Post Reply 
Podejście do AdBlocka.
Author Message
rafi81 Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Podejście do AdBlocka.
Wszedłem na live'a Tivolta i czytam regulamin.
"Nie pisz na chacie, że masz adblocka, moderacja tego nie lubi".
Tivolt chciał ukryć ból dupy, że nie zarabia to napisał, że moderacja tego nie lubi a nie on sam ;3

Nie wiem, czy już nie zmienił tego regulaminu, bo go nie oglądam.
(This post was last modified: 13-08-2013 20:55 by rafi81.)
13-08-2013 20:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Podejście do AdBlocka.
(13-08-2013 19:56 )MrChmielOO Wrote:  Ale przecież oni wkładają w to czas i pracę! nie rozumiecie tego tempe hejty!

...No i ponoc daje im to tez duzo przyjemnosci czy starysfakcji - toc kazdy tak twierdzi.

Sa np ludzie ktorzy maluja figurki do gier bitewnych, stale powiększają swoją kolekcje modeli. Oni rowniez mowia, ze robia to dla wlasnej satysfkacji i ze naklad pracy sprawia im przyjemnosc, ale im jakos nikt nie placi, nie slyszalem tez zeby mieli o to jakis bol dupy. (Co wiecej - musza zarabiac "jakos" + "gdzie indziej" zeby miec na: farby, podkłady pedzle, drobne narzedzia, same modele i jeszcze sto innych dupereli - od trawki statycznej do zywicy epoksydowej z ktorej zrobia wode w dioramie).

Reasumujac: gdyby niedalo sie zarabiac na filmach YT, a zwlaszcza polski-YT bylby lepszym miejscem; zostali by prawdziwi pasjonaci a domorosli businessmani musieli by przerzucic sie na na zmywaki w Macu czy kasy w biedronce. Okazalo by sie nagle ze jednak takich nagrywajacych "bo lubia" jest moze z 10% tego co teraz i ZADEN Z NICH nie produkuje 2-5 filmow dziennie "bo lubi".
13-08-2013 22:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flasheave Offline
*

Posts: 15
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Podejście do AdBlocka.
Zauważcie, że sporo guwnoytberów, którzy sami używają adblocka mają bul dupy o to, że inni subskrybenci (klik klik, kapcza mówi testo) posiadają wyżej wymieniony plugin przykład Gimperr gdy pokazywał jak wejść na karachan.org. Tak więc używajcie adblocki :3
14-08-2013 00:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Skorsez Offline
*

Posts: 19
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #24
RE: Podejście do AdBlocka.
Takiego większego yutubera już wgl nie obchodzi czy mu dałeś suba i go oglądasz, jak masz adblocka, to by cię najchętniej z miejsca zablokował zablokował, ja tam nie mam nic do tego że on zarobi ale moja wygoda jest też ważna.
14-08-2013 08:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Podejście do AdBlocka.
Mandero Wrote:Jakby ktoś podbierał z Twojej fabryki produkty za darmo to też byś chciał taką osobę ukrzyżować.
Jak na osobę, której spam reklamami na tłiczowym strimie przechodził wszelkie normy, zaprezentowałeś porównanie na podobnym poziomie. Tłumaczyć nie będę, bo ktoś już mnie ubiegł. Świetnie rozumiem, że adblock uderza w interesy strimującego/cośtam, ale to zupełnie nie powód, by używać idiotycznych porównań czy określeń. Nie żebym spodziewał się czegoś sensownego.
Adblocka używam, gdyż Internety zwiedzam od małego, czasów piszczącego modema i czekania na ładowanie strony, co zajmować potrafiło kilkanaście minut. Już wtedy nabrałem odrazy do zbytecznych bannerów, a ta niechęć kiełkowała wraz z debilnymi wymysłami reklam z dźwiękiem (zawsze podkręconym do maksimum). Pojawienie się Ad Blocka powitałem z prawdziwą ulgą. Nareszcie znikały śmieci.
Co do wyłączania Ad blocka - jeśli ktoś chce, wolna droga. Na jutubie oglądam ludzi, którzy nie szarpią się o kaszankę tej zacnej strony, problem z głowy. Zaś oglądanie reklam u ludzi, których i tak nie lubię wydaje mi się sporym bezsensem.

