt się pewnie nie dowie jak było na prawdę.
Teraz co do tematu. Krótko po tym jak ten temat założyliśmy, zaczęłaś płakać jak to bardzo my Cię poniżamy, obrażamy i w ogóle jakie to jest złe.
Najpierw odpowiem pierdolonym białym rycerzykom od Bunny:
Mam wyjebane na jej los. Niech sobie ją hackuje kto tam chce, nawet by było dobrze jakby zniknęła.
Teraz do Ciebie "kłóliku".
Nie mamy zamiaru Cię obrażać- nawet za bardzo nie zasługujesz. Wytykamy Ci błędy, które popełniasz. Pamiętaj że publikując coś w internecie wystawiasz się na krytykę. Często sprzeczną z Twoim przekonaniem idealności.
Jednak chciałbym dojść do sedna- ataku na Elwooda. Tak właśnie- ataku.
A ja Ci coś odpowiem - wszyscy tu mamy wyjebane ilu kto ma widzów, a Ty najwyraźniej swoich traktujesz materialnie skoro ich liczysz jak pieniądze. No i co że ma 60? Ja mam 25. I co? Ja i On, jesteśmy gorszymi ludźmi niż Ty? Miej sobie te 70k dzieci które Cię oglądają. Mów im jakie to życie jest złe i straszne, bo naraziłaś się na krytykę. Idź zajmij się życiem poza internetem skoro tu jest tak strasznie.
Nikomu Cię w "internetach" brakować nie będzie.

Another day, another night.
(This post was last modified: 17-03-2013 22:07 by The Meldero.)
17-03-2013 22:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Whatever Offline

Posts: 7
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #69
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
gremlin Wrote:Whatever napisał(a):
Jezu... Ludzie, czy nie moglibyście zajać się własnym życiem? Czy na prawde musicie nabijać się z innych? Nie pasuje wam? To nie oglądajcie , nie włączajcie i omijajcie szerokim łukiem.
Komentujemy film, który został [url="http://www.sjp.pl/publikowa%E6"]opublikowane[/url] przez (uwaga, werble!) Bunny_kou we własnej osobie. Nikt jej nie wchodzi z buciorami w życie prywatne. To po pierwsze, a po drugie bez krytyki pewnego typu zachowań będziemy mieli częściej z nimi do czynienia, bo zostanie to uznane za nieszkodliwą normę. Tak, wiem że to może dla niektórych obrońców niespodzianką, ale istotą tego wątku nie jest to, że akurat chodzi o Bunny i chcemy koniecznie wbić jej szpilę, ale o zaplanowany łańcuch wydarzeń ("jest mi źle, koniec z jutupami" => siorb, siorb => "jesteście cudowni, wracam specjalnie dla Was").

Dobra... rozumiem, ale co wam to da? Na prawde, czy nie możecie machnąć na to ręką i pójść oglądać to co wam sie podoba albo iść grać w coś co lubicie. A propo, nie wydaje mi się że cokolwiek napisałam o "wchodzeniu z buciorami w jej życie prywatne".

Teraz zagłebie się również w inny temat dotyczący wszystkich którym tak bardzo przeszkadza minecraft. Rozumiem, iż dużo dzieci 8-12 letnich coś tam robi i dlatego wszyscy tak bardzo owe dzieci krytykują. Ale zauważmy że one (nie mówie że wszystkie) tego nie rozumieją. A osoby krytykujące wszystkich którzy grają w minecrafta na prawdę zadziwiają mnie swoją postawą. Każdy ma swój gust i każdy ma prawo do grania w co chce.

Bunny nagrywa swoje filmiki dla zabawy, żeby można się było posmiać. I nawet jeżeli w 90% widzami są osoby małoletnie one sie z tego śmieja i maja z tego fun. Rozumiem, że są osoby którym jej osoba sie nie podoba, ale to nie powód to negatywnego wyrażania swojej opinii o niej. Okej, nawet jeśli coś wam sie nie podoba to sobie komentujcie ale pomyślcie zanim napiszecie, bo to może na prawde zabolec, a my jesteśmy tylko ludźmi. A wy (nie mówie że wszyscy) swoimi wypowiedziami oraz wulgaryzmami pokazujecie swój poziom inteligencji. Dziękuje tyle miałam do powiedzenia. Powodzenia w życiu.
17-03-2013 22:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Swvg. Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #70
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 21:25 )TheJaszczur Wrote:  Swvg, a pomyśl, co by było, gdyby to tobie zhackowano wszelakie konta?
Poszedłbym na najbliższy komisariat i zawiadomił o popełnieniu przestępstwa(Jakbym nagrywał filmy z gier, to dodałbym na facie wpis).

Whatever Wrote:Rozumiem, że są osoby którym jej osoba sie nie podoba, ale to nie powód to negatywnego wyrażania swojej opinii o niej. Okej, nawet jeśli coś wam sie nie podoba to sobie komentujcie ale pomyślcie zanim napiszecie, bo to może na prawde zabolec, a my jesteśmy tylko ludźmi.
Myślisz, że naprawdę kogoś to interesuje ?

[Image: 62250206434386392787.gif]
[Image: 55569209711864248010.gif]
(This post was last modified: 17-03-2013 22:15 by Swvg..)
17-03-2013 22:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.004 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 47 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5