Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Damol123 Offline
*

Posts: 1
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #121
RE: Quasand- Koniec działalności
Co by tu powiedzieć Quasand jeszcze ma konto na YT i pewnie bendzie jeszcze nagrywal filmy ale hejterzy nie spią wiem o tym co zrobil ale patrzcie jakie on tera bendzie mial życia na yt ? na pewno nie raz ktoś go shackuje nie raz go wyzwie. Ale jest jedno ale na pewno on sam bendzie hejtowal nie jednego zagrajmera np Jjaya Ctsg czy jeszcze kogoś. A z Gnomem i Quasandem to ich sprawa. Ale może i Quasand wkradł sie na konto Gnomka kto wie a może nawet jego jakiś znajomy. i co z tym zrobcie jedyna rzecza jest iśc na policje i tyle na wszystko narka.

Pozdrawiam

//Mam nadzieję, że to trolling...
(This post was last modified: 16-08-2011 17:34 by Gik.)
16-08-2011 17:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #122
RE: Quasand- Koniec działalności
To nie jest "ich sprawa". Gnomek publicznie odpowiedział na publiczny film Quasanda. Ergo, to sprawa wszystkich zainsteresowanych.
16-08-2011 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mczulek Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #123
RE: Quasand- Koniec działalności
Damol123, you make my day. :)

Chyba gnomek popelnil blad ze powiedzial publicznie o tym forum.
Powiedz mi slonce Ty moje, dlaczego to jest pewne, ze Quasand bedzie hejtowal innych zagrajmerow? Naprawde chcialbym poznac Twoj tok myslenia.

[Image: sygnaturalf.png]
16-08-2011 17:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sir CaT Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #124
RE: Quasand- Koniec działalności
Witam i stało się Hacket By Demoniek ;c Na Gnomku ( Polska Grupa Noobow - PGN / Ludzię myślacy że są polskimi najlepszymi hakerami), Teraz grupa ludzi wielbiacych gnomkapl rzuca się na quasanda jaki to on winny wszystko spada na niego, moim zdaniem quasand jest smieciem który nie ma tak dobrych znajomych by mieć hakerów założe się ze wykorzystali konto gnomka do reklamy swego złowieszczego filmiku przeciwko NK którego rzekomo chca sie pozbyć ;/
____________________________________________________________
---------------------------------------------------------------------

Teraz Możemy zauwazyć wielki wzrost minusów na filmiku quasanda poradnik 1 w którym zaczeła sie wojna pomiedzy widzami quasanda któży są źlii na niego i chca sie pozbyć pedo asrtysty samo zwanczego / co ludzie tego nie potwierdzają / oraz pomiędzy ludzmi któży mysła że quasand wrocił dla nich i to dla nich to nagrywa oraz wróci senność

no kurde po tym co przeczytałem tutaj czyli rozmowa quasandka z CTSG to moim zdaniem ci ludzie chyba są glupsi od quasanda ;/ ponieważ im ta seność poszła w lep i zamiast ich umysł mysleć to jest senny i spi ;d

___________________________________________________________
-------------------------------------------------------------------

Dalej Vlogi oraz Alogi Na Quasanda Tak Robiło To Dużo osób ponieważ teraz już ucichło no i co teraz są vlogi . alogi / są ludzie jadacy po ludziach broniacych quasanda oraz ludzie wbijajacy im i na quasanda

a co do tego ma niezapominajka która jako jedyna z polskich sław ma go w polecanych czyżby nie znłla tej sprawy a może mu po prostu pomaga oO?

ciekawę że quasand stracił cała polecalność a tu jednak okazuję się że nie cała jedna z polskich let's pleyerek ma go w polecanych i jak nigdy nic nie zrobiła dlaczego ani nic jakby nic nie wiedziała moim zdaniem może przez to że jest dziewczyna zrobiło się jej |żal| człowieka który oszalał na punkcie kasy - oszalał to bardzo dobrę zdanie ponieważ quasand zamiast wrócic przeprosic od samego wejscia mowi jaki to on kox ma partnerstwo i bedzię miał kaskę z tych dzieciaków co go ogladaja i de.ili no prosze was

__________________________________________________________
------------------------------------------------------------------

Proszę o jedną odpowiedź, czy jest możliwość zgłoszenia do YT że jakiś ich koleś czyli quasandek ma wiecej minusów niż plusów chyba powini coś zrobić ?

________________________________________________________
----------------------------------------------------------------

No i Oczywiście Rock Nasz Obronczy ?
RockAlone2k który wbił się w to całe bagienko i wyszedł ale czy napewno wyszedł moim zdaniem nie? dlaczego pytacie ? odpowiedź prosta jeżeli ktoś mówi że wypowiada się o kimś dobrze albo nie mówi żle to tak jakby mowił że quasand jest niewiny i to nie on zawinił że wyzywał wszystkich młodszych od siebię ludzi któży są deb,ilami itp no prosze was noo Rocku przesadziłeś. Dlaczego on się nie wypowiedział tu ten który niby nie poznał wszystkich stron tu można dowiedzieć się dużo po 2 czy on wogulę oglądał wszystkię vlogi i alogi jakie powstaly na yt pewnie nie mial czasu bo gral no kurdeee jaki w tym sesens wbijać sie na jakaś wojenke bez broni i amunicji i apteczki a pózniej prubuję uciec przed tłumem murzynów goniacych go z pałkami ;d ( coś na rozweselenię ;d )
No więc powiedz Rocku Jak To Jest ? Niee mam nic do rocka ale mogł wiecej powiedzieć dlaczego broni tego nooba i sobię nic z tego nie robi ehh ;/ ciekawę czy tu wogule zagląda ;d
16-08-2011 18:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
HrabiaHb Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #125
RE: Quasand- Koniec działalności
@Sir CaT
Z tego co wiem to Niezapominajka była na wakacjach i dopiero co wróciła więc może mało wie o tej sprawie. Na dodatek teraz, na jej nowym koncie nie ma Quasanda w polecanych.
(This post was last modified: 17-08-2011 15:30 by HrabiaHb.)
17-08-2011 15:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rodzynka Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #126
RE: Quasand- Koniec działalności
Nawiązując do wypowiedzi Sir CaT, też myślę, że Rock zachował się w sposób...hmm...nieodpowiedni? Bycie neutralnym nie ma zalet w tym wypadku, a to Jego zdanie "albo mówię o kimś dobrze, albo nie mówię wcale" nic do tej sprawy nie wnosi, ponieważ Rock nic na temat Qusand'a konkretnego nie powiedział. W filmie ciągle (moim zdaniem oczywiście) "owijał w bawełnę".

