Post Reply 
Regulamin "Waszych zagrajmy" - dyskusja i opinie
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Regulamin "Waszych zagrajmy" - dyskusja i opinie
Quote:Więc po co prezentować je tutaj skoro nie można pokazać swojego stylu, jak, co się robi skoro trzeba dostosowywać się do zasad panujących na forum? Wiesz o co mi chodzi? Należy dostosować content aby przeszedł przez szereg zasad do upublicznienia postu.
Tu nie chodzi o to, że masz koniecznie zmieniać sposób kończenia filmu, czy namowy widza do danych działań. Regulamin tutaj wcześniej utworzony miał za zadanie odseparowywać złe praktyki lub błędy, tak, aby do danego działu trafiały materiały ten regulamin spełniające.
Jeśli przez to twoje filmy nie zostaną tu zamieszczone, to trudno, idź na lecpleja. Przecież ich obecność na tym forumie, umierającym zresztą, nie jest koniecznością.

Quote:Nagrywam od 3 tygodni. Mam 400 subów i chciałem zaprezentować serię która na moim kanale się najbardziej podoba, co lepsze z gry nie konwencjonalnej dosyć
Spoko. I co w związku z tym?

Quote:Takie zabiegi to zabieg kierowania ruchem na stronie. Mówiąc bezpośrednio do widza i proponowaniu mu czynności to cały rozdział szkole dla twórcy od YT.
Świetnie, prócz tego traktujesz go jak osła nie potrafiącego korzystać z możliwości serwisu z którego korzysta. Sory memory, nie jest to zbyt przyjemne.

Quote:Po za tym, słabemu materiałowi to i tak nie pomoże nawet namawianie do lajka z ofertą zapłaty za to. Bo nikt nie dotrwa do końca materiału.
Nie zapomniałeś może o przypadkach, w których widzowie automatycznie oceniają film na początku, bez oglądania do końca?

Quote:Zła praktyka która jest rozdziałem w poradników dla twórców treści Youtuba.
Może dlatego, że YouTube sam z siebie stał się skomercjalizowanym pożeraczem pieniędzy i zależy mu na jak największych zyskach z ruchu strony? Poza tym materiałów wciąż przybywa, ludzi nie. Ludzie nie mają mnóstwa czasu, zakładając, że ukończyli już gimnazjum i nie mają czasu oglądać wszystkie kanały, które umieścili w subach. Pytanie, jak traktujesz puste suby?

Quote:Moim zdaniem to przy*ierdalanie się do czegokolwiek byle by się przy*ierdalać i łechtać swoje ego
Nie, to zasada regulaminu. Umieść swoje filmy na lecpleju, jeśli tu tego regulaminu nie spełniają. Poważnie. Jak już to zrobisz, możesz sobie dalej tłumaczyć sobie to jako przypierdalanie się dla przypierdalania się. W końcu co nas to obchodzi.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-12-2013 18:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Exclamation Regulamin forum HoGar 0 1.110 04-07-2011 15:01
Last Post: HoGar

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5