Post Reply 
Najazd tatarski
Author Message
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #21
RE: Najazd tatarski
Fakt, materiał Buraka pokazuje jak należy podchodzić do całej sprawy. Więcej dystansu i obiektywizmu i mniej raperskich gówien przeznaczonych dla tępaków pozbawionych logicznego myślenia.
31-08-2013 23:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Najazd tatarski
(31-08-2013 21:42 )appareil Wrote:  Rzadko się z Burakiem zgadzam, ale w tym wypadku…




Ojej, czy przypadkiem nie wykorzystał czyjegoś materiału w filmie?
Czyli zrobił coś, o co się zawsze srał, kiedy ludzie wykorzystywali/cytowali jego materiały?
I okraszone to jego sztampowym "debilami", którym cień na rozum nie padł nawet o tym co dla Buraka oczywiste.
Ciekawe co by było, gdyby jakiś fanboj lub sam KG zgłosił jego film za to samo

Btw. Nie piję do tego czy ma rację czy nie, bo tym razem wyjątkowo w dużej mierze ją tutaj ma.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
01-09-2013 03:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: Najazd tatarski
Ciastkoffy Wrote:Fakt, materiał Buraka pokazuje jak należy podchodzić do całej sprawy.
Czyli mówiąc o oczywistych oczywistościach?

Quote:Więcej dystansu i obiektywizmu i mniej raperskich gówien przeznaczonych dla tępaków pozbawionych logicznego myślenia.
Dystans oraz obiektywizm w wypadku Buraka? Ho, ho.
Serio, nie mówi nic, co nie było już zaprezentowane w tym temacie w postaci wpisów na blogu etc. Ale musiał dołożyć swoje pięć groszy, ktoś musi przewodzić temu stadu owiec, right? Siedemnaście minut, które można streścić - pan od kocham gotować popełnił masę błędów rzeczowych oraz nie popierał się żadnymi faktami, które łatwo my było znaleźć; cała sprawa jest emocjonalnie rozdmuchana przez fanów;linki do stosownych wpisów; amen. Wygląda na to, że sam Wyniesiony nad Debili padł ofiarą sezonu tatarowego.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 01-09-2013 09:55 by Lavos.)
01-09-2013 09:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Najazd tatarski
Myślę, że większość osób gadających o Sokołowie właśnie sama się z nią dobrze nie zapoznała, tylko ślepo podąża za jutuberami. Dlatego ten filmik może nie tyle wnieść coś nowego do sprawy, ale uświadomić wrzeszczącym gimbom, jak ona dokładnie wygląda. Nie widzę innego zastosowania.
(This post was last modified: 01-09-2013 10:17 by Elwood.)
01-09-2013 10:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #25
RE: Najazd tatarski
Lavosie kochany zauważ, że Burek ma widownię, której może w ten sposób uświadomić oczywiste oczywistości i o to w tym wszystkim chodzi. Bo póki co każdy skanduje swe hasełka bez wczesnego zapoznania się z całą sprawą jak w przypadku naszego generała Shoguna.
(This post was last modified: 01-09-2013 10:37 by Lavos.)
01-09-2013 10:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Najazd tatarski
Tylko że mówi o bardzo oczywistych rzeczach, przez co pokazuje, jaki poziom ma jego widownia, nie będąca w stanie dodać dwa do dwóch. I nic nie sugeruje. by to miało się zmienić, zatem zamiast ślepo flejmujących Sokołów fanbojów KG, teraz będą ślepo powtarzający wynurzenia buraka.
Co do zapoznania sprawy jak pisałem - można by było dać linki, skrócić całość do gora pięciu minut, zachęcić do przeczytania o całej hecy. Zamiast tego mamy powtarzanie istniejących materiałów, bo przecież ego Buraka nie pozwoliło na nic więcej. No, chyba że ktoś z jego fufli by coś opublikował, wtedy kto wie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
01-09-2013 10:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Najazd tatarski
Lavos Wrote:jaki poziom ma jego widownia, nie będąca w stanie dodać dwa do dwóch.

Słyszałeś kiedyś o dostosowaniu poziomu wypowiedzi do odbiorcy? Nie ma co się oszukiwać, burak mówi do dzieci, musi im dokładnie wyłożyć o co chodzi i do czego pije. Z tego samego powodu nie rozmawia z ludźmi w komentarzach! Przecież wszyscy wiemy że z debilami się nie dyskutuje... :)

[Image: GKNuxV7.png]
01-09-2013 11:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Najazd tatarski
Quote:Czyli mówiąc o oczywistych oczywistościach?
Tak, o oczywistych oczywistościach przekazanych w sposób zrozumiały dla jego ferajny.

Quote:Tylko że mówi o bardzo oczywistych rzeczach, przez co pokazuje, jaki poziom ma jego widownia, nie będąca w stanie dodać dwa do dwóch.
Patrz, teraz Ty mówisz o oczywistych oczywistościach. Tyle, że niemożliwe byłoby stwierdzenie czegoś takiego bez negatywnej reakcji tamtejszej widowni, rzecz jasna. Taka ukrywana prawda, hehe.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
02-09-2013 06:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Najazd tatarski
(31-08-2013 16:59 )appareil Wrote:  Będzie rozprawa, dowiemy się rezultatów. Na szczęście jutubowe kółka masturbacyjne śpiewające wesoło o "sądołowie" nie mają wpływu na to, jaką sąd podejmie decyzję.

Kółka nie wpłyną na sąd ale mogą wpłynąć na firmę i jej skłonność do ugody.
02-09-2013 12:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: Najazd tatarski
Infelicity Wrote:Tak, o oczywistych oczywistościach przekazanych w sposób zrozumiały dla jego ferajny.
Tylko po co jego głos w tym wszystkim, dodatkowo w tak wydłużonej formie? Powtórzę sie- wyglada na to, że i Burek padł ofiarą sezonu ogórk...tatarowego.


buuu Wrote:Kółka nie wpłyną na sąd ale mogą wpłynąć na firmę i jej skłonność do ugody.
Teoretycznie mogą, ciekawym jednak ilu z tych święcie oburzonych są konsumentami Sokołowa.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-09-2013 11:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5