Co do samego odejścia i powrotu Quasand'a to myślę, że jest jasne, że swoim zachowaniem pokazał jaki jest zadufany w sobie, małostkowy i cholernie napalony na kasę. partnerstwo YT powinno byś wyróżnieniem i tylko dodatkiem do pracy jaką użytkownicy wkładają w filmy, a nie głównym celem założenia konta i kręcenia filmów.

Niektórzy z Was pewnie uważają, że jako dziewczyna nie mam zbyt dużego pojęcia o świecie gier, więc ta opinia dla nich jest nieważna, ale śledząc ten temat poczułam, ze tak jakby muszę się tu wypowiedzieć ;)

"Złych wspomnień nie musisz brać ze sobą. I bez tego będą cię prześladować"
17-08-2011 19:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sir CaT Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #127
RE: Quasand- Koniec działalności
Droga Rodzynko wa wiem że choć mało ale jednak jest troche dziewczyn co sa zapatrzane w świat gier jak my, Znam jeden przykład moja znajoma z skype nie ważna jaka gra ona zagra :} i pewnie z tobą tak samo co mnie bardzo cieszy. Ponieważ jest to frajda pograć z płcią przeciwną, Wiec miło też mi sie czyta dziewczyn które wnosza swoje zdanie do dyskusji

Co Do Tematu :

Jak widać Ludzie MINUSUJA ( to plus ) a jakieś inne jak by ich nazwać nie obrazajac :C UFO good ;d dają plusy ( minusy )
Co Dalej :
Wyszedł niby nowy filmik na potrzeby jego poradników a każdy głupi wie że to dla kasy żeby ludzie weszli na niego i mu nabili w 2 filmiku kasę ;/
nie wiem ile ma wyświetleń ale wiekszość co go wyświetla, a raczej połowa to osoby minusujace go ( DZIEKUJE WAM!! :D )


Co Dalej Gnomek odzyskał konto i miał rozmowę z Hakerami ( HAHAHA smiechu warte)
Prawda jest jedna taka że gnomek chciał sobie zrobić tragedie że go shakowali ale odzyskał, no prosze was i jeszcze jakoś napisali |że ty niszczysz quasanda my niszczymy ciebię| hahaha SHITTTT :C

Powiedz gnomek jak można wymyślić lepszą bajeczkę na dramat nie chce mi sie czytać nawet 1 strony z forumowego tematu o tobię bo mi |żal| słuchania twojej bajeczki jak mi ktoś powiedział że niby shakowali cie i gadaleś z nimi hahahahah KPINYYYYY i mam to gdzieś kto mi teraz tu wbije na mnie i tak mnie to nie interesuję.
//typowe- czytać się nie chce a pisać to piszą

Po 2 <> nie polega na tym żeby sie ujawniać a co dopiero pisać z osobami shakowanymi dziekuje, dowidzenia. Jeszcze jedno jeżeli już masz jakis dowód że to {prawda} hack daj mi go to cie przeprosze ale narazie nie mam na to dowodów by ci ufać
//inny temat był na dyskutowanie tego

Co Do Niezapominajka zrobiła nowe konto i tam chyba nie ma quasanda jak dobrze :) Nasz Justin Biederek w polskiej edycji Czyli quasanda.
Tylko że on wyszedł na tym gożej niz justin bo justin jest na topie i kase wzbija a quasanda spada na dol :((
(This post was last modified: 20-08-2011 08:15 by punio7.)
19-08-2011 23:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #128
RE: Quasand- Koniec działalności
^ Take a chill pill.
20-08-2011 08:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #129
RE: Quasand- Koniec działalności
@SirCat: 1.Nie ten temat
2. Styl twojej wypowiedzi odbiega trochę od forumowych standardów, więc prosiłbym o złagodzenie tonu.
3. Dowody są w innym temacie, jeżeli chce ci się czytać. Niestety nie mogę dostarczyć innych z prostej racji, że nie wiem jakie mógłbym.
4. OMGWTF RZAAL. PEEL - nie. Nie zamierzam starać się dodatkowo, tracić siły na przekonywanie osoby, która jedyne co potrafi robić to krzyczeć. Aż ciśnie się na usta takie miłe określenie jak "attention whore". Możesz wyrazić swoją opinię w trochę inny sposób.
20-08-2011 09:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #130
RE: Quasand- Koniec działalności
@Sir cat - "jest to frajda pograć z płcią przeciwną" , tak! Dla wyalienowanego "pr0 gracza" w wieku lat ~15 na pewno, w koncu to jedyna forma kontaku "z płcia przeciwną" na jaką moze liczyc ;)

Co do reszty Twojego posta to pozwole sobie na mała parafraze - nie chcialo mi sie go czytac ale $%&^*# ci w oko :D
//offtop
(This post was last modified: 20-08-2011 20:17 by punio7.)
20-08-2011 11:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.641 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5