Poll: Co decyduje Twoim zdaniem?
Jakość.
Talent- ciekawy komentarz, etc.
Coś innego (zapraszam do podzielenia się w komentarzu)
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 
Jakość, a popularność.
Author Message
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Jakość, a popularność.
Zależy czego się oczekuje wchodząc na yt. Jak masz doła zapuszczasz takiego klocucha i nawet nie patrzysz na ekran tylko słuchasz jego widełorecenzji. Techniczne chocki-klocki zaczynają się gdy oglądasz jakiś walkthrough w ktorym dość sensowne odwzorowanie tego co dzieje się na ekranie jest waże i nie mówimy tu o tym czy film jest w 240p, 360p czy hd tylko np. czy nic się nie tnie w kluczowych momentach rozgrywki.
19-03-2013 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Jakość, a popularność.
Znajomości.
19-03-2013 20:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Jakość, a popularność.
(19-03-2013 20:28 )MircoCroCop Wrote:  Znajomości.

Raczej mało kto potrafi się sam wybić ponad przeciętną YT, tak po prostu, choćby nie wiadomo jak był utalentowany.
Dużą szansą na rozwój jest jednak to całe "jutjubowe kółeczko wzajemnej adoracji", czy jak wolicie- więksi YouTuberzy i ich mini community. Samemu się w nie , raczej nie wprowadzisz. Z tego co zauważyłem, to ci "więksi" nie mają w zwyczaju poznawać swoich widzów. Zresztą ja tam wcale się nie dziwie. W każdym razie- jak nie jesteś kolegą jakiegoś znanego "jutupera" lub nie jesteś totalnym talentem, którego ktoś większy znajdzie i wypromuje- to nie masz za bardzo szans.
No chyba że wstrzelisz się z odpowiednim zagrajmy w idealnym ku temu czasie i subówka sama poleci.
W to jednak bym wątpił.
Dlatego IMO znajomości też są jednym z ważniejszych czynników wpływających na popularność

Another day, another night.
20-03-2013 21:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Jakość, a popularność.
Naiwni uwierzą, że można się wybić w dzisiejszych czasach jedynie na talencie.

Wystarczy jeden gest, który jest aktualnie modny, wprowadzony razem do szerokiej publiczności z jakąś sławną osobą. Pan Śmietanka, jeden występ u Verteza, dziesięć milionów cytatów z komentarzy z jego śmiesznych rzeczy - SUB. Potem kolejne i kolejne i kolejne materiały..

I choćby mnie bili mieczem i dziagali szkłem, nie dacie rady mi wmówić, że ktoś wybił się na niczym innym jak Minecraft i znajomy.

Błędne koło.
Julian przez MMM która wybiła się na CTSG, który z kolei wybił się na minecraft'cie.
/To nic obraźliwego, lecz po prostu ukazuję odległe czasy YouTube'a/.

Takich przykładów jest zajebiś*ie dużo, wystarczy poszperać trochę głębiej, bądź zerknąć w parę wspomnień by uświadomić Sobie, że na talentach wybijano się pięć lat temu - dzisiaj internetowi celebryci mają władzę nad YT.
(This post was last modified: 21-03-2013 07:19 by MircoCroCop.)
21-03-2013 06:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Jakość, a popularność.
Quote:wspomnień by uświadomić Sobie, że na talentach wybijano się pięć lat temu
Nope. Kiedyś to aby się wybić wystarczyło nagrywać content na który jest zainteresowanie przez odpowiednio długi czas.

apparatus też usunął ci sygnaturę
21-03-2013 09:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Jakość, a popularność.
(21-03-2013 09:11 )Mandero Wrote:  
Quote:wspomnień by uświadomić Sobie, że na talentach wybijano się pięć lat temu
Nope. Kiedyś to aby się wybić wystarczyło nagrywać content na który jest zainteresowanie przez odpowiednio długi czas.

