Post Reply 
HumbleBundle
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: HumbleBundle
Kilka godzin po grze:
system rozwoju postaci
degradacja broni
respawn
cele misji
=
elementy do bani.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
15-09-2013 21:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: HumbleBundle
Czy tak trudno zrobić grę w której po prostu się strzela do wszystkiego?

[Image: 88440151.gif]
16-09-2013 08:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: HumbleBundle
SS2 = System Shock 2, a nie Serious Sam 2 (który też w paczce jest, nieszczęśliwie dla fanów skrótowców).
16-09-2013 09:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: HumbleBundle
Nie wiem Lavos. Mnie irytował może respawn, i fakt że pod koniec gry ma się postać omnibusa.

Degradacja broni wymaga rozważniejsze korzystanie z niej, unikanie niecelnych strzałów i używanie różnego sprzętu, nie tylko tego najlepszego.

A nie, czekajcie. W sumie w ostatniej fazie gry gra trochę spuszcza z tonu, bo rzuca na nas mrowie przeciwników, i robi się trochę sieczka.
16-09-2013 11:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: HumbleBundle
Gra do tego zmusza, ot co. Wybór 'klas' nie jest w zasadzie żadnym wyborem.

To samo robiło ograniczenie amunicji z oryginalnego System Shocka. W dodatku nie widzę sensu, według którego broń niszczy się po kilkunastu strzałach. Mają broń z materiałów czwartej kategorii? Dlaczego zatem kluczem można okładać wszystko dookoła, nie musząc martwić się jego stanem?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-09-2013 10:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: HumbleBundle
Wybór klas faktycznie nie jest wyborem, bo daje tylko mały bonus w którąś z gałęzi umiejętności. Ale czy to jest wada, że nie ma sztywnych blokad ?

Na drugie pytanie ci odpowiem tak. Faktycznie, jest to dość dziwny i głupi system, ale gry mają to do siebie, że gdy reszta jest wciągająca, to wtedy ignoruje się takie pojedyńcze bezsensowności w mechanice.
No chyba że jest ich za dużo, to wtedy faktycznie może nieziemsko irytować.

Podobnie masz w Kotorze czy w innym Dragon Ejdżu, gdzie napotykasz niemalże identyczne grupki przeciwników co 15 metrów, z którymi walka wygląda prawie zawsze tak samo.
17-09-2013 12:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: HumbleBundle
Jak to nie ma? Hurr hurr, albo grasz hakerem, który ma dostęp d owszystkiego, albo psionikiem i pakujesz masę punktów by robić to samo. Aha, masz jeszcze marine - którego możesz tak ustawić by nie potrafił korzystać z broni. Wymagania minimalne, piękna rzecz.

Nie wiem jak ciągły respawn w połączeniu z niszczejącą bronią może nie irytować. Respawn był w jedynce (w którą jestem niemal pewien nie grałeś), ale był wolny i bardziej jako kara za 'śmierć', broń się nie niszczyła, a amunicji było całkiem sporo, jeśli się ją szukało. To przykład utrudnienia, które nie jest zrealizowane w kiepski sposób. Zaś dwójka musiała być innowacyjna i wsadzić do fpsa system degradacji pukawek. Okej. Dajcie mi zatem opcję przekradnięcia się obok wroga. Przejęcie kontroli nad jakimś botem. Alternatywy, które nie wymagają korzystania z broni.

Hurr durr podobnie masz w setce innych gier, w których stosujesz optymalną strategię by zapewnić sobie sukces. Your point?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-09-2013 17:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: HumbleBundle
Bajoszoki na bundlu, plus ostatnie Spec Ops, Mafia II, XCOM i The Darkness 2. Fajno.
https://www.humblebundle.com/
08-07-2014 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: HumbleBundle
Gdyby tak X-Com był taniej. 20$ na bundlu? To prawie jak pełna cena jednej gry :/

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 12-07-2014 13:32 by punio7.)
12-07-2014 13:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: HumbleBundle
I to niezbyt dobrej.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
13-07-2014 10:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5