Thread Closed 
Jak sie wybić na youtube ??
Author Message
PlayGameOli Offline

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #1
Jak sie wybić na youtube ??
Część od paru tygodni staram się wybić na Youtube i jakoś mi to nie idzie.
Kręcę coraz lepsze filmiki (moim zdaniem). Ale nie wiele ludzi to zauważa.
W sumie nie wiem co mam z tym zrobić.Weście pomóżcie jak możecie.
Moj kanał Sami oceńcie:

Z góry dzięki za pomoc
PlayGameOli
(This post was last modified: 26-02-2013 15:54 by appareil.)
26-02-2013 10:03
Find all posts by this user
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Jak sie wybić na youtube ??
Oczywiście bolało by gdybyś poszukał czy taki temat nie przewinął się przez dyskusje.
"PATRZCIE NA MNIE, CHCĘ PIENIĄŻKÓW, POMÓŻCIE MI!!1!!jedenjeden A i nie zapomnijcie zasubskrybować i łapkować."

Za to reklamowanie kanału długo tu nie posiedzisz.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
26-02-2013 10:32
Visit this user's website Find all posts by this user
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Jak sie wybić na youtube ??
PlayGameOli Wrote:Część od paru tygodni staram się wybić na Youtube i jakoś mi to nie idzie.

Słuchaj... Youtube jest już ukształtowany i ciężko jest się "wybić" na YT. Takich jak ty są tysiące, wiesz o tym?

PlayGameOli Wrote:Kręcę coraz lepsze filmiki (moim zdaniem). Ale nie wiele ludzi to zauważa.

Ech... J/w tysiące letsplay'erów też tak myśli, i co? Dupa, subów od tego nie przybywa.

Co możesz zrobić? Nagrywać z użytkownikami mającymi większą ilość widzów niż ty. Zawsze da ci to możliwość, że paru wpadnie do cb.

Osobiście proponuje napisać do rojov13 o polecenie skoro uważasz, że już jesteś taki dobry. :D

Rób swoje, a z czasem być może zostaniesz dostrzeżony.

Lugia007 Wrote:Oczywiście bolało by gdybyś poszukał czy taki temat nie przewinął się przez dyskusje.

Tu się zgadzam w 100%, bo takie tematy były.

Lugia007 Wrote:"PATRZCIE NA MNIE, CHCĘ PIENIĄŻKÓW, POMÓŻCIE MI!!1!!jedenjeden A i nie zapomnijcie zasubskrybować i łapkować."

Za to reklamowanie kanału długo tu nie posiedzisz.

To zabrzmiało trochę jak butthurt :D

Jeszcze PlayGameOli przejdzie na jasną stronę mocy i co bd? ;>

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
(This post was last modified: 26-02-2013 13:01 by miro.)
26-02-2013 10:48
Find all posts by this user
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Jak sie wybić na youtube ??
Zadaj sobie pytanie czym twój kanał różni się od tysięcy innych zagrajmerów. Masz specjalny dział do reklamy kanałów. Skorzystaj z niego.

Znalazłem w twojej aktywności:
"Zapraszam do mnie na kanał, robię konkurs na CD-key do gry...."
Wybijają się na losowaniach (które nazywają konkursami) ludzie którzy nie potrafią zrobić tego inaczej. Są różne fora na których można się reklamować ale niektórzy wolą to robić w miejscach do tego nie przeznaczonych np. kanał znanych youtuberów.
26-02-2013 18:24
Find all posts by this user
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Jak sie wybić na youtube ??
A mi tam na jakimś ogromnym wybijaniu się nie zależy. Robię to dla siebie, takie mini hobby.
Obecnie żeby się wybić musisz się czymś wyróżniać- lub robić to czego jeszcze nie było =)
Jak będziesz kręcił kol-of-duti, czy batelfildy, albo jeszcze jakieś crajsisy itp. to szanse na jakikolwiek wzrost popularności są, no cóż, nikłe.

Another day, another night.
26-02-2013 20:02
Visit this user's website Find all posts by this user
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Jak sie wybić na youtube ??
The Meldero Wrote:A mi tam na jakimś ogromnym wybijaniu się nie zależy. Robię to dla siebie, takie mini hobby.
[OFF-TOP mode=ON]
Srsly? :o Często to słyszę, i równie często to ma się nijak z prawdą.
[OFF-TOP mode=OFF]


The Meldero Wrote:Obecnie żeby się wybić musisz się czymś wyróżniać- lub robić to czego jeszcze nie było =)

Lub też nagrywać Minecraft'a bądź też LoL'a :D Te dwie gry też zapewnią popularność, nawet przy nikłym sprzęcie, słabym głosie, gadaniu o dupie maryni czy też złej synchronizacji dźwięku z "wideło".

