Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #101
RE: Quasand- Koniec działalności
You miss meh? Buehehe, ludzie, kiepskie beznadziejne istoty, myślące że coś wiedzą, a tak naprawdę nawet nie wiedzą jak mało wiedzą, tylko Trolle wiedzą, kim tak naprawde jest Quasand, ba, jest jednym z nas, tylko jemu udalo się strollować tyle osob
(This post was last modified: 12-08-2011 15:02 by Jednoraz.)
12-08-2011 15:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #102
RE: Quasand- Koniec działalności
Quasand Wrote:wiedz że coś sie dzieje .

Rozwalił mnie ^^'

Wróciłem po małej przerwie, a tu taka afera... Nie będę się już wypowiadał w sprawie samej dramy, bo mam podobne zdanie do Gnomka czy paru innych osób. W każdym razie te prywatne rozmowy pokazują prawdziwą twarz Quasanda.

@Gnomek.
To, że zdarza Ci się porządnie zakląć nie świadczy o Twoim poziomie. Oczywiście nie mówimy tu o dresach, którzy co chwila rzucają mięchem. Czasem po prostu ponoszą emocje (patrz Twój alog), a ważniejsze jest Twoje zdanie w sprawie Q, a nie to ile razy bluzgnąłeś.

Swoją drogą denerwuje mnie bardzo neutralne podejście Rocka. "Jak o czymś mówię to dobrze albo w ogóle". Już na początku nie spodobało mi się to, gdy usprawiedliwiał piratów mówiąc coś w stylu "Mają zapewne jakiś powód/To ich sprawa". Teraz usprawiedliwia również zachowanie Quasanda... Mnie tam zawsze uczona, że neutralność to najgorsze stanowisko. Albo dobrze, albo źle i nie ma nic pomiędzy.
(This post was last modified: 12-08-2011 16:33 by Falc00n.)
12-08-2011 16:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #103
RE: Quasand- Koniec działalności
(12-08-2011 16:32 )Falc00n Wrote:  Swoją drogą denerwuje mnie bardzo neutralne podejście Rocka. "Jak o czymś mówię to dobrze albo w ogóle". Już na początku nie spodobało mi się to, gdy usprawiedliwiał piratów mówiąc coś w stylu "Mają zapewne jakiś powód/To ich sprawa". Teraz usprawiedliwia również zachowanie Quasanda... Mnie tam zawsze uczona, że neutralność to najgorsze stanowisko. Albo dobrze, albo źle i nie ma nic pomiędzy.

Tylko ze Rock jest dosc bezjajeczny w poglądach ogolnie.
Jedynie na temat komentarzy ma zadanie - ze wszycy powinni robic tak jak on : "Jak o czymś mówię to dobrze albo w ogóle" czyli jak Ci sie podoba to pisz, chwal i pompuj e-penisy, a jak nie to wogole sie nie odzywaj.

Juz pomijajac jego 3 filmiki o quasandzie gdzie powoli sie wycofuje na bezpieczniejszy grunt rozbawilo mnie kiedy ze swoim filmikiem podpinal sie pod tzw. "awanture o beczki" miedzy VonZay'em a K.Gonciarzem -w filmiku tym w zasadzie nie bylo tresci - nie mial zdania a nawet cieszyl sie ze "ksiazki nie czytal i moze nie miec zdania" - to po c#$%^ filmik o tym ze nie ma sie zdania w jakiejs sprawie? O_o

BTW - link do tego tematu, a dokladniej do fragmentu gdzie CTSG rozmawial z Quasandem wrzucilem na forum Playnext do tematu o Quasadzie - Diagoras wycial link bo "nie dajemy linkow do innych stron" ;)
http://playnext.pl/?page_id=4/dyskusje/quasand/
...bo linki do innych stron "są szpiegowskie" ;)
(This post was last modified: 12-08-2011 23:56 by SCARS.)
12-08-2011 23:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #104
RE: Quasand- Koniec działalności
Quote:Albo dobrze, albo źle i nie ma nic pomiędzy
Protip: żyjemy w 2011 roku po Chrystusie, a nie dawno, dawno temu w odległej galaktyce.

