Post Reply 
[XP] Za głośna gra
Author Message
GunslingerP Offline
*

Posts: 9
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
[XP] Za głośna gra
Czołem. Mam pewien problem, który polega na tym, że gra dźwięczy mi za głośno po nagraniu. Dużo głośniej niż w trakcie grania i nawet kiedy ledwo słyszę grę w słuchawkach to na filmiku z frapsa i tak mnie zagłusza. Problem jest o tyle dziwny, że przed formatem problem ten nie występował. Różnica polegać może na tym, że instalowałem wcześniej sterowniki realtek z płytki, którą utraciłem, a teraz pobrałem je z Internetu. Pozdrawiam i dziękuję.
07-01-2012 21:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
doktorzgon Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: [XP] Za głośna gra
Szkoda, że nie podałeś jakiś szczegółów dotyczących Twojego systemu bo to jest ważne. W każdym razie gdybyś miał win xp to powinieneś w Menedżerze Realtek Audio wzmocnić siłe mikrofonu, zrobisz to w zakładce mikser, obok odtwarzaj masz suwaki, przesuń je w prawo aż ujrzysz Front Pink In i Rear Pink In , przygłoś je na maxa i daj zaawansowane i zaznacz ptaszkiem opcje która się pojawi. Dodatkowo przycisz troche Wave ( tak na poziomie najniższej kreski) i głośność odtwarzania zrób w pozycji mniejszej niż połowa. Dzięki temu nie powinieneś być zagłuszany przez gre.

Mam nadzieję, że pomogłem
pozdr
Dopiero teraz zauważyłem, że w temacie jest xp, czyli moja porada powinna być trafna ;)
(This post was last modified: 07-01-2012 21:28 by doktorzgon.)
07-01-2012 21:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GunslingerP Offline
*

Posts: 9
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: [XP] Za głośna gra
Działa, ale poradziłem sobie z tym w inny sposób. Najwidoczniej nie ma ogólnych sterowników Realtek HD Audio, pobrałem te polecane dla mojej płyty głównej. Podejrzewam, że Twoja odpowiedź się jednak komuś przyda, a i dzięki za poświęcenie chwili :). Teraz mogę spokojnie nagrywać pierwszego let's playa :)
07-01-2012 22:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5