Post Reply 
Gra za komentarz, łapkę, suba.
Author Message
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Gra za komentarz, łapkę, suba.
Siemka!
Mam do Was pytanie, czemu znakomita większość robi konkursy o taką mechanikę? Po co Wam taki subskrybent, który będzie tylko czekał na konkurs? W swojej prawie rocznej przygodzie mam jeden mały konkurs w której wymagałem dosyć prostej rzeczy. Jedna osoba która się zgłosiła sprawiła mi spory zawód, mam kilka kluczy i pomysłów na konkursy jednak nigdy nie za darmo... Sprawdźcie kreatywność, chęci i zaangażowanie swoich subskrybentów.
Pozdro
11-12-2012 18:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Po pierwsze, coś takiego powinno się nazywać losowaniem, nie konkursem.
Po drugie... to kolejny sposób na przyrost subówki, that's all.
11-12-2012 18:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
swoją drogą ciekawe co z osobami już dały suba... nie mogą brać udziału :)
11-12-2012 18:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Jak mam klucze do gier i nie bede w nie grac to czasami rozdaje ludzia, czasami konkurs. Teraz zrobilem konkurs w ktorym trzeba bylo sie lekko wykazac i lipa przez duze L
11-12-2012 18:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
No niestety tego samego doznałem niedawno, łapka sub, każdy jest chętny napompujesz się i tak na prawdę nic z tego nie masz :) za darmo nigdy nic nie wydam na bank.
11-12-2012 18:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rapiz Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Ostatnio właśnie zauważyłem że jest masa konkursów za łapkę, suba i komenta, a mało których ja poszukuję czyli np. Dlaczego ty?, budowla w minecraft itp. A wiele osób czeka właśnie na takie konkursy bo mają w nich realne szanse
12-12-2012 15:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Quote:mało których ja poszukuję czyli np. Dlaczego ty?

Dużo takich konkursów ostatnimi czasy, ale to według mnie lenistwo ze strony organizującego.
12-12-2012 15:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rapiz Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Możliwe :D
12-12-2012 15:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Nazwać loterię konkursem i później losowo wybrać zwycięzcę to po prostu wyraz lenistwa youtubera, który coś takiego organizuje. Choć czasem także jest wyrazem braku znajomości znaczenia słowa konkurs lub loteria.
12-12-2012 16:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sadyslaw16 Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Gra za komentarz, łapkę, suba.
Ok. Rozumiem za subskrypcje i (jedynie gdy mowa o losowaniu) komentarz. Za łapkę nie.

Czemu rozumiem subskrypcje i komentarz?
Jeżeli robi się konkursy, to wiadomo, że raczej dla grona swoich widzów a nie dla obcych. Bo czemu taki kowalski, którego nie interesuje zupełnie kanał robiącego konkurs, ma brać udział w konkursie? A komentarz (jedynie gdy mowa o losowaniu) raczej jest potrzebny. Nie będziemy wybierać zwycięzcy od tak. Raczej każdy kto chcę wziąć udział w losowaniu powinien się zgłosić, innego sposobu jak komentarz nie widzę.

Ale po co tam łapka? Łapka po to żeby film dostał się na główną i żeby licznik subów się kręcił. Lecz jeżeli jest to film konkursowy to wg. mnie autor nawet powinien blokować łapki. Czemu? Bo poco ma się dostawać na główną filmik z konkursem? Raczej oglądanie filmów z konkursem to żadna frajda, jedynie zasłanianie na głównej innych, często dużo lepszych osób.
13-12-2012 23:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kup sobie suba... miczun 16 4.983 14-12-2012 18:55
Last Post: kubn2
  Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat Dawidio 6 1.857 07-11-2012 14:51
Last Post: Empirator
  Komentarz - wprowadza świetny nastrój czy psuje klimat gry MrAtrion 10 3.013 29-10-2011 19:46
Last Post: TaboretPL

Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5