Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #81
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Samo upublicznianie problemu by nasłuchać się komplementów i szybko wrócić jest oczywistym powodem wyśmiewania tutaj. Mnie bardziej zastanawia co innego. Widzieliśmy po ostatnich wojenkach że Bunny lubi gdy o niej jest głośno. Nie zdziwiłbym się gdyby ta cała "akcja marketingowa" była od początku do końca zaplanowana i podstawiona. Zero dowodów, dla mnie to niebywałe z tymi włamaniami, dlatego zastanawiam się czy to wszystko nie było zaplanowane dla większej integracji z widzami i może powiększenia widowni. Wydaje mi się to gorsze nawet niż te szybkie powroty.
17-03-2013 23:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tilowa Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #82
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
W odległej przeszłości:
Wchodzę na yt jako normalny widz, szukam czegoś ciekawego. Natrafiam na 'Panią Kicałke' jako iż nie przypasował mi jej styl nagrywania, olałam. Po pewnym czasie jest wielka drama Bunny vs Vertez również nie zwróciło to mojej uwagi. Jakiś czas potem wielka drama Negatyw ukradł konta, chodzmy na policje. Zaczynam śledzić sprawę i doszłam do pewnych wniosków które pozostawie dla siebie. Oczywiście wielka drama, jej koniec? Jest jak było.
Teraz drama bo hejterzy. Oni byli, są i będą trzeba się z tym pogodzić. Wnioski? Z moich obserwacji Bunny nałapała widzów i subów ale to tam małe miki, mi tutaj śmierdzi sprawa z hejterem, ale chyba znowu wrócę do roli pobocznego widza i poczekam na rozwinięcie sprawy. Zdaje sobie sprawę że to co napisałam będzie poddane krytyce, zdaje sobie z tego sprawę a nawet jestem tego ciekawa, wkońcu to jest internet.
Przepraszam za błędy stylistyczne, ortograficzne oraz interpunkcyjne- jestem człowiekiem i popełniam błędy ; ).
17-03-2013 23:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Faranir Offline
*

Posts: 2
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #83
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Witam. Czytajac te wpisy widze, ze strefa polskiego youtube siega dna. Najpierw zaczne od tego, ze oskarzanie kogos ze to, ze jego konto zostalo zchakowane to glupota, a bunny dobrze zrobila, ze powiedziala na ten temat publicznie. Niestety na forum sa takze "swietni" moderatorzy i administratorowie, ktorzy zamiast pomoc osobie atakowanej to puszczaja to miedzy uszy przyczyniajac sie do dalszego rozwoju rozmowy na temat "glupoty youtuberki". Droga moderatornio: Poprawcie poziom swojego forum i usuncie prowokujace posty i konta osob, ktore nie potrafia sie zachowac. Temat ten mozna spokojnie zamknac i przeniesc do kosza wraz z usunieciem linkow do zdjec Bunny. Nie jestem fan boyem bunny i tylko chce sie na ten temat wypowiedziec wiec prosze o nie usuwanie i edytowanie tego wpisu.
17-03-2013 23:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #84
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
To rozwodzenie się nad tym wydarzeniem, potem nakręcanie spirali filmem o odejściu i hejterskich komentarzach jest właśnie powodem krytyki.
Jeśli tak ją boli że 1 komentarz hejterski przypada na 99 pozytywnych, to może pozytywnych potrzeba więcej? Acz nie wiem, czemu ma służyć flejm po za powiększaniem komuś ego.
17-03-2013 23:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Michuze Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #85
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Witam wszystkich serdecznie
Tak odbiegając od tematu: Czemu przyjęte jest za "wiadome", że nagrywanie na YT jest od razu związane z przyjęciem hejtu, konstruktywna krytyka jest to zupełnie coś innego. Czy osoby, które są po jednej jak i drugiej stronie nie są w stanie wyrazić swoich emocji, uczuć, twierdzeń przez coś innego niż "fanboje", "gimbusy" itd.? Wypowiedź krótka nie zawiera sama w sobie nic a nic. Pokazuje jedynie powierzchowne podejście do tematu w stylu - a dobrze jej tak/ jak oni mogli!
By ta owa "krytyka" była prawdziwą krytyką potrzebne jest zajęcie pewnego stanowiska i poparcie go faktami. Dodanie do tego wulgaryzmów naprawdę jest zbędne... Nie przeraża was to, że idziecie sobie spokojnie i nagle ktoś wam nieznajomy rzuca groźbami, wyzwiskami?

Dużo ludzi twierdzi także, iż Królik/Bunny nakręca sprawę do rozgłoszenia - może i prawda, mi nic o tym nie wiadomo. Ta sama ilość osób hejtuje, bo inaczej się tego nie da nazwać, to nagłaśnianie, tym samym także nagłaśniając tą całą akcję. Widzicie tutaj pewne błędne koło? Czemu użytkownicy YT robią sobie na siłę wojny? Założenie tego tematu jako dyskusji było zbędne nieprawdaż? Wystarczyła czysta informacja. Problem w tym, że informacja była z samego już początku błędna, bo konto miało zostać zawieszone, a nie zamknięte. Ale po co została wszczęta dyskusja, która miała na celu czystą prowokacje?

