Post Reply 
E3 2013
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #1
E3 2013
Nuff said.

Jeśli ktoś nie oglądał jakiejś konferencji, a chciałby to tutaj sa linki

Polecam murzyna z trójkątną głową z konferencji Microsoftu.
(This post was last modified: 12-06-2013 18:58 by Lugia007.)
12-06-2013 16:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: E3
Póki co oglądałem tylko konferencję Ubisoftu, wnioski są dwa:
- nie mam czego u nich szukać (ostatecznie AC 4 liznę),
- Ubisoft nie potrafi potrafi w teasery (wyjątkiem jest Crew, ale to ścigałka, więc kthxbai).

Już jako smark lubiłem oglądać prerenderowane trailery, bo upychano jak najwięcej atrakcji w krótkim czasie. Szczytem była zapowiedź Splinter Cell Blacklist. Wydawałoby się, że profesjonaliści nie popsują tego, zwłaszcza że są tam i wybuchy, i modern ninja, i ogólnoświatowy konflikt, i ogólne radosne mordowanie. Cóż, rozczarowałem się, nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz.

Screw you guys, I'm goin' home!
12-06-2013 16:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: E3
Quote:Ubisoft nie potrafi potrafi w teasery
Skoro o Ubi mowa.

Czy tylko ja mocno zlewam na Watch Dogs? Z całym szacunkiem, ale ten cały bajer z hakowaniem jest powtarzalny i w zasadzie nie widze w nim nic nowego ponad inne gry. A sama rozgrywka to nadal klon GTA, tyle że jak na razie wypada miałko w kwestii fabularnej. Siłą GTA od duższego czasu są dialogi, tutaj na trailerach postacie miały aprację kija w dupie.

Ogólnie moje wrażenia z boomu na cyberpunk, który powoli nadchodzi są mieszne. Wszystkim developerom, którzy jarają się obecnie tym settingiem zaleciłbym obejrzenie GITS-a i Bladerunnera, żeby zobaczyli jak powinno to wyglądać.
12-06-2013 16:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: E3
Nadchodzący boom na cyberpunk? Prosiłbym o jakieś tytuły, bo nie jestem w temacie.

Co do Watch Dogs, obserwuję toto z bezpiecznej odległości. Jestem ciekaw, jak Ubi uda się wykorzystać ten motyw z hakowaniem, ale to chyba tyle w tej kwestii, bo fabuła zapowiada się kiepsko.
12-06-2013 17:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: E3
Quote:Nadchodzący boom na cyberpunk? Prosiłbym o jakieś tytuły, bo nie jestem w temacie.
Watch Dogs, Cyberpunk 2077, Remember Me i wygląda na to, że Quantum Break także. Pewnie i o czymś zapomniałem.
12-06-2013 18:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: E3
(12-06-2013 18:13 )appareil Wrote:  
Quote:Nadchodzący boom na cyberpunk? Prosiłbym o jakieś tytuły, bo nie jestem w temacie.
Watch Dogs, Cyberpunk 2077, Remember Me i wygląda na to, że Quantum Break także. Pewnie i o czymś zapomniałem.

Myślę, że nowy FF można też pod to podczepić, chociaż częściowo.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
(This post was last modified: 12-06-2013 18:44 by Lugia007.)
12-06-2013 18:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: E3 2013
appareil Wrote:Czy tylko ja mocno zlewam na Watch Dogs? Z całym szacunkiem, ale ten cały bajer z hakowaniem jest powtarzalny i w zasadzie nie widze w nim nic nowego ponad inne gry.
Elwood Wrote:. Jestem ciekaw, jak Ubi uda się wykorzystać ten motyw z hakowaniem,

Ano, na razie wygląda na to, że poszczególne misje będą wymagały (w różnych konfiguracjach kolejności wykonywania) odcięcia zasilania dla budynku/latarni w alejce, wyciągnięcia od ofiary super-niewygodnych-bądź-zdradzających-przyzwyczajenia-informacji, transferu pieniędzy i otwierania drzwi z elektronicznym zamkiem.

Przy odrobinie szczęścia dorzucą po jednym specjalnym ataku przydatnym wyłącznie w przemyślanej do tego misji (dopisz się do listy gości, przejmij kontrolę nad prototypem samchodu/śmigłowca/wózka dla dzieci, zmień światła na skrzyżowaniu na zielone, "oddaj" do biblioteki zaległe książki).

appareil Wrote:Wszystkim developerom, którzy jarają się obecnie tym settingiem zaleciłbym obejrzenie GITS-a i Bladerunnera
Co do Ghost in the Shell, to kiedyś wydano taką grę jak Oni. Z tego co pamiętam, to klimat leżał, ale przynajmniej było całkiem dobre mordobicie jak na tamte czasy i posuchę na pc-tach z tego gatunku.

Screw you guys, I'm goin' home!
12-06-2013 20:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: E3 2013
Jestem dość podnieconym zapowiedzianymi grami na Wii U.
Zwłaszcza cieszy, że Super Mario 3D Worlds wychodzi w grudniu, bo na bank kupię na Gwiazdkę. Choć przyznam, że wolałbym coś w stylu 64, galaxy czy sunshine.

No i czekam na ujawnienie SEGA Spectrum.
12-06-2013 21:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: E3 2013
Będzie w co grać. Nie wiem co było pokazywane na E3 i nie wnikam, ale Wiedźmin 3, Arma 3, Project Eternity, wreszcie next-genowa NBA2k14, czy pare drobniejszych gierek jak kalka Dead Island w świecie dark fantasy, czyli Hellraid, także będą gwarantowały nieco zabawy.
13-06-2013 22:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: E3 2013
Ja natomiast najbardziej oczekuje Wiedźmina 3, Assassin's Creed'a IV i Mirror's Edge 2. Jakoś te wszystkie nowe tytuły do mnie nie trafiają ;]

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
15-06-2013 21:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gamingowe 2013 Miwoli 7 1.909 02-03-2013 13:30
Last Post: Selevan
  Farming Simulator 2013 czy Symulator Farmy 2013 - co lepsze? AcerNew2 5 2.147 20-01-2013 00:09
Last Post: Malix
  Jakich gier oczekujecie w 2013 roku? MajkelPlay 11 2.391 13-01-2013 10:48
Last Post: Toshi

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5