Poll: Wszystko na raz czy pojedyńczo?
Na raz
Pojedyńczo
[Show Results]
 
Post Reply 
Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Wrzucanie odcinków pojedynczo wg. mnie przywiązuje widza bardziej do kanału, ponieważ musi on co jakiś czas sprawdzać czy są nowe filmy. Z drugiej strony jednak to my wtedy decydujemy kiedy widz będzie oglądał filmy, a nie on sam co może być trochę irytujące. Ponadto sądzę, że wrzucanie wielu filmów naraz może doprowadzić do pewnego "przytłoczenia"- widz będzie chciał jak najszybciej przelecieć przez nowe filmy aby być "up to date" więc zacznie je oglądać pobieżnie.

A co wy sądzicie na ten temat?

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 27-10-2013 06:26 by punio7.)
26-10-2013 07:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Ja osobiście sądzę, że lepiej jest wrzucać filmy pojedynczo. Można wtedy kontrolować ilość filmów i przy okazji filmy są regularnie, co wpływa na to, że widz wie kiedy będzie kolejny film a nie żyje w niepewności czy wrzucimy za tydzień czy za miesiąc.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
26-10-2013 13:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Już to widzę jak ktoś ogląda 5 filmów wrzuconych jednego dnia. Powodzenia
Obejrzy jeden, na resztę nie będzie miał ochoty nawet następnego dnia. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Jak zobaczę, że aż tyle mam do "nadrobienia" to sobie odpuszczam.

Jeden film, ewentualnie 2 filmy z innych serii dla widzów, którzy oglądają co innego i jest dobrze.

@Jeszcze taki pro tip. Pisze się "pojedynczo" :)

Skype dla widzów: Tectologic
(This post was last modified: 26-10-2013 15:28 by Tectologic.)
26-10-2013 13:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek54 Offline
*

Posts: 24
Joined: Sep 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Tak jak reszta mówi. Systematyka i większa szansa, że film będzie obejrzany od początku do końca. Jest też opcja "zaplanuj", ale nigdy jej nie używałem...

Youtube z 1 letnim stażem
Jestem chłopakiem

~ Nie potrafię odróżnić informacji od chwalenia się. Czy jestem idiotą?

Pewnie tak, ale jeszcze jedna osoba na tym forum też jest. Badum tssss...
26-10-2013 21:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milq123 Offline

Posts: 39
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Wrzucanie filmów naraz nie ma sensu, bo taka seria z gry trwa ok. od kilku do kilkunastu godzin, i nie sądzę by komuś chciało się to oglądać na raz. Jeśli filmy są wrzucane systematyczne to jeden odcinek napędza hype na kolejny itd. Dzięki czemu jest więcej wyświetleń i piniążków ;)
26-10-2013 23:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Victarion Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Osobiście wolę gdy ktoś wrzuca raz na jakiś czas nowy materiał ale za to przyzwoity i godny obejrzenia. Bo i tak może 20% naprawdę obejrzy film do samego końca, a pozostałe 80% będzie pisać w komentarzach "Jestem w pierwszej 301 :D" albo "37 jestem tarcza szmato" i tak dalej... a kiedy miną 3 minuty to zamknie okno z filmem
(This post was last modified: 28-10-2013 15:53 by Victarion.)
28-10-2013 15:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McSayerPL Offline
*

Posts: 49
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym?
Trochę głupie pytanie z oczywistą odpowiedzią, ale ludzie są różni i różne mają zdanie.
Jasne, że pojedynczo, ja tak robię, bo mam dzięki temu poczucie, że się faktycznie angażuję w swój kanał. Poza tym wyrabia mi to taką samodyscyplinę, ale miernie to wychodzi, bo i tak czasem są przerwy.
21-04-2014 11:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 VisualBoy 65 15.190 11-12-2012 21:58
Last Post: MZLJ
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.019 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.358 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.242 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5