Post Reply 
LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Author Message
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Taki oto film ukazał się na YouTubie. Zagrajmerzy o zagrajmerach. Bez zbędnego rozpisywania się - link do filmu:




Dużo konkretnej treści z punktu widzenia różnych osób. Chyba pierwszy duży "dokument" o polskiej scenie LP.
(This post was last modified: 23-01-2013 23:49 by appareil.)
10-04-2012 21:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Ładnie się to ogląda i słucha, tylko zastanawia mnie dlaczego Intrax udzielił drętwego komentarza. :P
10-04-2012 22:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Widząc po komentarzach, trolling fail z mojej strony. Damn. Also, dziad mi basy podbił w głosie, jakby sama elektronika nie dość już go paczyła. Pff. I demand satisfaction!

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 10-04-2012 22:28 by Lavos.)
10-04-2012 22:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheQuadFour Offline
*

Posts: 15
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Tylko zwiększyłem głośność, bo miejscami byłeś odrobinę niezrozumiały. Nic więcej, ale pewnie w połączeniu z elektroniką, jak sam powiedziałeś, wyszło dość dziwnie. W każdym razie, ja jestem zadowolony z Twoich wypowiedzi.
11-04-2012 10:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Warto to obejrzeć? 44 minuty to kawał cennego czasu a co przewinąłem to ktoś coś smęcił. Są jakieś dobre kawałki?;>

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
11-04-2012 11:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Ja obejrzałem. To zależy czy zależy Ci, żeby poznać czyjeś zdanie na konkretny temat.
11-04-2012 11:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
(11-04-2012 11:17 )kaszubiak Wrote:  Ja obejrzałem. To zależy czy zależy Ci, żeby poznać czyjeś zdanie na konkretny temat.

A to sobie chyba jednak podaruje; >

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
11-04-2012 11:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Quad zawalił nieco montaż nieumiejętnie pracując z różnymi rozdzielczościami. Audio też dostało mocno po dupie sądząc po porównaniu jakości moich wypowiedzi z filmiku z oryginalnymi nagraniami, pewnie zły dobór kodeków dźwięku. Na szczęście materiał ten broni się samą treścią. Ciekawie było posłuchać opinii i poglądów pozostałych osób udzielających Quadowi odpowiedzi. Z mojej strony duży plus za podjęcie się takiego projektu.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
11-04-2012 13:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Mhy, przesłuchałem w drodze na stację, materiał dobry jako para dokument o zagrajmerach, ( you are not let's players, deal with it) aka zebranie paru opinii ludzi którzy w miarę potrafią złożyć mniej lub bardziej rozbudowane zdanie, przedstawiając subiektywną opinie, o której dyskutować nie mam prawa, co do samego wykonania, dźwięk ssie strasznie, ale da się przeżyć, jestem ciekaw czy w planach jest "druga" część
11-04-2012 14:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: LET'S [PL]AY - czyli zagrajmerstwo pigułce
Jak jest to niech ją zrobi ktoś kto potrafi materiał przed uploadem sprawdzić i zauważyć że audio zjebał o_O

// Jeśli nie trzeba - nie przeklinamy. :*
I sorki, że dopiero teraz.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 26-04-2012 21:07 by kaszub.)
11-04-2012 15:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zagrajmyw.pl poleca, czyli co warto oglądać #1 appareil 16 4.636 02-04-2013 12:45
Last Post: The Meldero
  Dzieciaczki atakują, czyli Gimper1994 i jego zaskakujące Zagrajmy W. Gik 33 11.571 03-04-2011 17:16
Last Post: MrArroniro
  Hype spełniony, czyli zagrajmy w Crysis 2 Gik 10 4.412 27-03-2011 23:49
Last Post: punio7

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5