Post Reply 
Misja pokojowa
Author Message
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Misja pokojowa
Quote:Witajcie drodzy użytkownicy Zagrajmyw.pl
Wyjdź
Quote:Pochodzę z planety o nazwie Lecplej.
Taka jasna?
Quote:Przybywam z misją pokojową, nie da się już patrzec na wasze Spory!
Z tym to mogłeś wpierw napisać na lecpleju. : )
Quote:Przysyła mnie król mojej planety Mahumet.
...aka "Bóldupowiec" Lancuś?
Quote:Moją misją jest prośba o zawarcie pokoju między tymi dwoma forami. Oba fora zajmują się zagrajmerstwem, lecz dzieli je bardzo wiele, toczą ze sobą odwiedzcze wojny.
Masz rację, sporo te fora dzieli i raczej dobrze. Tam masz moderację złożoną z dzieciaków, bóldupowca i jego przyjaciela-admina.
Quote:Mój król przysyła mnie z ważnym dokumentem na którym były by najlepsze zasady zawarcia rozejmu. Sprawa jest tak poważna że nawet na forum Lecplej jest zwiadowca z Zagrajmyw (Pan T....)
Pan Traktor?
Quote:1. Koniec hejtowania kanałów z przeciwnych forach.
2. Kultura między użytkownikami
3. Pogodzenie się w publicznym temacie.
4. Użytkownicy Forum Lecplej mają awatar zagrajmyW a użytkownicy ZagrajmyW awatar z Lecpleja.
5. Koniec Hejtowania Naruciaka.
6. Można uzgodnić.
1. Czym jest hejt? : ) Poza tym każdy ma prawo oceniać kanały jak chce, więc nie.
2. Nie będę tolerował 12-letnich idiotów, którzy nie spojrzą okiem nawet na regulamin.
3. Nie mam z kim.
4. Nie?
5. Nie. c:
6. Nie!
Quote:Ewentualnie można połączyć oba fora i stworzyć jedną nową planetę Letswzagrajmyplej.ogr
Istniała by wtedy harmonia między użytkownikami.
Ty chyba nie wiesz jak wygląda połączenie for/witryn, jakie są przeszkody i że to nie ma sensu?
Quote:Mój król Mahumet prosi o to żeby każdy w podpisie strzelił swój podpisik jeżeli jest za tym. A więc Żegnajcie ja wracam do swoich ludów.
P.s To w żadnym wypadku nie jest troll (mcgrzesio Yea). Tylko próba zawarcia pokoju
Wyjdź.

[Image: 7nqs.jpg]
26-06-2013 23:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Misja pokojowa
Olaboga, ale w jaki sposób jest niby toczona ta "wojna"? Ubzdurałeś sobie coś, bo w hydeparku jest temat, w którym wyłapuje się te głupsze wypowiedzi z jasnego. Nie ma żadnego konfliktu.


Żartowałem.
Niech spłoną w ogniach Jyhadu, na pohybel lecplejowi.

Screw you guys, I'm goin' home!
27-06-2013 00:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Misja pokojowa
Gremlin ma rację, nie ma żadnej wojny, jest tylko gartstka małolatów, która nie potrafi krytycznie na siebie spojrzeć. Jak chcecie żeby się z was nie śmiać to nie dawajcie nam do tego powodów. Najlepszym sposobem będzie odstawienie Internetu do otrzymania świadectwa maturalnego (choć niektórym niewiele to pomoże).

[Image: 88440151.gif]
27-06-2013 06:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #14
RE: Misja pokojowa
Wybielacz widze że dołączyłeś do zgw, a przecież tak cie "schejtowali" i mają dalej beke z cb. Co do laczka i ukrytego admina może i kasują posty które mówią źle o magnoli, ale odkąd dostał tego moda w dziale partnerstwo to zapanował tam lekki porządek. Wystarczy że wbije tu jakiś lecplejowiec i od razu jest kłótnia. Wystarczy że ktoś popełni maĺy błąd, coś dziwnego napisze i już powstaje temat "Co dalej robić z hejtem". Może i czasami trafi się naprawdę jakaś bomba ale bez przesady...

http://www.tinypic.pl/qbs01oh0nn7a
27-06-2013 10:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #15
RE: Misja pokojowa
Kuna, nigdzie i do niczego nie dołączyłem. Jak mają bekę to ich problem, ja tam się tym nie przejmuję. To nie oznacza, że nie mogę z nudów odpowiedzieć randomowi w tym temacie, czyż nie? : )

[Image: 7nqs.jpg]
27-06-2013 12:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Misja pokojowa
Kuna Wrote:Na naszej planecie nie ma sygnału.
To jak zamerzasz wrócić? Ktoś chyba cię wysłał, ale z biletem w jedną stronę. Tak mi przykro : c

