Post Reply 
Play Next - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
(21-05-2011 09:58 )Speedovsky Wrote:  zauwazylem, ze najbardziej na to, ze inni chca miec wiekszego tzw. epenisa narzekaja te osoby, ktorych w zasadzie prawie nikt nie oglada.

Zabawne, to można odnieść do ciebie także. Ha, ha.
Dorzuć jeszcze typowe 'pewnie są zazdrośni' i spełnisz się w byciu stereotypowym, krzyczącym dzieckiem z neta. Serio. Nie wiem gdzie widzisz ludzi narzekających, są po prostu pewne zależności, które dużo ludzi tutaj dostrzega.

(21-05-2011 13:29 )punio7 Wrote:  Nie, wg. mnie żadna akcja promocyjna nie jest zła gdyż w ten sposób można znaleźć coś co Cię naprawdę ciekawi.

Jeśli kogoś coś naprawdę ciekawi, to czemu tego nie poszuka? Skąd pomysł, że trzeba podawać wszystko jak na tacy? Całej akcji brakuje tylko odpowiedniego hasła - 'jesteś smutny, bo nikt nie ogląda twoich wspaniałych, oryginalnych filmików? zgłoś się do nas, powiększymy ci e-cocka'.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 21-05-2011 14:20 by Lavos.)
21-05-2011 14:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
Szukam nieznanego mi kanału z LP nieznanych mi gier z ciekawym komentarzem. Wpiszę to w wyszukiwarkę i znajdę? Raczej nie da się znaleźć czegoś czego się nie zna.

[Image: 88440151.gif]
21-05-2011 14:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
Kwestia tagów.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
21-05-2011 15:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
(21-05-2011 15:16 )ModronCube Wrote:  Kwestia tagów.
A tam, po co od razu tagi? Przecież można się wysilić i próbować losowo w pasek adresu wpisywać kanały. A tu z tagami, od razu jak na tacy.
21-05-2011 16:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
Pozdrawiam wszystkich, którzy się wypowiadają w sprawie Play Next. Skoro pomysł Was zainteresował, to wyjaśnię parę spraw.
Cała inicjatywa to dosyć przypadkowy pomysł. Przyznam że mój, ale wypracowany przez kilka osób. Pomysł przypadkowy, ale ilość pracy jaką trzeba w to włożyć jest, zapewniam Was, kolosalna.

Nie zależy nam na wypromowaniu osób, które robią byle co, ale po pierwsze wyszukaniu takich, którym naprawdę zależy na tworzeniu wartościowych materiałów, a po drugie dostarczenia wskazówek pozostałym, którzy chcą robić dobrze, a nie potrafią (stąd też nowa seria banalnych poradników obejmująca podstawy tworzenia filmów).

Jakie są skutki? Materiały osób, które "zostały wyróżnione w Play Next #2" cieszą się wzrostem oglądalności, niewielkim, ale zauważalnym. Wystarczy zerknąć na statystki wyróżnionych filmów.

Ale nie o to w zasadzie chodzi. Najważniejsze jest to, że wśród setek można znaleźć przynajmniej kilkanaście naprawdę wartościowych osób, które mają zaledwie kilkadziesiąt subskrypcji, a produkują bardzo dobre materiały. Poza nimi można także łatwo zauważyć kolejne osoby, które są gotowe się uczyć.
Jeżeli akcja pomoże chociaż jednej takiej osobie, to już jest super i nie ważne jakie są motywacje prowadzących.

Na co my liczymy? Ja, VonZay, CTSG, JJayJoker mamy całkiem zadowalająca liczbę subskrybentów, ale po pierwsze łącząc się we wspólnej akcji, dajemy naszym widzom znać o sobie nawzajem, więc to jest pierwsza korzyść, ale tak naprawdę liczymy na to, że uda się wypromować kolejne osoby, które osiągną "sukces" i same wesprą inicjatywę rozszerzając jej działalność jeszcze bardziej.

Nie wiem, czy wpłyniemy na poprawę jakości polskiego Let's Playa, ale można mieć nadzieję.

Co do haterów, to gwarantuję Wam, że znam lepsze sposoby hodowania e.penisa niż spędzanie kilkunastu godzin na przeglądaniu filmów, montowaniu materiałów, zamieszczaniu poradników, czy udzielaniu wskazówek ludziom, których filmy są odrzucane.
Jeśli komuś się zechce prześledzić moją działalność, to szybko odkryje że mam na to łatwiejsze sposoby.

Pozdrawiam jeszcze raz
Rock
28-05-2011 07:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
Hmm... No zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie czekam na trzeciego Play Nexta, bo po drugim zawiodłem się. Przynajmniej ja nie znalazłem tam nic interesującego. Nie licząc Quasanda, którego oglądam od początku "Senności".
28-05-2011 09:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
(28-05-2011 07:04 )RockAlone2k Wrote:  Nie zależy nam na wypromowaniu osób, które robią byle co, ale po pierwsze wyszukaniu takich, którym naprawdę zależy na tworzeniu wartościowych materiałów,

Zagrajmy ciężko uznać za 'wartościowy materiał' odkąd leci już w tysiącach. Na razie nie widać w tych filmikach nic interesującego. To nadal subiektywne polecenie czegoś, co wam się podoba.


Quote:a po drugie dostarczenia wskazówek pozostałym, którzy chcą robić dobrze, a nie potrafią (stąd też nowa seria banalnych poradników obejmująca podstawy tworzenia filmów).

Nie ma związku, nie ma tego w Play next.