PS: Zajmuje w tym "konflikcie" neutralne stanowisko, przez co zapewne dostanę największe baty.
Pozdrawiam Michuze

@DOWN: Pokaż mi wpis, gdzie "wyslala na to forum swoich obroncow", bo szukam wszędzie jej wpisów i nie mogę znaleźć.
(This post was last modified: 17-03-2013 23:58 by Michuze.)
17-03-2013 23:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #86
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 23:35 )Faranir Wrote:  Witam. Czytajac te wpisy widze, ze strefa polskiego youtube siega dna. Najpierw zaczne od tego, ze oskarzanie kogos ze to, ze jego konto zostalo zchakowane to glupota, a bunny dobrze zrobila, ze powiedziala na ten temat publicznie. Niestety na forum sa takze "swietni" moderatorzy i administratorowie, ktorzy zamiast pomoc osobie atakowanej to puszczaja to miedzy uszy przyczyniajac sie do dalszego rozwoju rozmowy na temat "glupoty youtuberki". Droga moderatornio: Poprawcie poziom swojego forum i usuncie prowokujace posty i konta osob, ktore nie potrafia sie zachowac. Temat ten mozna spokojnie zamknac i przeniesc do kosza wraz z usunieciem linkow do zdjec Bunny. Nie jestem fan boyem bunny i tylko chce sie na ten temat wypowiedziec wiec prosze o nie usuwanie i edytowanie tego wpisu.


Jesli ktos rzeczywiscie wlamal jej sie na konto to sprawa powinna isc prosto na policje a nie na Youtube. Do tego nalezy jeszcze doczepic hejterow i ponarzekac na dzisiejsza mlodziez. Bunny nie dorosla do przyjmowania krytyki, dlatego wyslala na to forum swoich obroncow. Niestety z marnym skutkiem. Za kilka dni bedzie po wszystkim, jak w kazdej dramie tego typu.
17-03-2013 23:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #87
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Faranir Wrote:Niestety na forum sa takze "swietni" moderatorzy i administratorowie, ktorzy zamiast pomoc osobie atakowanej
Wybacz, ale wtyki w policji ma tylko VVitchaven, heh. Tak na serio, to jak niby mielibyśmy i po co?

Quote:to puszczaja to miedzy uszy przyczyniajac sie do dalszego rozwoju rozmowy na temat "glupoty youtuberki".
Fakt, przecież cały temat to bluzgi i niewybredne określenia. Plus onomatopeje pierdzenia.

Quote:Droga moderatornio: Poprawcie poziom swojego forum i usuncie prowokujace posty i konta osob, ktore nie potrafia sie zachowac.
Już lecę, po tych przykładach, które podałeś, tylko sprzątać!

Quote: Temat ten mozna spokojnie zamknac i przeniesc do kosza wraz z usunieciem linkow do zdjec Bunny.
lolwat

Quote:Nie jestem fan boyem bunny i tylko chce sie na ten temat wypowiedziec wiec prosze o nie usuwanie i edytowanie tego wpisu.
Bo to taka powszechna praktyka tutaj
WTF

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 17-03-2013 23:56 by Lavos.)
17-03-2013 23:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Davidvia0 Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #88
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jakim cudem @Lavos jest tutaj adminem, jeżeli nie stosuje się do zasad na forum? To są jakieś jaja - to po pierwsze. Ten temat i posty typu "kompletnie mnie nie obchodzi kim jesteś (w odniesieniu do Bunny_Kou)" są nieprawdopodobnie przykre. Po cholerę takie osoby się tu wypowiadają? Jest wam lepiej, w waszym "pseudo-anonimowym" światku, wyżywać się i rzucać inwektywami na lewo i prawo w stosunku do osoby, której tak naprawdę nie znacie? Bunny_Kou po prostu poinformowała swoich widzów, co się stało i dlaczego w najbliższym czasie nie będą pojawiać się filmiki. Żal dupę ściska? To nie czytajcie tego i nie oglądajcie jej filmików, nikt Was do NICZEGO nie zmusza. "Cwaniak w necie, frajer w świecie". Autor tego tematu zapewne ma żałosne życie, zakładając ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkich okradną i będziecie się wzajemnie z tego cieszyć.
17-03-2013 23:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #89
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 23:23 )john Wrote:  Samo upublicznianie problemu by nasłuchać się komplementów i szybko wrócić jest oczywistym powodem wyśmiewania tutaj.

