Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #61
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(03-07-2011 10:27 )ModronCube Wrote:  
(02-07-2011 21:20 )Falc00n Wrote:  Chyba ktoś zduplikował temat o DNF...
Niestety, ale ten temat dąży do tego samego.

Dyskredytacji działań tak prominentnej osoby jak Rock! Aaa! Łapię, że lubisz gościa. To może w ramach tej sympatii wytłumaczysz mi, jak można zaprzeczać sobie w działaniach tak pokrętnie, jak ten użytkownik. A ludzie to łykają, jak nie przymierzając, tuczone siłą gąsiory. Troszkę, dziwne, a?

Owszem, pisałem, że go lubię, aczkolwiek zauważ, że krytyka wobec jego zachowania wypłynęła również z moich ust. Nie uważam, że zrobił dobrze, nie łykam też wszystkiego co mówi w swoich produkcjach. Nie wiem czy je śledzisz, ale uwież mi, że nie popieram każdego zdania Rock'a. Dotychczas nie spodobało mi się jego podejście do piractwa i neutralności, o których mówił w Mojej Tubie. Mimo wszystko oglądam go dalej, bo wydaje mi się być sympatycznym człowiekiem. Nie znam go w rzeczywistości, więc podkreślam "wydaje mi się". A czemu większość ludzi łyka to co on mówi? Wydaje mi się, że to działa tak samo jak u znanych zagrajmerów. To chyba ta sama zasada co "tak powiedział Pan"...
03-07-2011 16:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #62
RE: Iniemamocny RockAlone2k
"Małpy człekokształtne posługują się gestem "kciuk do góry". Niektórzy twierdzą, że to uniwersalny znak humanoidów, ale naukowcy uważają, że małpy po prostu naśladują ludzi..."

Oświećcie mnie proszę, bo nie rozumiem o co tu chodzi...

Link do filmu:





EDIT:

Niestety! Nie możemy już krytykować szanownego Rocka w komentarzach. Radzę Wam obejrzeć cały film, bo Rock znów poruszył sprawę hejterów...
(This post was last modified: 03-07-2011 17:48 by Etren.)
03-07-2011 17:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #63
RE: Iniemamocny RockAlone2k
To znaczy - 'strasznie się przejmuję kciuczkami, dawać jak najwięcej!'. Dość żałosne.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-07-2011 17:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(03-07-2011 17:49 )ModronCube Wrote:  To znaczy - 'strasznie się przejmuję kciuczkami, dawać jak najwięcej!'. Dość żałosne.

Aha, ok - rozumiem. Dzięki.
03-07-2011 17:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Cholera, oglądam drugi odcinek o gotowaniu Rock'a i muszę powiedzieć, że coraz bardziej nie podoba mi się jego zdanie odnośnie blockowania. Przede wszystkim uzasadnienie - "Bo tak mi łatwiej". Ja rozumiem, że ciężko przyjąć krytykę na klatę, ale nie można od tego uciekać. Rozumiem blockować osobę, która bardzo niekulturalnie wyraża odmienność swojego zdania, ale czemu blockować autoa konstruktywnej krytyki, wyrażonej w sposób kulturalny? W jednym z poprzednich filmów Rock powiedział, że jest w stanie przyjąć konstruktywną krytykę, a w tym filmie mówi, że takich ludzi też będzie blockował, "bo tak mu łatwiej". W dodatku powiedział kolejną rzecz, która mnie boli - mianowicie uważa, że powinno się spojrzeć na siebie zanim skrytykuje się kogoś innego. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Sam robię filmy, jakie robię i staram się nad nimi pracować, mimo że efekt może być opłakany. Na szczeście udało mi się trafić na to forum, gdzie wyciągam naprawdę sporo dobrego i mam pojęcie o tworzeniu "zagrajmy". Posiadam dość sporą wiedzę teorytyczną, która mam zamiar przekształcić w praktykę, ale skoro mam wiedzę to dlaczego nie mogę podzielić się nią z innymi? Dam przykład nawet z podaniem osoby, gdyż wcale to jej nie obraża. MagdalenaMariaMonika (Madzik89) w pierwszym odcinku swojej serii z Fable III nie umieściła żadnego pożądnego wstępu. Powiedziała jedynie, że gra w to pierwszy raz etc. Na forum dowiedziałem się, że taki wstęp należy umieścić w pierwszym odcinku serii, aby widzowi przedstawić mniej więcej grę. Oznacza to, że posiadam wiedzę, którą mogę się podzielić i jednocześnie pomóc. Co teraz powinienem zrobić według Rock'a? Olać sprawę i zająć się swoimi brudami (gdyż sam w pierwszej serii nie mam wstępu).
Gdybym tak zrobił to zapewne Madzia dalej popełniałaby ten sam błąd. Na szczęście myślę zupełnie inaczej i wcale blocka za konstruktywną krytykę nie dostałem. Wręcz przeciwnie - podziękowała i obiecała poprawę. Tajk powinno to wyglądać, tymczasem u Rock'a zaczyna być inaczej :/

Może i przykład jest nonsensem, ale czy miałbym zostawić potrzebującą osobę na chodniku? No co, przecież mam wiele innych spraw na głowie - lekcje, kanał na YT, rodzina...
(This post was last modified: 03-07-2011 17:58 by Falc00n.)
03-07-2011 17:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Taaak, Falc00n. Dobrze gadasz. Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Jeśli nie chcesz całkowicie znielubić Rocka nie oglądaj najnowszej "tuby". Dobrze ci radzę, bo przez ten film szanowny, wielki i dobroduszny Rock stał się zwykłym gościem goniącym za sławą. (Sam w jednym odcinku przyznał, że vlogi są najpopularniejsze, że go ilość widzów bardzo obchodzi itp.) Jednak najgorsze jest to ilu ludzi łyka te jego "mądrości". Aż przykro patrzeć...
(This post was last modified: 03-07-2011 18:13 by Etren.)
03-07-2011 18:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #67
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Ja obejrzałem. What a fuck. Jeśli ktoś go krytykuje publicznie, to najpierw chce zdobyć sławę. Komentarzem krytycznym. Krytyką. Sławę. To. Jego. Zamiar. Wybaczcie, ale czuję, że spadło mi IQ od oglądania czy raczej słuchania treści tego filmiku.
Jak można tak się miotać, really? I kto uwierzy, że Rock nie boi się krytyki, tak przewrotnie przedstawiając publiczny sposób jej wyrażania? Śmiech na sali. Ten człowiek panicznie boi się krytyki.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-07-2011 18:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #68
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Krytyka to zuo, pamiętajcie wszystkie rocki. To zuo !
(This post was last modified: 03-07-2011 18:22 by Valion.)
03-07-2011 18:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #69
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Ale Rock Bredzi! Szkoda gadać... Najpierw komentarze szpiegowskie (?), potem usuwanie krytyki, bo "tak jest łatwiej", teraz "krytyka publiczna jest dla sławy", aż boje się, co będzie dalej (swoje zdanie można wyrażać tylko gdy jest pochlebne! A nie to już było, ale w innej formie.)

A jeszcze niedawno miałem Rocka, za porządnego gościa, ale jednak sława i 99% komentarzy pochlebnych robią swoje.
(This post was last modified: 03-07-2011 18:53 by RomanPL79.)
03-07-2011 18:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #70
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Jednak sława robi swoje. Hm...
03-07-2011 19:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 130 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5