Post Reply 
Najazd tatarski
Author Message
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Najazd tatarski
(03-09-2013 11:19 )Lavos Wrote:  Tylko po co jego głos w tym wszystkim, dodatkowo w tak wydłużonej formie? Powtórzę sie- wyglada na to, że i Burek padł ofiarą sezonu ogórk...tatarowego.

Burak od zawsze edukował. Po raz wtóry nadarzyła się okazja, to przypomniał idiotom, że dają sobą manipulować, może kilku się nawróciło. Nie wiem czemu piszesz, że padł ofiarą sezonu ogórkowego.
(This post was last modified: 03-09-2013 13:35 by buuu.)
03-09-2013 13:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milq123 Offline

Posts: 39
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #32
RE: Najazd tatarski
Niekryty Krytyk też musiał włożyć w to swoje pare groszy.





9 minuta 30 sec. jakby coś.
(This post was last modified: 03-09-2013 13:47 by milq123.)
03-09-2013 13:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: Najazd tatarski
buuu Wrote:Nie wiem czemu piszesz, że padł ofiarą sezonu ogórkowego.
Okej, po przeczytaniu 'edukował' moją osobą wstrząsnął śmiech.
Pisałem już, jak można było 'uświadamiać' znacznie lepiej od nadmuchiwania swojego balonikowatego ego niepotrzebnie długim filmikiem. Taka zaś produkcja od razu kojarzy mi się z wszelkiego rodzaju vlogaskami, którzy chcą zgarniać wyświetlenia becząc tę samą melodię. Badabum.

@milq123
Bełkot NK daje ciekawą próbkę postrzegania tej sprawy przez ludzi jego pokroju. Muszę przyznać, że to ciekawe studium demagogii i manipulowania informacją.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
04-09-2013 16:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Najazd tatarski
(04-09-2013 16:56 )Lavos Wrote:  Pisałem już, jak można było 'uświadamiać' znacznie lepiej od nadmuchiwania swojego balonikowatego ego niepotrzebnie długim filmikiem.

Zbyt duży strumień informacji spowodowałby, że jego widzowie uznaliby go za hejtera.

[Image: 88440151.gif]
04-09-2013 17:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #35
RE: Najazd tatarski
Te zręczne linkowanie blogaska mediafuna.
"Kompendium wiedzy tatarskiej ? Weźcie linka. Ja natomiast napomknę by każdy wiedział jak się solidaryzuję i nie zdzierżę takiego zachowania.".
04-09-2013 19:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Najazd tatarski
Nie przesadzaj Lavos, rozumiem, że mówisz o odkrawaniu własnego kawałka ciastka na aferze, ale tym razem nie ma Burakowi co zarzucać. W końcu wypowiedział te swoje oczywistości, spora część jego widowni zrozumiała sytuacje. Gdyby wrzucił podobny materiał jakiś no-name nie uzyskałby takiego posłuchu.
Wszystko kręci się wokół renomy. Tak samo jak nieznany nigdzie malarz niczego nie zrewolucjonizuje, bo kółeczko wzajemnej adoracji nie dopuszcza nikogo prócz znajomych. Coraz mniej liczy się treść, a nazwisko, ksywka lub marka.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 04-09-2013 21:31 by Infelicity.)
04-09-2013 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: Najazd tatarski
Infelicity Wrote:Nie przesadzaj Lavos, rozumiem, że mówisz o odkrawaniu własnego kawałka ciastka na aferze, ale tym razem nie ma Burakowi co zarzucać.
Jak pisałem, nie trzeba było to robić 'Oto Burak, Zwiastun jedynej prawdy', a dać po prostu linka do blogów, które to opisują. Inaczej tylko pokazuje, za kogo ma swoich widzów i za kogo uważa siebie, proste.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
04-09-2013 22:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #38
RE: Najazd tatarski
Inaczej byłby posądzany o niedbałe podejście do sprawy.
04-09-2013 23:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Najazd tatarski
Podając linki do autorów rzeczowo opisujących to wszystko? Kaman.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
04-09-2013 23:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Najazd tatarski
Ale on chciał chyba dotrzeć z tym do jak największej ilości osób, prawda? A zdecydowana większość widzów obejrzy jego filmik, BO ON TO NAGRAŁ, aniżeli będzie czytać wpisy na czyichś blogach. Poza tym z filmem też łatwiej dotrzeć do ludzi, gdzie on by miał wklejać linki?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
04-09-2013 23:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5