Post Reply 
Jakiej muzyki słuchacie?
Author Message
TheTakzwany Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja zazwyczaj słucham Led Zeppelin, The Doors, Pink Floyd i podobne ale jak sami pewnie zauważyliście słucham klasycznego rocka ;)
05-12-2010 17:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DanWandal Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja słucham HardStyle i Hardcore Techno , kto lubi ostre granie to coś dla niego :P
05-12-2010 18:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
forgameplay Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja nie mam wybranych typów, słucham tego co mi wpadnie w ucho. :D

Ohayo gozaimasu! Watashi wa Freez desu!
[Image: stalkerfreezavk.png]
08-12-2010 11:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niesf00r Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Uwielbiam te tematy, i jak zawsze moim zwyczajem napisze tutaj mojego pierwszego posta... A więc zaczynajmy: Głównie Metal, wiele odmian... Od NuMetalu (haters gonna hate) do Power Metalu, Folk Metalu i Melodic Deathu. Jesli chodzi o konkretne nazwy to z NuMetalu - KoRn, Stone Sour, Slipknot (jak już mówiłem haters gonna hate) Scar Symmetry, Soilwork, Motionless in White... i nie tylko, Teraz Power: Axenstar, Hammerfall, Iron Savior, Firestorm, Tyr, Axxis, Rhapsody of Fire, At Vance, Manowar, Iron Mask, Nocturnal Rites, Masterplan, Blind Guardian, Terasbetoni, Freedom Call, Lost Horizon, Crystal Viper... Folk? Korpiklaani, tyle wystarczy. Legend jak Falkenbach nie będe wymieniał. Death - Whitechapel, All Shall Perish, Acid Witch... Dalej mi się pisać nie chce. Troche się rozpisałem a wam życze miłego czytania a może nawet miłego słuchania :S. Mam nadzieje że komuś się spodoba chociaż jeden zespół z mojego zbioru, chociaż i tak całego nie wypisałem.
11-12-2010 19:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MegaZajka Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja słucham Rap i Hip-Hop,ale też czasem lubię posłuchać coś mocniejszego, może to być rap połączony z rockiem :)
21-12-2010 22:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
YgoR5656 Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
lubię praktycznie to samo co MZ. Polecam Hollywood Undead ;d;d
18-01-2011 23:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja słucham w większości samego rapu, choć zdarzają się wyjątki (np.: jamal). W większości słucham (z wykonawców) Grubsona. O.S.T.R.'ego, całe PDG, czasem Peje, chady, kaczora (nawiasem mówiąc był on kiedyś w PDG) i jak wspomniałem jamal'a

To chyba na tyle :P
(This post was last modified: 09-05-2011 06:01 by RomanPL79.)
04-02-2011 16:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Luzak008 Offline
*

Posts: 1
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja słucham przeważnie rapu lub po prostu tego co mi wpadnie w ucho. Ale najbardziej lubię słuchać 2 Pac, Ice Cube, Dr. Dre, Snoop Dogg. Za polskim za bardzo nie przepadam ale też nie których słucham jak Eldo, PIH, Chada i chyba tyle :D Peace ^^
03-03-2011 18:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Marmadok666 Offline
*

Posts: 10
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Drowning Pool, Korn, System Of A Down, Dope, Linkin Park, Drowning, AC/DC, Megadeth

heh :D

Zagrajmy w Marmadokiem :)
06-03-2011 09:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Hmmm... Dubstep, Reggae, Polski Hip-Hop, Pop, Dance, Techno, Rock i to chyba tyle :P Choć czasem zdarzy się oczywiście jakaś fajna nutka z całkiem innego stylu :D
06-03-2011 19:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5