Post Reply 
PYTG...
Author Message
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: PYTG...
Oj wiesz o co mi chodzi;p


[Image: maxresdefault.jpg]
15-08-2013 20:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: PYTG...
(15-08-2013 18:40 )fszeker Wrote:  Ciekawe bo w tym filmiku pana Stu co był linkowany parę postów wyżej jest o wiele mniej na obydwa...

Od dość długiego czasu ta ilość jest nie aktualizowana ;p

Tak btw. firmy dały sprzęt o łącznej wartości tam około 10k zł raczej by poprawić sobie wizerunek firmy, że można sobie wygrać fajny sprzęt, a tuberzy nagle dołączają opłatę za udział w konkursie, a sprzętu nie ma aż tyle by była duża szansa na jego zgarnięcie. Prawie jak turnieje na MLG gdzie wpisowe 20$ i nie wiadomo czy wygrasz bo konkurencja jest duża. Rozumiem taki zabieg jeżeli by tuberzy zakupili z własnej kieszeni ten sprzęt, ale nic takiego miejsca nie miało (no i ten monopol koszulkami <3).
15-08-2013 21:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: PYTG...
no ale w sumie byznes is byznes, tylko szkoda, że kanciarza do napisania bizensplanu nie zaprosili. Ludzie by im płacili nawet za darmowe gadżety, ważne to umieć sprzedać. nieważne jak...
Założę się, że w połowie "koncertu" będzie przerwa na reklamy a na strimie skrypt będzie dawał 90ki co 5 minut

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
16-08-2013 19:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: PYTG...
(13-08-2013 16:28 )fszeker Wrote:  Ale żeby brać za to kasę?! I po co młodzieży DJ i Scena? Nie rozumiem do czego to zmierza bo z jednej strony można się spotykać z widzami w hali i jest ok, ale, żeby się przekrzykiwać w jakiejś stodole z DJem to nie rozumiem...

Prosta sprawa, byli sponsorzy na dj i stodołę, więc dlaczego nie skorzystać i nie wmawiać dzieciom że sam zapłacił 20 000 zł + VAT. Bo po co by miał robić takie zbędne dodatki? Wydaje mi się że dzieci by wolały nie płacić i spotkać się gdzieś za darmo niż płacić za DJ i stodołę.
17-08-2013 11:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: PYTG...
Więc streamu z imprezy nie było ale fanfilmy tego samego dnia się pojawiły!

http://www.youtube.com/watch?v=mf1VLYHnBlA - jakieś 15minutowe nagranie kalkulatorem z copyright/mainstream muzyką w tle. (Youtuberzy muszą odreagować Creative Commons najwyraźniej), ale pokazuje poziom imprezy!

a tutaj HEHEHESZKI taniec, który bym dał pod "Jak się bawią polscy youtuberzy" :)
http://www.youtube.com/watch?v=5OSCsDORI40

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
17-08-2013 23:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: PYTG...
Hah.
Publiczność przeważnie w wieku około pierwsza gimnazjum, a nie wiem nawet, czy część nie jest z podbazy, ale to akurat nic dziwnego, po prostu ja dla przykładu z takimi bachorami nie chciałbym siedzieć na jakimś zlocie.
Zresztą widać, że nie było im zbyt łatwo jakoś dobrze to poprowadzić, wiadomo, zabawianie takiej ilości dzieciaków to nie jest łatwiejsze zadanie od gadania przy grze do mikrofonu.
A więc postanowili rozwiązać tą sytuację zabawami 'która grupa zrobi większy hałas, tam rzucimy koszulkę, możecie się później o nią pozagryzać jak hieny'. Poza tym cholera, jak rozróżnić, która grupa tłumu zrobiła jak duży jazgot? Przecież wiadomo, że nie będą tego mierzyć, więc rzucą fanty w losowe miejsce.
Co mnie rozbawiło, musieli przerywać na chwilę program, bo zgubił się jakiś chłopiec o imieniu Konrad i szukał swojego ojca.
Albo to, że dzieciarnia nazwała Deadpoola Spidermanem.
I ten fejm w białym tanktopie (wybaczcie, nie znam tej części sceny) tak widać próbował coś tam rozruszać, ale mimo to taka trochę bezsilność widoczna, gdyby może lepiej rozplanowali program, to efekt także byłby lepszy, no ale cóż, może to materiał wideo po prostu był nieciekawy.
Generalnie taka atmosfera zmieszania festynu z jarmarkiem, obrzucanie fantami losowe osoby, śmiechy-chichy, potańcówki, Nirvana i przereklamowane 'Get Lucky' w głośnikach.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
18-08-2013 03:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: PYTG...
Infelicity Wrote:Nirvana i przereklamowane 'Get Lucky' w głośnikach.
"That's what they call MAINSTREAM"

Problem z tym, że okej, że nie za bardzo mają pomysł na rozruszanie dzeci na zbiegowisku ale to, że biorą sobie za to kasę (pewnie z pasji).. To nie jest beyonce czy inna mandaryna, że taki fejm ale 60zł za jakięś hurr durr VIP ?!! To wszystko tylko dlatego, że nagrywają z pasji? Może sponsorzy też się pasjonują dotacjami sprzętu na widzów naszych pasjonatów?

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
18-08-2013 03:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: PYTG...
na telebimie ładnie widać sponsorów, więc nie wiem po co te bajki o płaceniu 20k z własnej kieszeni
18-08-2013 04:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: PYTG...
(18-08-2013 03:41 )fszeker Wrote:  To nie jest beyonce czy inna mandaryna, że taki fejm ale 60zł za jakięś hurr durr VIP ?!!
Później młodzi fani mogą się chwalić w internecie swoim 'VIP-em', czego zresztą nie omieszkali zrobić pod filmami.
Może liczą na to, że opaski wi-aj-pi będą przez nich co roku kolekcjonowane. ;]

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
18-08-2013 09:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #30
RE: PYTG...
Myślałem, że to będzie bardziej: posiedzimy za stołem i porozmawiamy jakie to nasze początki były. Zobaczyłem jedynie festyn, chyba że był moment na taki panel nieuwieczniony przez dzieciaków.
Vipki siedzą przy scenie odwrócone w stronę publiki co daję im złudzenie części spektaklu, bezcenne.
18-08-2013 11:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5