Post Reply 
Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Author Message
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Zacznijmy od tego, że 4-latek nie powinien w ogóle siedzieć przed kompem. Ja zacząłem dosyć późno grać i jakoś tyłka mi nie rozerwało. A co już mówić o komputerze z dostępem do sieci.

Co do wulgaryzmów to fakt, jest tego sporo, ale nic nie da się z tym zrobić. To już zależy od
osoby. Poprosisz ją, by przestała.. ok powoli coś się zmienia. Prosisz drugą o to samo i co? Pełna wyjebka i mów do ręki.

Dla Mnie bez sensu są rozwiązania typu +18 przy filmie (skoro rodzic i tak NIE PILNUJE malucha). To tym bardziej go zachęci do kliknięcia.
Wulgaryzmów i tak nauczy się w szkole. Potrafi każdy, lecz nie każdy używa. Dla Mnie przeklnąć przy ojcu to grzech. Nie ze względu na kare, bo takowej by nie było, lecz na to, że nie tak mnie wychował poza tym po co mam używać wulgów przy rozmowie z nim? W szkole to inna sprawa, bo rodzic i tak nie będzie wiedział co jego syn mówi. Pan Irek takiego wała dowie się co jego synek będzie mówił w gimnazjum :)
Tyle w temacie.

Skype dla widzów: Tectologic
19-02-2013 17:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5