Quote:"nie dajemy linkow do innych stron"
Zawsze mnie śmieszyły tego typu zasady na forach, prawie tak jak "kolorowa czcionka zarezerwowana jest dla administratorów".
(This post was last modified: 13-08-2011 00:53 by appareil.)
13-08-2011 00:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #105
RE: Quasand- Koniec działalności
Mój błotniarski tata troll zawsze mówił że wraz z popularnością rośnie epeen, problem w tym ze na każdym forum polskim ten epeen już jest :(
13-08-2011 01:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
HrabiaHb Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #106
RE: Quasand- Koniec działalności
Ja wolę się trzymać od tego z daleka. Co prawda Quasand obraził wielu ludzi i wywołał niezłą aferę, ale afery przemijają i za jakiś czas będziecie można usłyszeć o jakimś innym zagrajmerze który obraził swoich widzów. Nie chodzi o to że jestem za Quasandem, ale nie mam zamiaru się przejmować tym, że jakiś idiota czepia się ludzi w sieci.
13-08-2011 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #107
RE: Quasand- Koniec działalności
Tak śledzę ten temat, czytam co tutaj piszecie i muszę powiedzieć że jako widz Quasanda troszkę mi się zrobiło niemiło w momencie gdy tak się z nami pożegnał. On zgeneralizował wszystkich swoich widzów, nie mówiąc o wyzywaniu.

Jak dla mnie to co zrobił i jak się odniósł do widzów nie jest aż tak istotne jak fakt że Quasand sam się nie wypromował....

W momencie kiedy prosił strony WWW o promocje (craftsite.pl) i różnych użytkowników YT jak gdyby dawał im gwarancje że mogą śmiało za niego poręczyć, że nie odwali niczego godnego pożałowania, lecz teraz nie dość że narobił sobie wrogów wśród widzów to jeszcze zrobił pod górkę swoim promotorom. Teraz wplątał w swoją głupią intrygę was, CTSG,Gnomka,JJ'a, i Rock'a.

I już jego głupota zbiera swoje pierwsze żniwa.
Rock stracił wiele w oczach osób które go oglądają np. słowami (Mówię o kimś dobrze albo wcale) I chęcią wybronienia Quasanda z tego co sam sobie nabałaganił.

CTSG,Gnomek- Tłumaczyć się musicie po części że mimo iż go znacie i jest z wami powiązany to totalnie go nie popieracie i wręcz linczujecie za ten czyn.

Dodatkowo zrobił tym wystąpieniem dużo szumu w okół siebie, co w sumie bije na jego korzyść jak i niekorzyść.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odnośnie zarabiania na partnerze, ja ogólnie mam to gdzieś, chce niech się tym jara i niech sika po nocach bo zarobi sobie 2Euro na piwo, wali mnie to do puki będzie robić Senność w tak dobrej formie. To że Polański jest pedofilem nie odstrasza mnie i dalej oglądam jego filmy.

Lecz przez to że tak po widzach pojechał cofnąłem SUBY i ogólnie dla mnie już się on nie liczy na YT[/align]
14-08-2011 14:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #108
RE: Quasand- Koniec działalności
Quote:Teraz wplątał w swoją głupią intrygę was, CTSG,Gnomka,JJ'a, i Rock'a.
Najgorzej wyszło na tym chyba Exploraz, którzy zrobili filmik nie mając pojęcia o temacie (nie wiedzieli o filmie "BACK", srsly).
14-08-2011 17:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #109
RE: Quasand- Koniec działalności
Quote:Polański jest pedofilem nie odstrasza mnie i dalej oglądam jego filmy.
Bacz na słowa, proszę.
Polański jest świetnym człowiekiem, z którego zrobili potwora. A wszystko po co? Po money, money, money.
14-08-2011 18:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #110
RE: Quasand- Koniec działalności
@Up

A kto tak naprawdę wie jak z nim jest xP

Dobra mogłem napisać
"Mówią że jest predofilem..."

Głównie chodziło mi o to że jak ktoś robi dobrą robotę to się go ocenia za jakość produktów a nie za to jakim jest człowiekiem. Chodzi mi o zakres filmowy.
14-08-2011 19:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 41 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5