Post Reply 
Czytacie... a może piszecie?
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Czytacie... a może piszecie?
@Revom23, Likki

Nie, nie podam linków, bo w ogóle nie zamieszczałem ich w Internecie. Ot, taka zabawa z plasteliną. 2 Filmy po 1 i 1,5 minuty każdy. Na każdy przypada 250 - 300 zdjęć. Żmudna robota. Mam więcej pomysłów, niż zapału do ich realizacji.

[Image: aqI8D.jpg]
13-06-2011 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Czytacie... a może piszecie?
"Mam więcej pomysłów, niż zapału do ich realizacji."
Otóż to. Witaj w klubie :P
17-06-2011 13:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Czytacie... a może piszecie?
Ogółem gnębi to wielu młodych "pisarzy". Zresztą to nie tylko pisarstwa się tyczy. Robiąc mapy w Edytorze z Warcrafta 3 również zawsze miałem więcej pomysłów niż zapału. Ewentualnie miałem zapał, tyle że kończył się po dwóch dniach...
17-06-2011 20:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Czytacie... a może piszecie?
U mnie wygląda to dosyć podobnie, z tą drobną różnicą, że mnie najczęściej zniechęca krytyka, którą napotykam, gdy ktoś odczytuje moje wypociny, a czasem nawet podejście 'ech, to i tak bez sensu'. Gdybym miał trochę więcej wiary w siebie, sądzę, że udałoby mi się coś sensownego sklecić.
18-06-2011 00:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKonZeb Offline
*

Posts: 72
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Czytacie... a może piszecie?
No ja mam wiele pomysłów i zamierzam niedługo jakoś je połączyć i zrealizować. Niewiem jak się to uda no ale zobaczymy.
24-06-2011 10:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sheeste Offline
*

Posts: 4
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Czytacie... a może piszecie?
Aktualnie jestem w trakcie pisania czterech powieści. Dwie z nich to swego rodzaju fantastyka, trzecia zaś oparta jest na faktach historycznych. Ostatnia i zarazem czwarta to przelane i lekko zmodyfikowane na wzór książki przygodowej wspomnienia mojej babci z wojny. Prawdopodobnie niedługo, którąś z wymienionych skończę. Jednym z mych skromnych marzeń jest wydać, którąś z prac. Pytanie tylko czy to się ziści.
(This post was last modified: 26-06-2011 00:12 by Sheeste.)
26-06-2011 00:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Czytacie... a może piszecie?
Czytałem trochę o wydawaniu książek. Trzeba mieć kupę kasy i znaleźć jakieś skromne wydawnictwo. Są też konkursy na stronie NowaFantastyka, gdzie mogą wydać Twoje opowiadanie. A jeśli nie uda się wydać na papierze, to zawsze można opublikować ją elektronicznie (i potem ewentualnie zyskując dobre opinie spróbować ją wydać). Ogólnie to ciężko z tym troche jest. Niestety ciężej, niżby się chciało.
26-06-2011 13:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Czytacie... a może piszecie?
Ostatnio Czytam "Rycerza" Gene Wolfe'a, jak większość jego książek jest to powieść dosyć nieszablonowa i specyficzna, aczkolwiek przyjemnie się czyta. Zamierzam też na wakacje zakupić zapas książek Drizzta- ostatnio czytałem "Strumienie srebra".

[Image: 88440151.gif]
28-06-2011 08:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zwaniec Offline
*

Posts: 20
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Czytacie... a może piszecie?
W życiu nie porywałbym się na napisanie czegoś co mógłbym nazwać więcej niż "opowiadaniem" (wyraz ten nie jest przypadkiem w cudzysłowie). Co prawda kilka lat wstecz człowiek coś napisał, jednak zawsze było to, co najwyżej, średnich lotów fan-fiction lub z pogranicza. W żadnym momencie "procesu twórczego" nie widziałem w sobie chociażby "cienia Masłowskiej" ;) ...
Dla mnie, moje pisanie, to jedynie inna forma wyrażania myśli i bardzo często dobra zabawa (zwłaszcza gdy zdarzy się iż wykreowany świat i bohaterowie zaczynają "żyć własnym życiem" ). Nigdy nie myślałem, w tym aspekcie, o czymś więcej.

Odnośnie czytania, to staram się (w miarę wolnego czasu) zaliczać co ciekawsze pozycje z gatunków fantastyki (Sapkowski - opowiadania i saga o Wiedźminie; Zelazny - kroniki Amberu; Pratchett - seria Świata Dysku), (rosyjski) kryminału, sensacji (Dan Brown - "Anioły i Demony", "Kod Da Vinci", "Cyfrowa Twierdza" ) czy science-fiction (Crichton - "Park Jurajski" i "Zaginiony świat" ).
(This post was last modified: 02-07-2011 21:37 by Zwaniec.)
02-07-2011 21:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dekalok Offline

Posts: 27
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Czytacie... a może piszecie?
Ja piszę przepisy prawda, na różne potrawy, bigos, schabowy.
05-07-2011 12:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5