Post Reply 
Najbardziej ssące gry świata
Author Message
CZOLG Offline
*

Posts: 13
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Najbardziej ssące gry świata
(20-04-2013 19:51 )Piernik Wrote:  Borderlands jedynka - w singlu wymiękłem po 30 minutach, w multi męczyłem się 5 godz. Dawno mnie tak żadna gra nie zanudziła. Dwójki nie tknę, choćby rozdawali ją w Biedronce jako gratis do snickersa.

Miałem bardzo podobne podejście jak ty o jedynce i dałem jej z szanse i próbowałem ją przejść tak co rok.
Dwójki nie chciałem kupić lecz kolega mnie namówił i przeszedłem ją razy XD. Według mnie ogromnie zmieniła się rozgrywka oczywiście na lepsze.
21-04-2013 10:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pepyl Offline

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #12
RE: Najbardziej ssące gry świata
Battlefield 3
21-04-2013 11:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Najbardziej ssące gry świata
Mass Effect
21-04-2013 20:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Najbardziej ssące gry świata




Nie wiem, jak wy, ale moim zdaniem przy podawaniu tytułów miło by było co nieco o grze napisać (chociażby żebym wiedział, czy instalować tego nieszczęsnego Mass Effecta).
21-04-2013 20:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Najbardziej ssące gry świata
Sztampowa fabuła, przygłupi towarzysze, nudne misje poboczne, śmieciowa itemizacja, system walki jak z gearsów, tylko że gorszy. Sam oceń.

[Image: 88440151.gif]
21-04-2013 21:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Najbardziej ssące gry świata
(20-04-2013 21:37 )kruskader Wrote:  @Selevan
Zeldy nie są złe w żadnym sensie - chyba, że mówisz o grach na CD-i, to OK. A co do japońskich wogóle, to dość drażliwy temat. Nie wszyscy lubią te ich dziwactwa, ale ja uwielbiam.

No to jest właśnie kwestia gustu. Ja tego nie trawię nawet w najmniejszym stopniu. Podobno szkoda, ale cóż.
22-04-2013 01:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Najbardziej ssące gry świata
(21-04-2013 21:23 )punio7 Wrote:  Sztampowa fabuła, przygłupi towarzysze, nudne misje poboczne, śmieciowa itemizacja, system walki jak z gearsów, tylko że gorszy. Sam oceń.

Boże, widzisz i nie grzmisz..
Sztampowa fabuła? Wymyśl coś lepszego - ukłon ryjem o ziemię.
Towarzysze? Głupi? Nie raz nie potrafiłem się powstrzymać od śmiechu słysząc komentarz Wrex'a, zaś ich sztuczna inteligencja może wymaga małej poprawki - kiedy to nie możemy podejść do osłony bo wpieprzył się na całą nasz towarzysz - to jest jedyny przypadek w którym się po części zgodzę.
Nudne poboczniaki - są naprawdę dobre, nie wiem - gdzie szukałeś tych pobocznych misji, ale na pewno nie w tej grze.
System walki i itemizacja - kapa? Dawno nie widziałem tak fajnego rozwiązania, dobry system kontroli nad towarzyszami, zróżnicowanie arsenału - umiejętności - pancerze - wszystko jest kozackie.

Oczywiście powtarzając opinie po innych powstają jakieś nieciekawe z dupy wyssane plotki. Nie bez powodu seria dotrwała do trzeciej części, którą po przejściu pierwszej mam zamiar kontynuować.

Elwood - zagraj, oceń sam, bo słuchając tutejszych 'ekspertów' aż tynk wypada ze ścian.
22-04-2013 05:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Najbardziej ssące gry świata
Quote: Sztampowa fabuła? Wymyśl coś lepszego - ukłon ryjem o ziemię.
Owait...
22-04-2013 05:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Najbardziej ssące gry świata
(22-04-2013 05:11 )MircoCroCop Wrote:  Sztampowa fabuła? Wymyśl coś lepszego - ukłon ryjem o ziemię.
Panu już dziękujemy.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
22-04-2013 06:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Najbardziej ssące gry świata
Sztuczna inteligencja towarzyszy prawie nie istnieje. Zwłaszcza jeżeli weźmiesz kogoś z klasą inną niż żołnierz. Żołnierze przynajmniej potrafią strzelać, każda inna klasa będzie się plątać po polu bitwy, nie wiedząc co uczynić ze swoimi zdolnościami i tylko padać bezsensownie. Komendy wydawane towarzyszom to już totalna porażka, słuchają się ich w co najwyżej połowie przypadków.

Misje poboczne? Większość z nich to: 1. Leć na jakieś zadupie. 2. Znajdź bazę wroga. 3. Rozwal wszystkich przeciwników. 4. Uwaga, niezwykle rzadko- przynieś jakiś item.

Cała itemizacja to bodajże jakieś 10 spluw, parę pancerzy i modyfikacje. Żeby nie było mało to każde jest w wersji od 1 do 7, tak żeby każdy braindead na pierwszy rzut oka mógł odróżnić że strzelba 3 jest gorsza od strzelby 5 i żeby nie przejmować się jakimiś bardziej klimatycznymi nazwami.

Grałem i przeszedłem pierwszą część Mass Effecta, więc wszystkie moje opinie są moimi własnymi. Kiedy podchodziłem do tej gry słyszałem o niej same dobre opinie i moje nastawienie było bardzo pozytywne. Więc nie uważaj, że tylko powtarzam czyjeś opinie.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 22-04-2013 06:58 by punio7.)
22-04-2013 06:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5