Post Reply 
Czy dam radę nadać live?
Author Message
kubekzlota Offline
*

Posts: 5
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #1
Czy dam radę nadać live?
Witam od pewnego czasu oglądam sobie więcej liveow i myślę sobie że jak gram to czemu by sobie przy tym nie pogadać i nie dawać liveow. Jednak mimo, że kompa mam dobrego to nie stety mieszkam w dziurze gdzie jedynym dostawcą neta jest TP :( i mam tego neta upload ok. 0,5-0,6 mb/s. Większość osób pisze że do liveow potrzeba ok. 1 mb/s ale są osoby które mówią że nadają nawet przy 0,5 mb/s i, że mogą bo nadrabiają kompem. I teraz pytanie czy przy nadawaniu OBS'em przy łączu Upload ok. 0,5-0,6 mb/s procesorze intel core i7 3,8 GHz, RAM 16 GB, Dysk twardy SSD, główna i graficzna nie wiem ale też bardzo dobre dam radę nadać live z jakiejś gry???
Liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam
(This post was last modified: 12-05-2013 17:53 by Lugia007.)
11-05-2013 13:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Czy dam dam radę nadać live?
Nie prościej jest sprawdzić samemu?.. Potestować kilka jakości, zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie poprosić kolegi, żeby powiedział czy są jakieś problemy z lagami czy jakością.

Skype dla widzów: Tectologic
11-05-2013 13:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubekzlota Offline
*

Posts: 5
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Czy dam dam radę nadać live?
ale chcę wiedzieć czy w ogóle jest sens kogoś angażować i tracić czas jak to wszystko nie będzie działać ;)
11-05-2013 13:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Czy dam dam radę nadać live?
Aha czyli wolałeś stracić czas na założenie konta i pisanie tematu?
Nie trzeba nikogo angażować stream idzie do archiwum więc widzisz jaka jakość itp. a jeżeli nie masz dropów to nie masz lagów chyba, że strona coś psuje to wtedy Ty nic z tym nie zrobisz.
11-05-2013 14:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5