Post Reply 
Gdzie?
Author Message
KOKOSfly Away
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Gdzie?
Hej,

Mam serię Metro 2033 - gdzie opublikować info o niej? Do piaskownicy nie, bo seria liczy już 25 odcinków, ale nie jest też ukończona, zatem wrzucić jej do "Wasze zagrajmy" również nie mogę.

Ktoś pomoże? :)
(This post was last modified: 31-07-2012 14:21 by KOKOSfly.)
31-07-2012 13:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dj244 Offline
*

Posts: 29
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Gdzie?
Ostatni odcinek z serii do Piaskownicy ;0

[Image: SqVAe.png]
31-07-2012 14:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KOKOSfly Away
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Gdzie?
Mhm. To teraz trzeba poczekać, aż dwa posty się pojawią... jeden napisałem, ale kiedy będzie drugi, Bóg wie ;)
31-07-2012 14:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Gdzie?
Najprościej - ukończ serię, a jeśli masz jakieś skończone zagrajmy, to spokojnie możesz zawrzeć informacje w temacie o swoim kanale. Proste - wystarczy czytać regulamin.
31-07-2012 22:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KOKOSfly Away
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Gdzie?
(31-07-2012 22:38 )Roofix Wrote:  Najprościej - ukończ serię, a jeśli masz jakieś skończone zagrajmy, to spokojnie możesz zawrzeć informacje w temacie o swoim kanale. Proste - wystarczy czytać regulamin.

Pytam się, jak wypromować serię, która jest na ukończeniu, a nie skończona ;)

A mógłbyś mi napisać, gdzie mogę stworzyć temat o swoim kanale? Na forum nigdzie takiej opcji nie widzę :) Aktualności nie, organizacja nie, wasze zagrajmy nie, dyskusje nie, pomoc nie, a pod opisami pozostałych kategorii nie widzę opisu: "tu umieść info o swoim kanale" czy coś w ten deseń.

Który regulamin mam przeczytać? Bo jest ich kilka.
(This post was last modified: 31-07-2012 23:12 by KOKOSfly.)
31-07-2012 23:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Gdzie?
Quote:Który regulamin mam przeczytać? Bo jest ich kilka.
Regulamin forum i regulamin działu, w którym chcesz coś napisać (jeśli takowy istnieje).
Działu wasze zagrajmy. Wiedziałbyś wtedy choćby to, że dział ten nie służy do promocji let's playerów, dlatego nie ma możliwości publikowania kanałów.
(This post was last modified: 01-08-2012 13:23 by appareil.)
01-08-2012 13:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KOKOSfly Away
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Gdzie?
Cóż, będąc czepliwym mógłbym napisać, że informowanie o swoich let's playach to jednak promocja let's playerów aaale tego nie zrobię :D

Dobrze, zatem sprawa się wyjaśniła, a najbardziej pomocny okazał się zwykły użytkownik Dj244! Thx man!
01-08-2012 15:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Gdzie?
Quote:Cóż, będąc czepliwym mógłbym napisać, że informowanie o swoich let's playach to jednak promocja let's playerów aaale tego nie zrobię
Będąc krótkowzrocznym i ograniczonym. FTFY.
01-08-2012 17:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KOKOSfly Away
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Gdzie?
(01-08-2012 17:38 )apparatus Wrote:  Będąc krótkowzrocznym i ograniczonym. FTFY.

Świetne forum, gdzie admin obraża graczy :) Ja podziękuję za swój udział tutaj. I nie polecam.
01-08-2012 18:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Gdzie?
Quote:Świetne forum, gdzie admin obraża graczy Ja podziękuję za swój udział tutaj. I nie polecam.
Warto by trochę posiedzieć i poznać jego specyfikę. Bo każdy ma prawo komuś zwrócić uwagę na jego zachowanie i nikt nigdy nie dostał ostrzeżenia za coś takiego, także gdy było to w stronę moderacji.
Skoro czujesz się obrażony oceną twojego zachowania, to polecam terapię jakąś, bo dużo tego cię w życiu spotka. Patrzenie na publikowanie serii li tylko z perspektywy promocji jest przejawem krótkowzroczności, braku analizy zjawiska. Innymi słowy - ograniczenia.
(This post was last modified: 01-08-2012 20:38 by appareil.)
01-08-2012 20:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5