Post Reply 
Reflinki
Author Message
Andżej Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #1
Reflinki




Nagrywanie to moja pasja xDD
01-05-2013 22:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Reflinki
Ciekawi mnie czemu akurat do nich się przywaliłeś, bo jest jeszcze Rock, Rojo, którzy też grają w gry z portmmo.
02-05-2013 09:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Reflinki
Weź wyluzuj, ty myślisz, że oni charytatywnie te gierki robią?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
02-05-2013 14:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Reflinki
Jestem luźny jak najbardziej tylko się pytam czemu autor filmu czemu nie wymienił takiego rocka i roja, a to że na tym idzie trzepać hajs sam wiem bo sam dostaję kasę z tych refów.
02-05-2013 15:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hell_Baron Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Reflinki
Podejrzewam, że znakomita część społeczeństwa internetowego wie o tym, że Rock i Rojo szukają sposobu na zarobek w każdej dostępnej formie, więc sądzę, że wspominanie o nich mija się z celem.

Swoją drogą te reflinki jakoś specjalnie nie szkodzą nikomu i nikt nikogo nie zmusza do grania w daną grę, a to że ludzie pod wpływem "autorytetu" danej osoby rejestrują się to już inny temat.

[Image: 1603387-NRO4NIQ.png]
02-05-2013 16:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Reflinki
Dla użytkownika nie ma ŻADNEGO znaczenia czy kliknie w zwykły czy w ref link. Trzeba mieć prawdziwy ból dupy żeby komuś wypominać że dał reflinka i o tym nie poinformował o_O

Inna sprawa polecanie gier które są chu$# tylko po to żeby na tym zarobić. Tylko, że nie każde nagranie materiału z gry to jej polecenie. To że ktoś zagrał w ogame i dał reflinka nie znaczy, że wciska ludziom kit i chce na nich zarobić. Jeśli grę pokazał tak jak wygląda i nic nie naściemniał to nic złego nie robi przecież.

Aha i linki z bitów daje się nie tylko do reflinków ale ogólnie do śledzenia kliknięć;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 02-05-2013 18:13 by Sou.)
02-05-2013 18:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lemur Offline
*

Posts: 14
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Reflinki
@Sou
Tu nie chodzi o to, że ktoś gra w grę x czy y, że daje reflinki.
Tu chodzi o okłamywanie widzów.
1. "Gra z pasji", "powracanie do starej gry" - bullshit.
2. Nie informowanie, że link to ref, a dodatkowo dawanie go w bit ly... a niektórzy nawet jeszcze dają w tiny url.
Nie mam bólu dupy, że ktoś sobie zarabia na widzach - ba, fajnie że ktoś zarabia na swoim hobby; normalne że ktoś zarabia na swojej pracy.
Ale niech to robi uczciwie, niech będzie szczery wobec widzów.
Czemu niektórzy nie mogli by powiedzieć "Gram w tą grę, bo za jedną rejestrację z reflinka dostaje n złotych" - ok, nie ma problemu - jego kanał, a jeśli będzie kręcił głównie badziewne gry przeglądarkowe, to po prostu straci widzów.

Jestem Magiczny.
05-05-2013 12:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5