Dokładnie. Sam śledzę "Polską Scenę Zagrajmy na YT" prawie od jej początku. Talent zaczął się liczyć wtedy, kiedy nagle na zagrajmy przyszedł "hajp" i pojawiało się coraz więcej zagrajmerów. Wtedy już nastąpił "wstępny przesiew" i zostali popularni ci z większym talentem /doświadczeniem.
Kolejną okazją na wybicie się stał się MC. Dzięki niemu także polska scena zagrajmy się rozwinęła. Coraz częściej słyszałem pytania "A wiesz może co to zagrajmy ? ". Wtedy wybili się Ci, którzy odpowiednio szybko zareagowali i robili to co ludziom się podobało. Sam jeszcze pamiętam czasy filmików "Jak przeżyć pierwszą noc w MC". Ahh... to były czasy.
Ty Lordzie kochany, miałeś tyle kont, że na palcach u jednej (może dwóch, przestałem w pewnym momencie śledzić Twoją działalność i niedawno powróciłem) się zliczyć nie da. Wybiłeś się na MC - nie ma co ukrywać. Ale worth it - wychodzi Ci to dobrze, mi się Ciebie ogląda z przyjemnością.

Another day, another night.
21-03-2013 19:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Harley Offline
*

Posts: 8
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #17
RE: Jakość, a popularność.
Osobiście uważam, że "talent" jest ważniejszy niż jakość filmów. Co z tego, że jakiś osobnik ma full HD, 3D i inne bajery skoro nie potrafi powiedzieć sensownego zdania, sepleni albo się jąka. Już o wiele lepiej ogląda się kolesia któremu trzeszczy mikrofon i mówi z sensem.
(This post was last modified: 22-03-2013 12:58 by Harley.)
22-03-2013 12:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DekanPLx Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: Jakość, a popularność.
Bardzo trudne pytanie bo z jednej strony ważniejszy jest komentarz, a z drugiej jak mam oglądać LP w 240p to wolę nie oglądać.
Wszystko zależy od tego czy oglądam dane filmy bo chce się dowiedzieć np: jak przejść dany moment w grze, czy oglądam go po to by posłuchać dobrego komentarza. Ja szczerze mówiąc nie potrafiłbym się zdecydować na jedną z tych rzeczy ponieważ i to i to jest bardzo ważne.
03-04-2013 12:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Jakość, a popularność.
Quote:Osobiście uważam, że "talent" jest ważniejszy niż jakość filmów. Co z tego, że jakiś osobnik ma full HD, 3D i inne bajery skoro nie potrafi powiedzieć sensownego zdania, sepleni albo się jąka. Już o wiele lepiej ogląda się kolesia któremu trzeszczy mikrofon i mówi z sensem.

Dla ciebie osoba utalentowana to taka, która potrafi wypowiedzieć sensownie zdanie? Nie wiem, co to ma wspólnego z "talentem".
03-04-2013 18:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Jakość, a popularność.
(03-04-2013 18:48 )Sworson Wrote:  
Quote:Osobiście uważam, że "talent" jest ważniejszy niż jakość filmów. Co z tego, że jakiś osobnik ma full HD, 3D i inne bajery skoro nie potrafi powiedzieć sensownego zdania, sepleni albo się jąka. Już o wiele lepiej ogląda się kolesia któremu trzeszczy mikrofon i mówi z sensem.

Dla ciebie osoba utalentowana to taka, która potrafi wypowiedzieć sensownie zdanie? Nie wiem, co to ma wspólnego z "talentem".

Wybacz, że wtrącę - tak, talentem jest wypowiedzieć w pełni sensowne i poprawne językowo zdanie. Jeśli nie nazwać tego talentem - to nazwij to rzeczą 'rzadko spotykaną' - możesz spróbować sam, weź do ręki mikrofon, przygotuj się np. z materiału wiedzy o .. Rozmnażaniu królików - i potem przez 20-30 minut staraj się w jednym materiale tak opowiadać o tym rozmnażaniu królików - żeby to zaciekawiło drugą osobę, a nie musiała pauzować co kolejną chwilę film i cofać o kilka sekund, żeby zrozumieć sens Twojego zdania.
04-04-2013 06:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5