Post Reply 
Hobbit
Author Message
Oleksander Offline
*

Posts: 11
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Hobbit
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak Hobbit powinien wyglądać, bo nie czytałem nic z Tolkiena.

Jeżeli chodzi o film, to początek był dla mnie nudnawy, później nagle łubudu dzieje się wszystko naraz. Powiedziałbym, że dosyć miły jeśli chodzi o przygodę, a o miano takiego chyba filmu Hobbit aspiruje(chyba). Są ładne widoczki, walki, zły smok i spektakularne ucieczki. Jednak czuję pewien niedosyt. Denerwujące było to, że, w każdym razie dla mnie, za mało było tytułowego bohatera. Rozumiem, że Jackson chciał rozciągnąć to na kilka części, ale Bilbo nie pokazał w filmie szczególnej głębi jeśli chodzi o psychikę. Jest sobie ot tak i idzie na wyprawę, bo przyszła banda krasnoludów. "Super przygoda! O nie jak strasznie! Nie podoba mi się. Idę do domu. Jednak nie idę. Brakuje mi Shire. ;cccccccccccc". Gdzieś tam w serduszku jest mi żal, że tyle wątków zostało rozpoczętych, a tak mało zostało chociażby rozwiniętych (na zakończenie niektórych nawet nie liczę).
Z tego co usłyszałem od kumpli, którzy Hobbita czytali, Jackson dosyć tam namieszał i pokręcił, ale to również tłumaczę chęcią rozciągnięcia filmu.
I strasznie słabe reklamy pokazywali przed seansem. Za to spodobał mi się krzyk wilhelma.

Jeżeli miałbym to oceniać jako zwykły film przygodowy dałbym ocenę w stylu 7. Ale spodziewałem się czegoś więcej. Z perspektywy czasu uznaję, że Hobbit nie wbił mi się w pamięć mocno.

No i Golum, który według wersji z napisami mówi "Glum, glum". Ja się pytam co to ma niby być za glumganie?

Internet to poważny biznes
13-01-2013 01:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Leemcioo Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #12
RE: Hobbit
Polecam ;) Byłem również w kinie na 3D ale na Dubbing'u ;) I powiem, że nie by zły ;)

Sygnatura w trakcie tworzenia ;)
18-01-2013 17:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Hobbit
Każdy szanujący się widz, który ma trochę w głowie nie pójdzie na dubbing a tym bardziej na 3d -.-
18-01-2013 18:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
needpvp Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Hobbit
Świetny film, polecam :)
25-01-2013 09:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #15
RE: Hobbit
Rexlu a czemu 3D to takie wielkie zło? :P
25-01-2013 18:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
raszkad Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Hobbit
Byłem na 3D tego filmu tylko szkoda że jest podzielony na części. Film był niezły
Wiecie może kiedy 2 część poleci ?
05-02-2013 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LukaszzDw98 Offline
*

Posts: 5
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #17
RE: Hobbit
Byłem na tym filmie z kolegami. Film bardzo mi się podobał. Zafascynowała mnie ta historia. Postanowiłem przeczytać książkę. Wiem, wiem, to zła kolejność, aczkolwiek wcześniej nie za bardzo byłem przekonany do sagi 'Władca Pierścieni'. Ten film mnie przekonał do tej serii. Chwalę sobie ten film, bardzo dobry. Gorąco polecam jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia.
03-04-2013 22:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5