The Meldero Wrote:Jak będziesz kręcił kol-of-duti, czy batelfildy, albo jeszcze jakieś crajsisy itp. to szanse na jakikolwiek wzrost popularności są, no cóż, nikłe.

Kręcenie tych gier zaraz po wydaniu zapewni popularność.

@PlayGameOli
Taka rada też na wybicie bądź oryginalny. Widziałem gościa, którego stylem było bycie dresem. Wiecie przeklinanie co słowo et cetera et cetera, i popularność zdobył.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
26-02-2013 20:15
Find all posts by this user
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Jak sie wybić na youtube ??
OFF TOP
@miro
Wiesz popularność byłaby całkiem mile widziana, widownia też. Ja bardziej miałem na myśli to, że nie liczę na wiele. Po prostu- jeden szaraczek więcej na YT :)

@PlayGameOli
Także jedna rada- pracuj dużo nad obróbką audio i wideo. To jest potrzebne i umila oglądanie. Zresztą bardziej polecam Ci przeczytanie "Kompedium zagrajmy", napisane przez jednego z użytkowników tego też forum.

Another day, another night.
26-02-2013 20:38
Visit this user's website Find all posts by this user
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Jak sie wybić na youtube ??
The Meldero Wrote:Wiesz popularność byłaby całkiem mile widziana, widownia też. Ja bardziej miałem na myśli to, że nie liczę na wiele. Po prostu- jeden szaraczek więcej na YT :)

Hehe, no każdy by chciał takowej zaznać. A tam, przecież 15widzów to nie jest Everest twoich marzeń, trzeba sobie stawiać trudniejsze cele i do nich docierać, by się rozwijać. I nie bądź już taki skromny. :D

The Meldero Wrote:"Kompedium zagrajmy", napisane przez jednego z użytkowników tego też forum.

Mości Kern3l już chyba tu nie zagląda i przeszedł na jasną stronę mocy. ;>

Co do wybicia to każdy chyba przyzna, że ten jest najlepszy:

http://youtu.be/76oLpWCla7E

A tak srsly najlepiej nagrywać z większymi, tylko też ciężko sobie takowe nagrywanko załatwić.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
26-02-2013 21:03
Find all posts by this user
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Jak sie wybić na youtube ??
1. Zrób jakieś disy czy hejty na dużych youtuberow to zleci się armia fanboyow zeby cie opluć w komentarzach - będziesz znany, wyswietlenia skocza - to styl "na shoguna".
Możesz tez lansować się na pedryla emo - to również przyciaga "hejt" (a dla kanalu - hype).
2. Możesz byc jakimś unikalnym rodzajem nieogara lub pajaca - styl "na kocucha" lub "na tigera" (Tiger101989).
3. dorze jest byc oryginalnym, ale jak dojdziesz do poziomu orginalnosci Gracjana to lepiej zastanów sie nad sobą.

...a tak poważnie - przejrzałem Twój kanał - jest bo jest, nic specjalnego na nim nie ma. Same przetarte szlaki i powtorzone wzorce: minecraft, konkurs w stylu 'biore udzial", jakies FPSy. przyznam ze ani jednego nie obejrzałem do końca bo to wszystko jest NUUUUUUUDNE. To samo jest na dziesiątkach kanałów, które widziałem wcześniej i na setkach, których nigdy nie zobaczę wiec odpowiedz sobie sam na pytanie: dlaczego to akurat Ciebie ktoś powinien chcieć oglądać? Co takiego wyjątkowego masz do zaoferowania?
(This post was last modified: 27-02-2013 00:05 by SCARS.)
27-02-2013 00:02
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Nicki na YouTube?! FRED 4 837 07-04-2013 14:45
Last Post: yahoo
Wideo Nicki na YouTube?! FRED 4 759 07-04-2013 14:17
Last Post: fejmus
Question Problem youtube miro 1 462 26-02-2013 22:37
Last Post: Lavos
  Nowa strona kanału na Youtube ogm 30 4.619 17-02-2013 00:06
Last Post: Reeposter
  Machinima, Agora, YouTube który partner? jederow 2 655 15-12-2012 08:54
Last Post: jederow
Exclamation Mój Kanał na YouTube ZychoPL 2 494 31-10-2012 19:46
Last Post: JudiMakeFun
  Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. Seobjevo 8 1.360 23-10-2012 19:29
Last Post: appareil
  Dlaczego nikt nieogląda (Pomoc kanał YouTube) iHiro 3 645 23-10-2012 19:10
Last Post: Dawidio
  Kanał na Youtube kitohoppe 3 688 11-09-2012 15:51
Last Post: kitohoppe
  Moje zagrajmy na Youtube VailPl 1 342 25-08-2012 22:20
Last Post: lowo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5