Post Reply 
Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube)
Author Message
iHiro Offline

Posts: 1
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #1
Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube)
Witam.
Mam mały problem związany z moim kanałem YouTube ;(.
Otóż kręce Let's playe z różnych gier staram się z najnowszych staram się
bardzo ale i tak mało osób ogląda moje filmy . Czy robię coś nie tak
złe video ,zła jakość ,zły głos czy co ? .Jeżeli ktoś by mógł mi pomóc
w rozwiązaniu problemy i doradzić co robie źle .

Mój kanał YouTube:
ciach

Proszę o szczerą odpowiedz i o rady .
(This post was last modified: 23-10-2012 19:30 by appareil.)
22-10-2012 18:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzybiarz Offline
*

Posts: 39
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube)
Jesteś młody i trochę skrzeczysz, więc mało przyjemnie mi się ciebie słucha to po pierwsze.
Po drugie mało komentujesz, a jak już to robisz, to albo burczysz coś pod nosem, tak że nie sposób cię zrozumieć, albo klniesz i razisz mało wyrafinowanymi żartami.
Po trzecie, zacząłeś jedną serię, którą rzadko aktualizowałeś, a potem rzuciłeś ją w diabły by zrobić miejsce dla innej.
Po czwarte "nie ogląda" piszemy oddzielnie.

Mam nadzieję, że pomogłem.
(This post was last modified: 22-10-2012 22:36 by Grzybiarz.)
22-10-2012 22:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube)
Po pierwsze Minecraft. To już temat obłożony, przereklamowany i nudny. Ludzie nie szukają już nowych materiałów z Minecrafta - pozostają przy dużych minecraftowych kanałach, które zupełnie im wystarczają. Znam też ludzi, którzy świadomie bojkotują kanały z Minecraftem - za dużo tego i najczęściej beznadziejnej jakości. Milionowy escape setnego randoma z Internetu nikogo już nie bawi.

Zerknęłam na Twoje materiały z Darksiders II. Po pierwsze to już kręcili więksi od Ciebie, więc na chwilę obecną zapotrzebowania na Darksiders nie ma. Być może odżyje to nieco za parę miesięcy. Nie ma sensu robić zagrajmy niedługo po premierze, bo kto chciał obejrzeć już to zrobił u Tivoltów, Rocków czy innych Rojów (nie wiem kto to już kręcił, więc strzelam na chybił trafił). Po drugie za bardzo mamroczesz pod nosem, gra jest za cicho, a Twój ryk na wstępie drugiego odcinka niestety bardziej przypomina skrzek zachrypniętej papugi (bez obrazy, po prostu musisz poczekać, aż Twój głos będzie się do tego bardziej nadawał - póki co taki zabieg odrzuca). Po trzecie mam wrażenie (być może błędne, ale wolę nadmienić żeby nie było), że chciałeś tam delikatnie naśladować Roja - nie rób tego. Rojo w 100% wyczerpuje zapotrzebowanie widzów na ryki i wrzaski. Ja właśnie dlatego cofnęłam mu suba parę miesięcy wstecz - jak będę chciała ryków i wrzasków pójdę na koncert black metalowy - przynajmniej będzie tam melodia... jakaś.
22-10-2012 22:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dawidio Offline

Posts: 20
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube)
Moim skromnym zdaniem (ja się nie znam) odpuść sobie minecraft. Filmy nagrywaj, sprawia Ci to zabawę więc nagrywaj. Ja sam nagrywam ponieważ to lubię. No i tyle w mojej wypowiedzi.

Ps.
jeszcze skoro jest temat "DLACZEGO NIKT NIEOGLĄDA (POMOC KANAŁ YOUTUBE)" dodam link do mojego kanału. Admin jest problem to usuń posta lub daj mi bana, będę wiedział że popełniłem grzech. :)

ciach
(This post was last modified: 23-10-2012 19:31 by appareil.)
23-10-2012 19:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Nicki na YouTube?! FRED 4 831 07-04-2013 14:45
Last Post: yahoo
Wideo Nicki na YouTube?! FRED 4 746 07-04-2013 14:17
Last Post: fejmus
  Jak sie wybić na youtube ?? PlayGameOli 8 1.292 27-02-2013 00:02
Last Post: SCARS
Question Problem youtube miro 1 456 26-02-2013 22:37
Last Post: Lavos
  Nowa strona kanału na Youtube ogm 30 4.598 17-02-2013 00:06
Last Post: Reeposter
  Machinima, Agora, YouTube który partner? jederow 2 653 15-12-2012 08:54
Last Post: jederow
  Pomoc daniello008 2 523 21-11-2012 19:33
Last Post: Elwood
Exclamation Mój Kanał na YouTube ZychoPL 2 489 31-10-2012 19:46
Last Post: JudiMakeFun
  Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. Seobjevo 8 1.355 23-10-2012 19:29
Last Post: appareil
  Zapraszam na mój kanał z let's play'ami! :) Gothicen 1 373 13-10-2012 15:06
Last Post: ogm

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5