Post Reply 
Mocna muza
Author Message
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Mocna muza
Dorzucę swoje 3 grosze

1.Dlaczego akurat przy Metallice dałeś w cudzysłowie słowo "metal" ? Powinieneś dobrze wiedzieć że metal dzieli się na wiele podgatunków (speed,power,black,trash itd.) przez co wiele zespołów może należeć do któreś z tych kategorii nieświadomie.

2.W moim przypadku Metallica zawsze mi się kojarzyła z "Master of Puppets", "Sad but true", "Eye of Beholder", "Enter Sandman", "Broken, Beat & Scarred", "Disposable Heroes" ale to już kwestia gustu

3.Mnie zawsze ciekawiło ile z polskich słuchaczy danego zespołu tak faktycznie zna nie angielską wersję słów ale polską ? Podejrzewam że tylko ułamek bo nie raz już widziałem (a raczej słyszałem) jak śpiewają piosenkę nastawioną na gorycz,refleksje,smutek z radością itd. albo też i na odwrót.

I to tyle póki co
10-07-2012 11:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Mocna muza
Andzia639 Wrote:(speed,power,black,trash itd.)
Nie żebym się czepiał, ale ja np. słucham THRASH metal'u, a nie trash! Trash to śmieci z angielskiego! Pamiętajcie o tym.

Niestety młodzież nie zgłębia tekstów piosenek, albo nawet jeśli, to nie znają angielskiego.
10-07-2012 12:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kyciu96 Offline
*

Posts: 10
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Mocna muza
Skoro rozmowa zeszła na Metallice, to mi naprzykład ten zespół najbardziej kojarzy się z "Battery", "Fade to Black", "Whiplash", "Shortest Straw" oraz "Damage Inc.". No i czy bym tego chciał czy nie, to napewno z "Nothing Else Matters".Również nie rozumiem sarkastycznego cudzysłowia przy Metallice, "metal".
10-07-2012 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Mocna muza
Aktualnie jaram się Pattonem i Nine inch Nails. Polecam. Nie jest to może "metal", ale sporo cięższych kawałków jest supcio.
Mała próbka:
http://www.youtube.com/watch?v=fNI12hvKsxI
22-08-2012 10:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5