Post Reply 
Czytacie... a może piszecie?
Author Message
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Czytacie... a może piszecie?
Dobre osiem lat temu, jako forma podania o przyznanie konta. Później podanie do gildii w owej grze.
28-04-2012 19:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Killed Offline
*

Posts: 1
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Czytacie... a może piszecie?
Tak z innej beczki: piszę wiersze i rymowanki, raczej to zbyt ambitne nie jest, ale kilka tworów skleciłem przez parę lat. Teraz jakoś wena nie dopisuje i nic nowego nie wymyślam. :(


Ostatni utwór z cyklu "Denaturat z Komandosem".

Denaturat z Komandosem

Denaturat, moi mili
bogowie olimpu wielbili
ambrozją go nazwali
bo jego smak poznali
Komandosa oni pili
i wiecznie żyli
w młodości
i bez mdłości

Komandos z denatem
powalają swoim smakiem
raz skosztujesz
i nigdy nie pożałujesz

2009-04-08
18-06-2012 17:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Czytacie... a może piszecie?
I to, i to. Aktualnie jestem redaktorem, w dwóch serwisach internetowych. :)
Jeżeli chodzi o czytanie, to jestem jednym z nielicznych osobników w gimnazjum który potrafi przeczytać lekturę. :D

Closterkeller <3
18-06-2012 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Darkus Offline
*

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Czytacie... a może piszecie?
:D ja lektur szkolnych nie czytam. Wole inne książki? :D
Ja jestem recenzentem na odwyku, bez weny i chęci do pisania...
14-12-2012 19:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Czytacie... a może piszecie?
Mogę wam powiedzieć, że w wieku 8 lat zaczynałem pisać jakieś opowiastki dobre dla dzieci na dobranoc, w których to baba Jaga porywa małe dzieci i gotuje je w wielkim kotle.Te opowiadanka były na pół kartki A4 pisane dużą czcionką.Szybko z tym skończyłem i jak ukończyłem 12 lat znów zaczęłem pisać, tylko tym razem o świecie fantasy.Opowiadania o świecie fantasy miały do 6-7 stron A4 i nigdy nie miałem zamiaru ich dokończyć z jednego powodu, z lenistwa.Teraz mam lat 14, i czytam wszystkie opowiadania jakie kiedykolwiek napisałem i twierdzę, że te które napisałem jak miałem 8 lat, były ciekawsze od tych które pisałem w wieku 12 lat. ;-;

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
17-12-2012 20:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Darkus Offline
*

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Czytacie... a może piszecie?
Coś jak moje "Recenzje". 1 gimnazjum,recenzja Team Fortress 2... Kominek po 5 minutach. Już wole na luzie pisać niż być ultra poważny jak wtedy...
08-01-2013 18:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Szukajka Offline

Posts: 8
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #27
RE: Czytacie... a może piszecie?
Ja piszę takie mini opowiastki z życia człowieka w Minecraft! Ogólnie piszę dobrzę i stylistycznie i ortograficznie i teksty moje budzą ogólny pozytyw wśród czytających! Także reasumując jestem pro pod tym względem no i duży + za opowieści z Minecraft :)
26-04-2013 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
05mateo10 Offline
*

Posts: 17
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Czytacie... a może piszecie?
Jeśli chodzi o czytanie to oprócz szkolnych lektur, lubiłem komiksy. Bardzo mi się podobał komiks TWD. Żałuję, że najpierw obejrzałem serial, a później przeczytałem.
Jeśli chodzi o pisanie, kiedyś coś napisałem. Choć i tak nie ujrzy to światła dziennego, więc nie ma co o tym gadać.
13-05-2013 13:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5