Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Matikusz Offline
*

Posts: 1
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: Quasand- Koniec działalności
Quasand...
On postąpił chamsko, wykorzystując swoich widzów po to aby zarobić kasę,
W pełni się zgadzam z filmikiem Gnomka
11-08-2011 13:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: Quasand- Koniec działalności
"Widzów należy szanować."
Najlepiej blokując za każde niepochlebne słowo i grając nieomylnego guru. Oh Rock, ty i twoje hipokryzje.

[Image: 88440151.gif]
11-08-2011 13:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Reavey Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #53
RE: Quasand- Koniec działalności
Sęk w tym, że gdyby nie wszyscy widzowie, to ten cały Quasand gówno by osiągnął :)
11-08-2011 14:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexiuupl Offline
*

Posts: 1
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: Quasand- Koniec działalności
Powiem wam, że nigdy jeszcze takiej akcji nie widziałem na żadnym youtubie angole,niemcy itc są przyjaźnie do siebie nastawieni my w Polsce jak zwykle musimy miec swoje rację..ale do tematu

Quasand swoim zachowaniem pokazał, że nawet mając mózg trzeba umieć z niego korzystać.postąpił tak jakbyśmy my Widzowie byli jakimiś...marionetkami czy popychadłem...obraził a potem wrócił jak nigdy kurw.. nic i nawet tego jebane.. Przepraszam nei powiedział no ale co Kasa kasa zmienia ludzmi

quasand to narcyzowy dupek bez honoru...
//wyluzuj, zjedz kanapkę
(This post was last modified: 11-08-2011 14:08 by punio7.)
11-08-2011 14:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #55
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 14:01 )Dexiuupl Wrote:  Powiem wam, że nigdy jeszcze takiej akcji nie widziałem na żadnym youtubie angole,niemcy itc są przyjaźnie do siebie nastawieni my w Polsce jak zwykle musimy miec swoje rację..ale do tematu

I tu się zapewne mylisz.
Sam obserwuję amerykańską scenę YT i co chwile są tam takie "debaty".
Zapewne inne narodowości robią to samo. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią scenę.
(This post was last modified: 11-08-2011 14:05 by CarlSheppards.)
11-08-2011 14:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CeyCade Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: Quasand- Koniec działalności
Hmmm. Quasand. Niegdyś wielki youtuber, który naprawdę uważał się za artystę. Teraz tylko koleś który leci na kasę. Według mnie, powinien nie wracać, a widzowie po tym jak ich potraktował, obrócić się od niego. Samego mnie to zabolało bo byłem jego widzem. Wielkie pożegnanie Quasanda, a tu nagle powrót bo dostał partnera. Na pewno ludzie już wypowiadali się na ten temat dużo razy w tym samym sensie co ja, ale zawsze można jeszcze dopisać swoją opinię.
11-08-2011 14:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Quasand- Koniec działalności
Temat ponownie otwarty. Teraz jednak proszę o pisanie postów, które wnoszą coś nowego do dyskusji.

[Image: 88440151.gif]
11-08-2011 19:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #58
RE: Quasand- Koniec działalności




Lekcja, jak być stronniczym i myśleć mniej niż się wydaje.

Pół na pół. Trochę w tym prawdy, a reszta to seks oralny na Q i innych burakach. Później może opiszę to dokładniej, póki co:

Dyskutujcie.
11-08-2011 19:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #59
RE: Quasand- Koniec działalności
Według Exploraz był to z mojej strony "pocisk" i "zjechanie kogoś jak burą sukę". Nie wiem czy to do końca prawda. Ja wyraziłem swoją opinię, co prawda mocno, za co jak już pisałem, było mi odrobinę głupio, jednak nadal opinię. Nie starałem się "pocisnąć" kogoś na siłę. Ten filmik był odpowiedzią na mój, jednak mało dotyczył głównego wątku mojego aloga.
11-08-2011 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #60
RE: Quasand- Koniec działalności
W sumie Quasand miał sporo racji.
Świetnie podsumował wszystkie bezwartościowe komentarze, o dziwo te pozytywne.
Nie wiem, czy ludzie celowo źle odebrali, to co on powiedział gdy się pożegnał?
Z tego co zrozumiałem to on "zmieszał z błotem" wszystkie te dzieci, które mu spamowały wiadomościami "kiedy kolejny odcinek" etc. A nie wszystkich jego widzów.

Wrócił z powodu tego iż dostał partnera, owszem. Jednakże robi się taka moda na nienawidzenie kogoś. Nie raz widziałem wiadomości na jego kanale typu "wszyscy wyzywają? to ja terz! Ty(...)". To wszystko ma na celu dowartościowanie się.
On miał taką oglądalność, fajne filmy robił, dużo wyświetleń. O widzę, że coś się mu zaczyna rujnować. Haha, spada w dół, dopierdolmy go bardziej!

Co do samego partnera, to był jeden z jego celi. Zrealizował go.
Cele można porównać do marzeń, więc na pewno podniosło go to na duchu i zmotywowało do dalszej produkcji filmów. I to wcale nie głupich, bo chce pomagać tym nowym jak kręcić machinimy w jego stylu. Nie widzę w tym nic złego. Aż tak ludzi boli, że chce sobie ktoś zarobić na jego własnej pracy?

Nazywa się artystą. Ma do tego prawo, subiektywnie uważam, że Senności sztuką była.
Jak każdy wartościowy film.
Wcześniej własnie twierdziłem, że jest tu sporo megalomanii i narcyzmu. Przemyślałem to i dochodzę do wniosku, że gość jest po prostu szczery i zna wartość tego co robi.
11-08-2011 19:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 226.115 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 48 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5