Kuna Wrote:Po prostu gdy widze że dwa fora o tej samej tematyce się niszczą nawzajem to coś mnie bierze.
Duża część ludzi na jasnym podchodzi stąd, głównie w charakterze odrzutów (chceli się reklamować, dziecinne flejmy, pardon, reverse trolling), nie dziwne, że źle nas wspominają. Osobiście wasze forum traktuję jako taki kwejk, coś zabawnego zawsze się tam znajdzie, co prezentujemy tutaj, w wiadomym temacie. Przy czym szczerze wątpię, że komuś się chce na wasz ciepły forumek ze smołą i pierzem ruszać. Jasne, zgrzyt między forami jest widoczny, ma swoją genezę w użytkownikach (o czym pisałem przed chwilą) oraz podejściu do tematyki LP, ale nie jakbyś chciał, to nie dopatrzysz się nigdzie jakichś złowrogich spisków. I tyle. 'Pokój' o ile zabawnie go zaprezentowałeś, to jest on pomysłem abstrakcyjnym. Wspomniałeś o łapkach. Serio? To jest przykład 'wyniszczania'? Czy może właśnie prezentujesz swój brak dystansu do pustych numerów? Prawda jest taka, że nieważne, czy napiszemy tutaj 'lecplej to gówno, a {wstaw imię] jest najgorszy' czy podamy rzeczową krytykę, bo zagrajmyw.pl utrwaliło się w świadomości sporej grupy ludzi jako pieczara siarką trącąca. Nikt tego nie koryguje, nikomu się nie chce, nikt chyba z tego tytułu krucjaty przeciwko nam nie obwoła. I tak się sprawy mają.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 27-06-2013 13:45 by Lavos.)
27-06-2013 13:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MMindFreak Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Misja pokojowa
Takie specjalnie miejsce dla ludzi bez google dobrze jest odseparować.
Do tego nigdzie nie widziałem regularnej wojny i tego twojego mitycznego hejtu.
(This post was last modified: 13-07-2013 20:35 by MMindFreak.)
13-07-2013 20:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Misja pokojowa
Trochę odkopię : D

Dla mnie ten cały zgrzyt jest co najmniej śmieszny. Przecież dobrze wiadomo, że mało popularne forum z (bądźmy szczerzy) głównie kilkunastoma wypowiadającymi się osobami (w czasach głośnych dram trochę więcej, not anymore) będzie miało wyższy poziom niż to o wiele popularniejsze. Tylko co Wam daje ten "wysoki poziom"? Próbujecie kreować się na jakąś elitę, podania (whatever) po rejestracji... co to kurwa jest? Jakoś nie widziałem na innych forach, nie wiem, na PCLabie - np. "beka z PurePC". Ludzie, toż to jest aż żałosne... wejdźcie sobie na JAKIEKOLWIEK popularne forum (o luźnej tematyce) i macie to samo co na Letspleju. Tak, wiem, nie zależy Wam w ogóle na tym by ktoś tu pisał, po chuj, macie swoją grupkę inteligentów i to Wam starczy. Siedźcie sobie dalej tu w kilka osób i narzekajcie na popularne fora czy kanały, mi to lata, przychodzę tu tylko obczajać "Perełki jutuba" i jakieś nowe, ciekawe dramy (na razie posucha).
01-08-2013 20:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Misja pokojowa
Quote:Próbujecie kreować się na jakąś elitę, podania (whatever) po rejestracji
Nie, nie kreujemy się na elitę, choć zdaję sobię sprawę, jak podania wyglądają. Tym niemniej, wyjaśnione jest po co są, wystarczy przeczytać.
02-08-2013 10:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Misja pokojowa
(01-08-2013 20:45 )Przemcio Wrote:  Trochę odkopię : D

Dla mnie ten cały zgrzyt jest co najmniej śmieszny. Przecież dobrze wiadomo, że mało popularne forum z (bądźmy szczerzy) głównie kilkunastoma wypowiadającymi się osobami (w czasach głośnych dram trochę więcej, not anymore) będzie miało wyższy poziom niż to o wiele popularniejsze. Tylko co Wam daje ten "wysoki poziom"? Próbujecie kreować się na jakąś elitę, podania (whatever) po rejestracji... co to kurwa jest? Jakoś nie widziałem na innych forach, nie wiem, na PCLabie - np. "beka z PurePC". Ludzie, toż to jest aż żałosne... wejdźcie sobie na JAKIEKOLWIEK popularne forum (o luźnej tematyce) i macie to samo co na Letspleju. Tak, wiem, nie zależy Wam w ogóle na tym by ktoś tu pisał, po chuj, macie swoją grupkę inteligentów i to Wam starczy. Siedźcie sobie dalej tu w kilka osób i narzekajcie na popularne fora czy kanały, mi to lata, przychodzę tu tylko obczajać "Perełki jutuba" i jakieś nowe, ciekawe dramy (na razie posucha).

Czyli popularne znaczy odrazu doskonałe?

Ja tam wolę to nasze przegniłe siedlisko trolli, gdzie nie jest jak na letspleju czy na JAKIMKOLWIEK innym popularnym forum.
02-08-2013 10:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5