Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #221
RE: Beka z lecpleja
I feeling dark forces coming to this forum...

May the anti troll force be with ya.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
26-04-2013 21:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #222
RE: Beka z lecpleja
26-04-2013 21:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #223
RE: Beka z lecpleja
@Kubn, gdybyś nie wiedział, ten temat powstał z mojej inicjatywy, w sumie dosyć impulsywnie, głównie po rozmowie z jednym z kombatantów tamtejszych okopów, gdzie robił to samo co panowie tutaj, śmiał i szydził z zagrajdzieci oraz bóldupujących samozwańczych gwiazdek internetu (w końcu przez jedną z nich dostał bana), kiedy wszedłem na lecpleja, pierwsze co mnie uderzyło w mordę, to atmosfera tolerancji każdego debilizmu, dosłownie każdego. Ktoś się pyta o to jak oddychać przy mikrofonie? Pikuś. "Hej panowie, skąd ściągnąć frapsa?" To był jeden z tematów jakie zobaczyłem jako pierwszy. Zarówno moderatorzy jak i administratorzy usuwają tylko i wyłącznie "kłótliwe" tematy, w celu osiągnięcia spokoju, jestem pewny, że znakomita większość tematów na tamtym przybydku nie ma kszty wartości merytorycznej, nie wspominając o użytkownikach "rakach", którzy z tamtego foruma się wylewają (przykłady: asasinek, swojego czasu lanceq, który o dziwo się ogarnął, także nawet beki z typa nie mogę ścisnąć ;_;) a w tej chwili Ty. Spytałeś o sens istnienia tego tematu, i nazwałeś jednego z użytkowników cytuje: "murzynem", prawda jest taka, że robi dokładnie to samo co robią ludzie na image boardach, wkleja w celu rozszerzenie kółeczka beki.

Patrząc na twoje rycerzykowanie oraz niecheć do tego foruma, muszę spytać, co takiego zrobiła ci tutejsza administracja? Beka z rycerza.

[Image: GKNuxV7.png]
26-04-2013 22:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #224
RE: Beka z lecpleja
(26-04-2013 21:48 )kubn2 Wrote:  
(26-04-2013 21:43 )Kuna Wrote:  
kubn2 Wrote:wyśmiewał inne forum

A skąd wiesz że my się śmiejemy ? Wklejamy tutaj tematy z których można się pośmiać i komentujemy co się w nich dzieje.

Czyli chcesz mi powiedzieć, że robisz jako murzyn szukając tematów i wklejasz je tutaj żeby ktoś kto ich nie szuka mógł się pośmiać? ok ^^


Quote:Po co? Wystarczy wejść w nieczytane z ostatniego dnia. I beka jak na talerzuXD Jak już coś tam piszę to zazwyczaj ludziom, którzy mają normalne problemy (ze sprzętem etc.)
Akurat Ty śmieszysz mnie w tym temacie najbardziej. Rozumiem naliczające się samoczynnie godziny , ale nadal na lecpleju masz więcej postów niż tu ^^

Aha - i co tam ciekawego wyczytałeś w moich postach? Lubię jak ktoś bawi się w internetowego detektywa. Więc fakt, że zarejestrowałem się tam wcześniej i napisałem kilka postów jest śmieszny? Masz ciekawe poczucie humoru...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
26-04-2013 22:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #225
RE: Beka z lecpleja
Inno, o ile dobrze pamiętam, miał pretensje do adminów za usunięcie linku z sygnaturki, bo zmienił się regulamin. Wtedy zmienił sobie sygnaturę na taką buntowniczą, z wulgaryzmem.
(This post was last modified: 26-04-2013 22:45 by Elwood.)
26-04-2013 22:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #226
RE: Beka z lecpleja
Quote:Patrząc na twoje rycerzykowanie oraz niecheć do tego foruma, muszę spytać, co takiego zrobiła ci tutejsza administracja?
(26-04-2013 22:44 )Elwood Wrote:  Wtedy zmienił sobie sygnaturę na taką buntowniczą.
Buntowniczą? Jedynie zgodną z regulaminem ^^ już pomijam jak dawny apparatus (teraz ma inny nick nie chce mi się go szukać) nie potrafi dyskutować na PW. ^^

Quote:Lubię jak ktoś bawi się w internetowego detektywa.
Sorry chyba na 6 stronie lanceq zrobił screeny mi by się nawet nie chciało szukać Ciebie.
(This post was last modified: 26-04-2013 22:53 by kubn2.)
26-04-2013 22:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #227
RE: Beka z lecpleja
Kuna, dzięki. Po prostu powiedziałem o tamtym forum co myślę, nie wiem co w tym bekowego. :@
26-04-2013 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #228
RE: Beka z lecpleja
@up
Wszystko <3

Co do tematu

http://letsplej.pl/t-25173-brak-przychodow

Dalej nie łapię dlaczego w tym dziale to jest, wy też zarabiacie w "Adsene" ?

P.s

Wiedziałem że kiedyś spotkam z tego filmik w filmotece na lecpleju.
http://letsplej.pl/t-5421-tibia-1-roshof...-hardronem
(This post was last modified: 26-04-2013 23:30 by Kuna.)
26-04-2013 23:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #229
RE: Beka z lecpleja
HAHAHAHAHAHAH

http://letsplej.pl/t-25823-krzeslo-do-30...#pid155340

Sorki że w nowym poście, ale chciałem żebyście to zobaczyli :D



Od tego jest edycja poprzednich postów, warn 20% - Lugia007
(This post was last modified: 30-04-2013 02:46 by Lugia007.)
27-04-2013 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #230
RE: Beka z lecpleja
przepraszam bardzo... Wolę 10, a właściwie woli ścisłości koło 30 treściwych postów na tym forum, niż tysiąc dennych i nic nie wnoszących do tematu na tamtym. Czemu tu tak mało ludzi? Bo ludzie krytykują a człowiek nie jest istotą idealna i na błędach sie uczy, ja np. mało brakowało bym został nazwany nazistą. Przechodząc do meritum: tamto forum to jedno wielkie lizanie dupy userom, oraz wielki burdel i mała inteligencja użytkowników co widać po linkach zawartych tutaj. ps. Nie wiem jak ty, ale ja wolę np. Mercedesa czy audi lub moje ukochane renault, od firmy która upadła przez to, że chciała robić wszystko czytaj daewoo. Od samochodów, przez telewizory dochodząc aż do kuchenek. Cytując forumowego klasyka: "wykurwiaj" na swój biały burdel.
Ps.^ jeśli chodzi o marketing to temat działa, bo ściąga "white knight, white pride" z tamtego foruma, a także na tamtym forum zauważyłem (tak również szukam beki, ale mi nie wychodzi :c) wzrost wartości merytorycznej odpowiedzi ew. wyśmiania głupich pytań zamiast odpisywania. A teraz lecę próbować rozplatać kutasa, i bynajmiej nie chodzi mi tu o męskie narzędzie rozrodcze. 8)

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
(This post was last modified: 28-04-2013 02:48 by miro.)
28-04-2013 02:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 34 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5