Ja się śmieje gdy czytam takie posty. Wrócić? Gdzie bany była? Sama powiedziała w filmie, że może wrócić nawet jutro. Powiedziała czas nie określony.

I to jest powód wszystkich dram, każdy ma swoją wersje. Wszystkie inne są złe chociaż nawet się z nimi nie zapoznało.
Proces tworzenia dramy:
- tworzenie filmu (o czymkolwiek)
- masowe błędne zrozumienie treści. Obejrzeć pierwsze 3 minuty i myśleć, że zna się sytuacje.
- masowe przeinaczanie faktów.
- masowe oskarżenia nie wiadomo o co.
- po pewnym czasie sprawa stopniowo się uspokaja.


Nie chodzi mi tu. że buny jest bez winy bo nie oglądam jej filmów a widziałem, że sama przeinaczyła kilka faktów dotyczących minecash.
Chciałbym jednak aby wszyscy zastanowili się o co tak naprawdę wam chodzi.

Mamy 3 grupy:
- bany + jej fani
- krytycy bany
- ludzie neutralni

I jako osoba będąca w trzeciej grupie chciałbym wiedzieć o co wam chodzi. Bo czytając część wpisów obydwu grup dyskusja wygląda tak:
- ona jest zła!
- wy jesteście źli, że mnie obrażacie
- kłamiesz!
- my prawde mówimy to wy kłamiecie
- nasza prawda jest prawdziwsza od waszej.

0 logiki. Jeśli ktoś już chce się wypowiedzieć to niech wypowie się jasno, tak aby każdy mógł zrozumieć. I zanim stwierdzicie u kogoś błąd zastanówcie się nad swoimi błędami i sprawdźcie czy to co piszecie na pewno ma sens.

Internet internetem a żarty żartami ale ile można żartować?

(17-03-2013 23:56 )Davidvia0 Wrote:  Po cholerę takie osoby się tu wypowiadają? Jest wam lepiej, w waszym "pseudo-anonimowym" światku, wyżywać się i rzucać inwektywami na lewo i prawo w stosunku do osoby, której tak naprawdę nie znacie? Bunny_Kou po prostu poinformowała swoich widzów, co się stało i dlaczego w najbliższym czasie nie będą pojawiać się filmiki. Żal dupę ściska? To nie czytajcie tego i nie oglądajcie jej filmików, nikt Was do NICZEGO nie zmusza. "Cwaniak w necie, frajer w świecie". Autor tego tematu zapewne ma żałosne życie, zakładając ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkich okradną i będziecie się wzajemnie z tego cieszyć.
Zanik empatii, brak wrażliwości i wieczne "Inni są tacy to czemu ja mam być kulturalny"
"takie czasy" "tak tu już jest" ale nie ma żadnego zaangażowania od swojej strony aby coś zmienić.
Objawy współczesnego społeczeństwa. (Nie mówię, że wszystkich ale ta grupa jest bardzo widoczna)
Taki cytat mi się przypomniał
A dobra znalazłem w kilka sekund najwyżej mnie będą obrażać za gust muzyczny. Chociasz ten utwór go nie odzwierciedla, więc kolejne przeinaczanie prawdy.
0:40 - 0:50 odpowiednia interpretacja daje przedstawienie hejterów, fanboyów i inne tego typu przypadki w 10 sekund.
http://youtu.be/fYWAci9vbsA?t=40s
(This post was last modified: 18-03-2013 00:14 by Kamilogik.)
18-03-2013 00:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #90
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 23:56 )Davidvia0 Wrote:  Jakim cudem @Lavos jest tutaj adminem, jeżeli nie stosuje się do zasad na forum? To są jakieś jaja - to po pierwsze. Ten temat i posty typu "kompletnie mnie nie obchodzi kim jesteś (w odniesieniu do Bunny_Kou)" są nieprawdopodobnie przykre. Po cholerę takie osoby się tu wypowiadają? Jest wam lepiej, w waszym "pseudo-anonimowym" światku, wyżywać się i rzucać inwektywami na lewo i prawo w stosunku do osoby, której tak naprawdę nie znacie? Bunny_Kou po prostu poinformowała swoich widzów, co się stało i dlaczego w najbliższym czasie nie będą pojawiać się filmiki. Żal dupę ściska? To nie czytajcie tego i nie oglądajcie jej filmików, nikt Was do NICZEGO nie zmusza. "Cwaniak w necie, frajer w świecie". Autor tego tematu zapewne ma żałosne życie, zakładając ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkich okradną i będziecie się wzajemnie z tego cieszyć.

Twoje zachowanie zasługuje na taką reakcję Lavosa. No to co że się nie stosuje? Ważne, że dzięki temu nie dzieje się tutaj to , co dzieje się ,np. na letsplej.pl .
Dzięki takim randomowym użytkownikom jak Ty, to forum jest tylko zaśmiecane.

Another day, another night.
18-03-2013 00:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.003 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5