Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Widzę że nie zrozumiałeś mnie i troszkę czepiasz się sformułowań. Więc wyjaśniam. Twój styl jest jak dla mnie ZŁY, ale to TWÓJ STYL i nie zmienię go na siłę jedynie postaram się przekonać Cię abyś pisał łagodniej. Sformułowania co wyjaśniłem też są ZŁE bo można się do nich doczepić i wieloznacznie odebrać jednak ja rozumiem co miałeś na myśli pisząc to co napisałeś. Natomiast ostatnia część Twojej wypowiedzi była nie na miejscu moim zdaniem.
Pozdrawiam.
29-12-2010 08:43
Visit this user's website Find all posts by this user
MariuszKastet Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #32
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Ja powiem tylko jedno zdanie : Jeżeli sami nie jesteście zagrajmerami , to po co komentować innych jak pewnie lepiej sami byście niezrobili "
Dziękuje,pozdrawiam
29-12-2010 09:21
Find all posts by this user
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
MariuszKastet sprawa nie tyczy się jakie zagrajmy robi Niezapominajka tylko tego co się dzieje na jej kanale i tego jaką recenzję na ten temat napisał ModronCube. Masz rację, moim zdaniem, że jeśli samemu nie umie się zrobić czegoś lepiej nie powinno się komentować ale z drugiej strony nie można też mówić że ktoś nie ma prawa do własnego zdania, co mi się niestety zdarzyło napisać i za co przepraszam.
29-12-2010 09:48
Visit this user's website Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(29-12-2010 08:43 )dwolf Wrote:  Widzę że nie zrozumiałeś mnie i troszkę czepiasz się sformułowań. Więc wyjaśniam. Twój styl jest jak dla mnie ZŁY, ale to TWÓJ STYL i nie zmienię go na siłę jedynie postaram się przekonać Cię abyś pisał łagodniej.

Trochę czasu zabrało byś to załapał.

Quote:Sformułowania co wyjaśniłem też są ZŁE bo można się do nich doczepić i wieloznacznie odebrać jednak ja rozumiem co miałeś na myśli pisząc to co napisałeś. Natomiast ostatnia część Twojej wypowiedzi była nie na miejscu moim zdaniem.
Pozdrawiam.

Na miejscu, na miejscu. Jeszcze poparta faktami. Możesz ile wlezie torpedować formę mojego tematu, ale treści już nie. Co praktycznie oznacza, że to nie ma sensu.

MariuszKastet Wrote:Jeżeli sami nie jesteście zagrajmerami , to po co komentować innych jak pewnie lepiej sami byście niezrobili

No proszę, niby jedno zdanie, a za to z iloma błędami. To ja odpowiem - od jutra masz zakaz krytykowania czegokolwiek. Muzyka ? Sam nie robisz lepszej, zakładając, że w ogóle. Filmy ? Co, kręcisz ? Gry ? To zasuwaj z dwudziestoma ludźmi i rób lepszą.
Możesz dobrowolnie wyłączać własną mózgownicę, ale nie próbuj tego rozpowiadać.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-12-2010 12:16
Find all posts by this user
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #35
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Co do treści też bym się doczepił bo to co wrzuciłeś w załącznikach to jedna sytuacja i to dość dyskusyjna. Ja nie zauważyłem w nich aby sama autorka filmu obrażała kogoś. Jedyna jej wypowiedź w nich to wyjaśnienia samego filmu a autorzy niepochlebnych komentarzy moim zdanie ujęli je w zły sposób. Widzisz ja też mogę napisać że lepiej idzie Ci dyskutowanie niż pisanie recenzji i lepiej abyś dyskutował a nie recenzował. Wiem że autor tego komentarza, co sam wyjaśnił, nie miał na celu jej obrażać ani w ogóle nic złego na myśli jednak skoro on nie rozumie tego filmu i dlaczego go wrzuciła to po co krytyka. Chyba zgodzisz się ze mną że jak się czegoś nie rozumiem to nie wypada tego krytykować. Inni określili że samo wideo jest bez sensu. I znów taka sama sprawa jak ktoś nie widzi w czymś sensu nie znaczy że go tam nie ma. Taka krytyka moim zdaniem też nie powinna się pojawić. Z drugiej jednak strony odpowiedzi fanów są w jeszcze gorszym stylu i dla dobra całej sytuacji nigdy nie powinny się pojawić z czym zapewne się zgodzisz.
29-12-2010 12:44
Visit this user's website Find all posts by this user
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #36
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No właśnie no, jak możesz obrażać jego ulubienicę no. Która tak naprawdę już sobie poszła.
29-12-2010 13:08
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
dwolf Wrote:Ja nie zauważyłem w nich aby sama autorka filmu obrażała kogoś.
Zapewne ktoś ma z tego screenshoty.

dwolf Wrote:Wiem że autor tego komentarza, co sam wyjaśnił, nie miał na celu jej obrażać ani w ogóle nic złego na myśli jednak skoro on nie rozumie tego filmu i dlaczego go wrzuciła to po co krytyka.
Nie wierzę, że to robię, ale cytat z Wiki:
"Krytyka - analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia."