Quote:Jakie są skutki? Materiały osób, które "zostały wyróżnione w Play Next #2" cieszą się wzrostem oglądalności, niewielkim, ale zauważalnym. Wystarczy zerknąć na statystki wyróżnionych filmów.

Ech. To przecież jasne, że wzrosną. To schemat tłumu.

Quote:Ale nie o to w zasadzie chodzi. Najważniejsze jest to, że wśród setek można znaleźć przynajmniej kilkanaście naprawdę wartościowych osób, które mają zaledwie kilkadziesiąt subskrypcji, a produkują bardzo dobre materiały.

Czyli nadal wszystko kręci się wokoło cudownego, żółtego guzika oraz magicznej liczby widzów.

Quote:Poza nimi można także łatwo zauważyć kolejne osoby, które są gotowe się uczyć.

Czego?

Quote:Jeżeli akcja pomoże chociaż jednej takiej osobie, to już jest super i nie ważne jakie są motywacje prowadzących.

Nom, biedna pada z braku wody życia na YT - subówki. Cały czas rozchodzi się kto ma większą liczbę.

Quote:Na co my liczymy? Ja, VonZay, CTSG, JJayJoker mamy całkiem zadowalająca liczbę subskrybentów, ale po pierwsze łącząc się we wspólnej akcji, dajemy naszym widzom znać o sobie nawzajem, więc to jest pierwsza korzyść,

Dajecie znać o sobie? W kwestii oczywistej egzystencji waszej bytności na YT?

Quote:ale tak naprawdę liczymy na to, że uda się wypromować kolejne osoby, które osiągną "sukces" i same wesprą inicjatywę rozszerzając jej działalność jeszcze bardziej.

Zdefiniuj pojęcie sukcesu.

Quote:Nie wiem, czy wpłyniemy na poprawę jakości polskiego Let's Playa, ale można mieć nadzieję.

Nie, nie wpłyniecie. Dlaczego? Bo będziecie dostawać tylko więcej i więcej filmików od ludzi, którzy, ironicznie zgodnie z tym co pisałeś wcześniej, będzie brakować widzów. Dostaniecie taki natłok, że przypuszczalnie szybko się ta seria skończy.

Quote:Co do haterów, to gwarantuję Wam, że znam lepsze sposoby hodowania e.penisa niż spędzanie kilkunastu godzin na przeglądaniu filmów, montowaniu materiałów, zamieszczaniu poradników, czy udzielaniu wskazówek ludziom, których filmy są odrzucane.
Jeśli komuś się zechce prześledzić moją działalność, to szybko odkryje że mam na to łatwiejsze sposoby.

...co? Co mają do tego hejterzy?
O ile te 'kilkanaście godzin' jest zrozumiałe w przeglądaniu filmików, to z końcowym efektem - nie widać. Dwie, trzy minuty, brak jakiegokolwiek uzasadnienia czemu ten film, a nie inny...
Na deser:




Patrz, to też Next play. Tylko w innej formie. A efekt taki sam.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-05-2011 10:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
No... w sumie dość ostro krytykujesz ich Modron. Nie oszukujmy się, że każdemu zagrajmerowi zależy na subach. Tyle, że istnieje różnica między tymi, którzy stawiają je na pierwszym miejscu, a tymi co nie przekładają subów ponad wszystko.

Jeżeli chodzi o ten "sukces". W tym przypadku również chodzi o ilość subskrypcji. Ale tutaj też są różne sposoby myślenia. Jeden myśl "Jestem zajebisty, mam X widzów", drugi "Fajnie, że mnie ktoś docenił, komuś się to podoba".
28-05-2011 14:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
Quote:Co do haterów […]
Ktoś tu ma magistrat z Akademii Buraka. Uważa pomysł za chybiony, więc jest haterem.
(This post was last modified: 28-05-2011 14:49 by appareil.)
28-05-2011 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Next Play - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom.
(28-05-2011 14:49 )apparatus Wrote:  
Quote:Co do haterów […]
Ktoś tu ma magistrat z Akademii Buraka. Uważa pomysł za chybiony, więc jest haterem.

Nie mam nić przeciwko odmiennemu punktowi widzenia. Jednak wspominki o hodowaniu e.penisa, nie należą raczej do konstruktywnej krytyki.

No ale nic to, ja będę robił swoje i będę wierzył, że ma to jakiś sens, a Wy pewnie będziecie robili swoje z taką samą wiarą. Życzę Wam jednak, żeby ta wasza działalność sprowadzała się do ciekawszych zagadnień niż potępianie cudzych pomysłów ;]

Pozdrawiam z pełnym szacunkiem.
Rock
28-05-2011 15:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Misje w Let's Play Bluehero 11 3.543 20-02-2013 21:43
Last Post: Lastlighter
  Walkthrough czy Let's Play Aquila 5 1.780 27-01-2013 17:06
Last Post: Empirator
  Let's Play - pomoc Gilathiss 13 3.602 17-07-2012 15:05
Last Post: Sir_Mark
  Let's Play co do poprawy ludzie ? :) MistPanda 3 1.397 14-07-2012 14:20
Last Post: MistPanda
  Let's Play z głosem i bez. AcreedPL 3 1.661 23-06-2012 14:14
Last Post: JudiMakeFun
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.888 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998
  Kobiecy Let's Play i plagi gier MrChmielOO 70 17.656 16-06-2011 22:11
Last Post: Kern3l
  The Ultimate Doom - Jako let's play MultiGameplayGuy 9 2.819 09-06-2011 22:35
Last Post: Lavos
  pomocy blazejo12 3 1.420 26-03-2011 20:25
Last Post: RomanPL79

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5