Co do samego tivolta...mówiąc między nami, jelitami foruma - to prostak, pokazuje to w swoich LP, pokazuje i w wypowiedziach poza nimi, ta jest tego przykładem. Ot, dorwał się do korytka i teraz płacze, że ktoś może mu do niego nie dolać. Jaka szkoda, jaka szkoda. Pomijam już fakt, że każdy regularny widz tego człeka powinien niezwłocznie skierować się na badania lekarskie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
14-08-2013 10:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Podejście do AdBlocka.
Quote:Na tym filmie od 2,45, później też wspomina o tym, można zauważyć jak te koleś wrzuca wszystkich do jednego wora, nazywa ,,skurwysyństwem'' to że ktoś ma adblocka i nie daje mu zarobić.
Bo tak jak to już ktoś wcześniej powiedział gość jest przeciętniakiem, któremu się trafił kawałek ciasta z wielkiego stołu. Jakoś specjalnych umiejętności cenionych przy tworzeniu LP nie zauważyłem nawet u początku jego działalności, najzwyczajniej początkowo wrzucał materiały jak popieprzony, 'byle z jak najnowszej gry, byle jak najwcześniej', a później odziedziczył część dziatwy po Patryku 'Pogromcy Chodników' Rojewskim kopiując nieco styl materiałów. Sprytnie odkroił sobie część potencjalnej widowni dla siebie przechodząc na trend, który znalazł większą publikę.

Sam jako osoba, a nie let's player także nie jest ani szczególny wiedzą, ani inteligencją, ani nawet charakterem, tak jak mówiłem, po prostu przeciętniak któremu trafiła się większa szansa. Teraz może się dąsać, bo coś pomniejsza jego zyski o ułamek wartości, big deal.

Quote:Jaki jest wasz stosunek do Adblocka
Całkiem zdrowy, to jest dziękuje Bogu za to, że taki plugin jest, ponieważ przeglądanie netów jest dzięki niemu o wiele bardziej komfortowe, natomiast jeśli chcę jakiegoś twórcę filmu 'wynagrodzić' za stworzenie dobrego materiału, to dodaję go do whitelist i wszystko jest klarownie.

Quote:jak i innych homoseksualnych danonkach które sprzedały się za promowanie sklepów internetowych czy serwerów do Metina, zmieniając swój - jak na polskie warunki - znośny stały grafik na ścierwo które bardziej przypomina vlogowisko przepłatane pasmem reklam, aniżeli kogoś kto na prawdę robił by coś z pasji
Wiesz, u niego przynajmniej ostatnio widać jakiś progres w kwestii technicznej, to jest inwestuje w tą swoją pracę, chociaż i tak opowiastki o danej grze z greenscreenem i reflinkami w opisie to raczej nie to, czego oczekują jego starsi widzowie.
Ostatnio kupił nową kamerę, teraz możesz oglądać jego wągry w niespotykanej dotychczas jakości.

Quote:i (przynajmniej w niektórych kręgach) LavosCore
Dawno i nieprawda. Obecnie raczej w ściśle określonych (co akurat mi się podoba, bo przynajmniej pod filmami nie ma motłochu znanego z większych kanałów), no chyba, że wspominany jako 'ten gość co robił jako jeden z pierwszych zagrajmy
co to się z VViczejwenami i Bungami kłócił'. W sumie nic dziwnego, bo spora część Jutuba z tamtych czasów miała w subskrypcjach i LC, i VV, i Bunga, i N666 i resztę ferajny, tak więc po paru spięciach się od niego odwróciła.

Quote:A co do tej całej masy reszty to po prostu nie uruchamiam ich filmów.
Ciekawe, czy doczekamy się czasów, gdy filmy partnerów na tubie będą wyskakiwały zza ekranu niczym reklamy z auto-odtwarzaniem.

Quote:Jakby ktoś podbierał z Twojej fabryki produkty za darmo to też byś chciał taką osobę ukrzyżować.
Nietrafne określenie, bo oglądając nie sprawiamy, że produkt jest wykorzystany i ktoś na tym traci. Przecież to tylko kopia nagrania zamieszczona w sieci.

Quote:Adblocka używam, gdyż Internety zwiedzam od małego, czasów piszczącego modema i czekania na ładowanie strony, co zajmować potrafiło kilkanaście minut.

[Image: quite.jpeg]

Arystokracja pamięta.

Prawda jest taka, że większość partnerów nadal twierdzi, że to wciąż przede wszystkim pasja, niestety jest tak, że gdyby były robione materiały te z pasji, to nie byłyby one wypluwane jak z taśmy po kilka dziennie. Doskonałym przykładem jest na to Tomek Działowy i jego daily vlogi, na które to tematy skończyły mu się po którymś odcinku z kolei i teraz musi się ratować jakimiś 'klątwami' na Krzyśka Woźniaka z goldenbox obwijając twarz papierem toaletowym.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
15-08-2013 14:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Podejście do AdBlocka.
Nagrywać z własnej nie przymuszonej woli i mieć ból dupy, że ktoś ma adblocka lol

"bass, how low can you go"
15-08-2013 22:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #28
RE: Podejście do AdBlocka.
O przepraszam, Tomek ostatnio zrobił jajecznicę bo znudziło mu się opychanie swego brzucha pizzą. Zrobił też coś dla nas: jak to podkreśliłeś kupił kamerkę i teraz możemy oglądać jego buźkę w pełnej krasie. Dziękujemy Tomek !
16-08-2013 03:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Podejście do AdBlocka.
Tomek, Twoje wągry nigdy nie były tak piękne!

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
16-08-2013 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5