Serio, trzeba coś tłumaczyć jeszcze?
Pomyśl o tym.
Pomyśl o tym.
Przestań.
I tak zaraz się zaczniesz powtarzać.

dwolf Wrote:Z drugiej jednak strony odpowiedzi fanów są w jeszcze gorszym stylu i dla dobra całej sytuacji nigdy nie powinny się pojawić z czym zapewne się zgodzisz.
Czyli, kiedy jej fani wyzywali autorów komentarzy, to Niezapominajka mogła im dać do zrozumienia, że źle robią?
Ciekawe kiedy coś takiego zobaczymy.
Skoro już jesteśmy przy temacie jej fanów, to widzę poważne groźby użycia przemocy fizycznej wobec tych, którzy to zaczęli.

Pretty good job.
29-12-2010 13:20
Find all posts by this user
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #38
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
GreenCell nie wiem co chciałeś osiągnąć swoim postem. Jeśli miał kogoś ośmieszyć to Ci nie wyszło. Jeśli to ma być opinia to proszę rozwiń swoją wypowiedź. A jeśli piszesz dla samej chęci pokazania się to daruj sobie lepiej.
29-12-2010 13:20
Visit this user's website Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(29-12-2010 12:44 )dwolf Wrote:  Co do treści też bym się doczepił bo to co wrzuciłeś w załącznikach to jedna sytuacja i to dość dyskusyjna.

BARDZO dyskusyjna. Oczywiście. Zdanie, argumentowane racjonalnie, zupełnie spokojnie, skasowane natychmiastowo, a jego autor zablokowany chwilę potem. Widziałeś w ogóle te screen ? Powtarzam - jedno zdanie plus argumentacja. Spokojne, rozważne uzasadnienie. Reakcja ? Kasacja i blok.

Quote:Ja nie zauważyłem w nich aby sama autorka filmu obrażała kogoś.

A ja tego nie stwierdziłem.
Choć nie przejmuj się, mam więcej screenów, jeśli chcesz mieć dowód na hipokryzję autorki, to mogę Ci go podać bez trudu.

Quote:Widzisz ja też mogę napisać że lepiej idzie Ci dyskutowanie niż pisanie recenzji i lepiej abyś dyskutował a nie recenzował.

To ma być analogia ? Jeśli tak, to chybiona.

Quote:Wiem że autor tego komentarza, co sam wyjaśnił, nie miał na celu jej obrażać ani w ogóle nic złego na myśli jednak skoro on nie rozumie tego filmu i dlaczego go wrzuciła to po co krytyka.

O rany.
Po to może by..no wiem, DOWIEDZIEĆ SIĘ ?
To jeden, mały komentarz, małe pytanie, a już można zaobserwować negatywne nastawienie w odpowiedzi.

Quote:Chyba zgodzisz się ze mną że jak się czegoś nie rozumiem to nie wypada tego krytykować.

Nie zgodzę się, bo nie odnosisz się teraz do niczego, co jest na screenie. Autor jednego komentarza nie rozumiał i ZAPYTAŁ, nie KRYTYKOWAŁ.
Drugi zaś komentarz to OPINIA plus UZASADNIENIE.

Quote:I znów taka sama sprawa jak ktoś nie widzi w czymś sensu nie znaczy że go tam nie ma. Taka krytyka moim zdaniem też nie powinna się pojawić.

A komentujący podał swoje zdanie jako absolut ? Nie. Normalnie powiedział coś w stylu 'jedzenie tej zupy nie ma sensu, skoro jest taka słona i wodnista'. Mylisz się w tym momencie, bo nie widzisz/nie chcesz zobaczyć, że to argumentacja opinii.

Quote:Z drugiej jednak strony odpowiedzi fanów są w jeszcze gorszym stylu i dla dobra całej sytuacji nigdy nie powinny się pojawić z czym zapewne się zgodzisz.

Pisałem wcześniej- wystarczyło napisać, by ludzie przestali WYZYWAĆ komentującego.
[/quote]

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-12-2010 13:20
Find all posts by this user
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #40
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Panowie, ja tylko wam daję podpowiedź że ta dyskusja nigdy się nie skończy, dopóki dwolf nie będzie pisał że jego racja jest "lepsiejsza" od innych, tak?

"Przestań robić to, tamto, mów to, tamto...itp." PONIEWAŻ MNIE(dwolf) SIĘ TO NIE PODOBA?

Też tak mogę: Oddychasz- Tak- To przestań !
29-12-2010 13:26
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.066 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5